To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Badanie emigrantów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paulap
Pisałam na fejsie, ale może tu ktoś chętny byłby.
Firma, z którą współpracuję zaczyna realizację dużego projektu w czterech krajach: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy i Holandia. Badanie będzie dotyczyło emigrantów, którzy wyjechali z Polski przynajmniej 3 miesiące temu w celach zarobkowych (choć aktualnie nie muszą pracować). Szukamy osób, którzy chcieliby na chwilę zostać ankieterami, mają znajomych spełniających powyższe kryteria i robiąc siedmiominutowe wywiady chcieliby sobie coś tam dorobić. Ktoś, coś może? Jak coś to proszę kontakt na priv.
Może Wy, może macie rodzinę, znajomych, którzy mieliby innych znajomych rodzinę... icon_wink.gif
Każda osoba na wagę złota icon_smile.gif
Agula9
Męża mam w Kanadzie ale to nie te rejony chyba, ewentualnie jego bracia w Anglii i koleżankę mam w Holandii.
Co to za wywiady rozmowa przez net, czy jakieś ankiety do wypełnienia i przesłania?
paulap
dzięki za chęć pomocy. wyyłam priv icon_smile.gif
joa133
Paulap mogę poprosić o pw ze szczegółami?
paulap
CYTAT(joa133 @ Mon, 20 Oct 2014 - 20:11) *
Paulap mogę poprosić o pw ze szczegółami?


poszło.
Lutnia
Paulap, ja tez poproszÄ™, mam znajomÄ… pod Londynem.
paulap
Lutnia, wyłałam icon_smile.gif
Lutnia
Dzięki icon_smile.gif
ania_411
Mieszkam w niemczech, moge wypelnic ankiete za siebie bo wiekszosc moich znajomych mieszka w luxemburgu.
Kitka*
I ja poproszę o szczególy, prześlę kuzynce w Holandii.
jaAga*
No ok, moja siostra mieszka w RPA, ale wcześniej mieszkała w Londynie (8 la), a jeszcze wczesniej w Monachium (5 lat), jakby co to ślij, jeśli jeszcze potrzebujesz. Kilka osób które zarobkowo jeżdżą do Niemiec też znam.
paulap
Podciągnę. Temat dla mnie wciąż bardzo ważny. Proszę już teraz osoby, które same chciałyby odpowiedzieć na kilkanaście pytań. Może macie wśród znajomych/rodziny osoby, które zechciałyby poświęcić mi kilka minut. Bardzo proszę osoby takie na priv. Z góry dziękuję.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.