To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Projekt książki dla przedszkolaków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

elanora89
Drodzy Rodzice maluchów:)
Jestem ilustratorką i studentką wzornictwa na ASP w Gdańsku. Chciałabym stworzyć serię krótkich książeczek do nauki dla małych dzieci w wieku przedszkolnym (3 - 5 lat) np. "skąd się wziął alfabet / liczby?"
Moje pytanie: czy w dostępnych w księgarniach książkach dla pociech coś szczególnie Wam przeszkadza bądź jest niewłaściwe?
Chciałabym stworzyć ten projekt we współpracy z Wami jako forumowiczami i w oparciu o oczekiwania jakie mi postawicie. Zbieram wszelkie uwagi i sugestie:)
Pozdrawiam serdecznie:)
MarDeb
Generalnie stale powtarzajÄ…ce siÄ™ skojarzenia. Jak litera A to aparat jak E to ekran.
MamaTymka12
Ja polecam Wam książeczki Wydawnictwa MD Monika Duda https://wydawnictwomd.pl/
W swojej ofercie mają przepięknie ilustrowane bajki z naklejkami, kolorowanki, książeczki kartonowe idealne dla maluchów!
Polecam też ich stronę na FB - mją mnóstwo konkursów z nagrodami!!!
Szczuru
Mi przeszkadza... stary styl ilustracji, trochę disneyowski, trochę jak z reksia icon_wink.gif Szukam cały czas książek dla moich dzieciaków z bardziej awangardową, nieoczywistą ilustracją, bo widzę, że to bardziej pobudza ich wyobraźnie...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.