To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

aparat cyfrowy Fisher Price

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mlovea
Szukanie prezentów świątecznych czas zacząć icon_smile.gif

Córka lubi robić zdjęcia, zastanawiam się nad aparatem z Fisher Price. Posiadacie? Warto czy nie warto?

A może jakiś inny sprzęt w podobnej cenie (200 zł) dla 5-latki?

Gremi
my mamy aparat VTECH KIDIZOOM. Jest fajny bo zdjęcia robi się patrząc dwojgiem oczu icon_smile.gif. Dodatkowo zdjęcia można modyfikować tzn - dorabiać ramki i inne gadżety typu kapelusz oraz można je "wyciągać" co daje efekt mniej więcej taki jak w krzywym zdwierciadle. Młoda bardzo lubiła robić tym zdjęcia i się nim bawić (bo ma w sobie gry) a i my mieliśmy niezły ubaw jak przerabialiśmy swoje zdjęcia.
mlovea
Grami, przeglądam neta i też widziałam ten aparat. Nie jest zbyt dziecinny dla 5-latki? A jakość zdjęć znośna?
Gremi
hmmm - nie wydaje mi sie zeby apart fotograficzny był zbyt dziecinny dla 5-latki. To jest aparat dla dzieci. Jakość zdjęć - szału nie ma ale wydaje mi się że w aparacie dla dzieci nie o to do końca chodzi. Jeśli zależy ci na jakośći zdjęć to wybrałabym jakiś normalny aparat w np. odpowiednim dla dziewczynki kolorze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.