To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czasopisma dla uczniów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Magawit
Dziewczyny, wiem, że był taki wątek dość dawno temu,ale rynek szybko się zmienia. Możeci epolecic jakieś ciekawe czasopisma na wyższym niz Barbie poziomie? Interesuje mnie zwłaszcza "Najświeższe Wiadomości z Odległej Przeszłości" i "W siodle".
Chodzi mi o czasopisma rozwijajÄ…ce pasje, uczÄ…ce czegoÅ›. Mamy Victora Juniora i Kumpla oraz Åšwierszczyk i Hobby Ekstra.
anetadr
Mimo wszystko warto zajrzeć do tego wątku. Wątek jest co prawda stary, ale te czasopisma nadal się ukazują.

Aneta
Magawit
Aneta dziękuję za odpowiedź. Właśnie o ten watek mi chodziło. Dzięki Twojej pracy będziemy mieć w bibliotece prenumeratę "Tropami przyrody" icon_smile.gif Jeszcze tylko musze wydębić pieniądze, ale to już moja działka.
O pozostałe 2 czasopisma zapytam Agnieszkę na pw.
Agnieszka AZJ
A ja odpowiem tutaj - dobrze ? icon_wink.gif Nie znam tych czasopism, nie wiedziałam nawet, że takie są.

Z historycznych, ale to dla starszych, moge polecić stare, dobre "Mówią wieki" - tylko że to poziom dla zainteresowanych historią co najmniej gimnazjalistów IMO.

Z konskich kupowałam Julce "Gallop" - normalne, dorosłe pismo koniarzy. Drogie i w sporej części dla niej niezbyt interesujące, więc przestałyśmy.
Magawit
Dziekuję, Agnieszko Ano właśnie takie w większości pisma są-albo dla starszych, zaawansowanych, albo infantylne do bólu. Muszę zatem przyjrzeć się bliżej tym, które mnie interesują.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.