To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry termometr

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiula_poznan
Dziewczyny, jak w temacie. PoszukujÄ™ naprawdÄ™ dobrego termometru elektronicznego, najlepiej z funkcja badania temperatury w uszku.

Pozdrawiam
sonia18a
Kasiu ja mam Braun IRT chyba 4020. Jestem zadowolona. Szybki pomiar, zgadza się z termometrem rtęciowym. Po 3 sec jest wynik i nie 'pika' głośno. Dzieci mi nie wybudzal.
EdytaRola
ja mam elektroniczny, mierzy dobrze, ale przy malym dziecku srednio sie sprawdza, bo wiadomo nie usiedzi z nim, na szczescie wystarczy trzymac go minutÄ™
magdaszczerzyk
My z mężem dość szybko przekonaliśmy się, że przy dziecku termometr klasyczny nie ma racji bytu i z polecenia znajomych kupiliśmy nonContact. Ogólnie fajnie się sprawdza i wykorzystujemy go na co dzień, bo również sprawdzamy temperaturę wody na mleko czy wody do kąpieli.
mirrabellka
Pierwszy raz o nim słyszę. Musiałabym poczytać więcej o nim. icon_smile.gif Mój niestety ale dotknąć sie nie da a np. taki termometr laserowy często chyba przekłamuje
blinka
Używam takiego https://www.maluchy.pl/forum/Cukrzyca-ciazo...ia-t100560.html dokładnie i szybko mierzy, solidnie wykonany i ma alarm gorączki, ja jestem zadowolona z użytkowania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.