To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Strona pod własną działalność

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Meddy
Witam. Wiem, że zaglądają tutaj mamy o różnych profesjach, dlatego mam nadzieję, że któraś z mam będzie w stanie udzielić mi odpowiedzi. Ale do rzecz. Chciałabym sie Was prowadzić w jednej sprawie. Chodzi o to, że otworzyłam niedawno własną prakytkę stomatologiczną. Chcę także stworzyć stronę internetową w której będę reklamowała swoje usługi oraz zamieszczał artykuły z zakresu stomatologii itp. Rozglądałem się już trochę i znalazłam ofertę dotyczącą projektowania stron, dokładnie taką [edit: moderacja]. Zastanawiam się jednak ile mogą zajmować takie dane, składające się na taką stronę tj. Interface, zakładki, treść, odnośniki, zdjęcia itd. Chodzi o to, że nie wiem jaką wielkość powierzchni wybrać, czy zmieszczę sie w 5 GB, czy lepiej wykupić 10 GB. Jak myślicie? Wydaje mi się, że grafika i różnego rodzaje animacje dużo miejsca potrzebują, ale czy wystarczy na to 5 GB, bo 10 to chyba jednak przesada...
Naz
Ale, że tegoroczna maturzystka, która oblała matmę prowadzi własną praktykę? 29.gif

Ciocia Magda
doceńmy też wewnętrzny konflikt płci 29.gif
paulap
Przeraźliwy wysyp spamerów...
Ciężko nadążyć icon_rolleyes.gif
Evii
CYTAT(Naz @ Wed, 08 Oct 2014 - 22:50) *
Ale, że tegoroczna maturzystka, która oblała matmę prowadzi własną praktykę? 29.gif



dobre, dobre icon_biggrin.gif Chociaż w tych czasach można kupićź wszystko. Może dyplom też?
W końcu 19-letnia dentystka, zamężna, dzieciata, z wolnym czasem na fitness to jest coś 29.gif
kociasta
Pamiętaj żeby najpierw dopilnowac sobie takich kwestii jak rejestracja nazwy firmy https://nazwadlafirmy.com/gdzie-zarejestrowac-nazwe-firmy/. Później sobie możesz na spokojnie ogarniać strone itd icon_smile.gif
alka25
Najpierw domena i hosting, potem tworzenie strony.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.