To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

żaluzje, rolety

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joanaz
Mamy zamiar po remoncie w pokoju dziewczyn zamontowac na okanach od wewnątrz zamiast zasłon rolety. Przeszkolona jest prawie cała ściana bo to dośc duże okno dwuskrzydłowe i drzwi balkonowe. Chciałabym aby pełniły tez funkcje izolacyjną tj. chroniły przed ucieczką ciepła przez okna na zewnątrz.
Czy wiecie czego szukać? Ktoś ma i może polecić/odradzić?

joanna
yellow
...ja mam w oknach podwójne rolety. Jedne są cienkie i przejrzyste jak firanki , drugie to blackouty - grube i słabo przepuszczające powietrze. One sa montowane na ścianie ok 15cm nad oknem i jak sie je opuści to zakrywaja cały otwór okienny.

edit. coś takiego mniej więcej, u mnie w salonie w oknie balkonowym jest dodatkowo z "firanką"

moment
wspaniałe rozwiązanie @yellow, a gdzie można taką kupić bo jeszcze sie z taką nie spotkałem.
yellow
... mi robił znajomy ale myśle że każda firma robiąca rolety na wymiar jest w stanie takie wykonać.
marcinsalek
Bardzo fajnie to wygląda, materiałowe żaluzje są teraz na topie.


------------------------------------------
[edit: moderacja]
BożenkaM
też posiadam rolety materiałowe które zasłaniają nie tylko okno ale i część ściany więc spokojnie pełnią również rolę izolacyjną
kuna87
Rolety zewnętrzne są wg mnie rewelacyjnym rozwiązaniem, natomiast roletki wewnetrne.. mogą być atrakcyjne icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.