To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

JAki brodzik

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mazia
Rozmyślajac nad remonten łazienki zawsze uważąłąm za rzecz oczywistą że bedę miała wysoki brodzik jako że będe miała w czym robić pranie ręczne (to był znaczący argument!). Teraz kiedy przyszło wybierać, na początku rozglądałam się za wysokim brodzikiem, ale powoli kiełkuje myśl czy aby nie wybrać niskiego... Prosze o poradę bo ze wzglęów praktycznych nadal obstawiam wysoki brodzik z drugiej jednak strony - gdyby zamontować niski brodzik a wielką umywalkę, w której można zrobić lekką przepierkę?..... JAkie sa wasze doswiadczenia i opinie?
Tuni
Wg mnie wysoki. To taki prysznic z namiastką wanny. Dzieci mogą usiąść i się potaplać np.
zachwycona
Ja mam niski marzę o wysokim: i coś namoczyć i dziecko wymoczyć .... icon_biggrin.gif
madzialenkat
Ja jestem za niskim , sama mam wyłożony płytkami ( tutaj zdecydowanie odradzam mozaikę z białą fugą). Jakbym robiła na nowo łazienkę to prysznic z płytek , ale dużych ciętych.

Co do wysokiego to mnie one osobiście się po prostu nie podobają. Praktyczne zastosowanie- wymoczenie dziecka ok, ale już przepierka - nie, zdecydowanie lepiej zainwestować w dużą umywalkę, bo szkoda pleców. Ta przepierka to kolanach miała by być, czy w kuckach.
dankin-82
mamy wysoki im b.sobie chwalÄ™; dla mnie niski jest po prostu nie praktyczny
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.