To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Plecak do szkoły

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tuni
Tornister nam się zaczął rozłazić i pora na nowy.
Był to pierwszy tornister, teraz chciałabym coś doroślejszego dla trzecioklasisty.
Może taki bardziej plecak, ale usztywniany, no taki szkolny żeby książki się nie gniotły icon_smile.gif
Przejrzałam z pól internetu chyba i mam istny zawrót głowy.
Zaproponujcie coś konkretnego, będzie łatwiej icon_smile.gif
Truśka
Ja niezmiennie polecam plecaki firmy Togal
pesciorka
Tez polecam Topgal, w tamtym roku kupowałam w połowie grudnia , bo były super przeceny na kilka modeli icon_smile.gif Za 111 zł kupiłam plecak (dla czwartoklasisty) + gratis piórnik, portfel i coś tam jeszcze, jakość rewelacyjna !
tomberowa
Też Topgal icon_biggrin.gif.
Tuni
No ok, ale jakimiś modelami rzućcie, bo oni tam sporo tego mają.

Acha, i gdzie kupujecie, stacjonarnie ?
tomberowa
ja w Łodzi nie znalazłam stacjonarnie, kupowałam na stronie topgala... mojego modelu już nie mają, na forum gazety na zakupach było sporo wątków i tam o modelach na pewno poczytasz...
Tuni
Młody jest w trzeciej klasie. Podoba mu się model rekomendowany dla klas 1-3. Jak u nich z rozmiarówką? Znaczy zawierzyć i jednak namawiać syna na inny model, czy spokojnie jeszcze mogę kupić? Chciałabym żeby ponosił 2-3 lata.
Acha wzrostu młody jest raczej przeciętnego.
Agusek
Tuni, ilość książek w 4 klasie w naszej szkole nie zmiesci się do plecaka 1-3.
namawiaj na większy, bo za rok i tak będziesz musiała kupić nowy.

Coolpak ledwo mieści to, co Emi musi zapakować, a jest sporo większy od tego 1-3.
pesciorka
Mój czwartoklasista ma ten plecak i jest idealny https://www.topgal-plecaki.pl/komplety-szko...-069/a---black/
Tuni
Dzieki dziewczyny.
Na razie nie możemy się zdecydować , więc zaszyłam , zacerowałam a temat kupna odsunęłam w czasie icon_smile.gif
grzałka
mój syn już drugi rok ma ten plecak, faktycznie niezniszczalny i bardzo pojemny, mógłby być lżejszy

ale następny pewnie będzie ten plecak nike bo córka taki nosi już trzeci rok, o wiele lżejszy, a trzyma się niczym topgal
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.