To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Native Speaker

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Elak
Chciałam zapytać, czy może w jakiejś szkole państwowej, są zajęcia z Native Speakerem?
Takie regularne, nie takie, gdzie raz na rok pojawią się studenci z innego kraju. I nie pytam do ewentualne kółko, tylko zwyczajne lekcje.
Agnieszka AZJ
U Julki w szkole uczy pan, który chyba jest native speakerem. Jest ciemnoskóry, ale skąd pochodzi i czy angielski jest jego pierwszym językiem tego nie wiem. Na pewno nie zna polskiego.
April.
U nas w jednym z gimnazjów jest native - anglik. Znam go, bo kiedyś sama u niego miałam lekcje.
malgog
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Fri, 07 Nov 2014 - 00:09) *
U Julki w szkole uczy pan, który chyba jest native speakerem. Jest ciemnoskóry, ale skąd pochodzi i czy angielski jest jego pierwszym językiem tego nie wiem. Na pewno nie zna polskiego.


Agnieszka ale jesteś pewna, że ten S jest native speakerem ?
Kuba twierdzi (nie wiem skąd to wie) że nie jest..

przepraszam za OT
Agnieszka AZJ
Dlatego napisałam chyba icon_wink.gif Ale polskiego za bardzo nie zna, więc angielski jest ich jedynym wspólnym językiem.
Elak
Mogę prosić na pw jaka to szkoła?
Saberity
W Aurusie w Warszawie jest native speaker. Dzieci mają z nim kilka godzin zajęć tygodniowo icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.