To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Urlop macierzyński, a praca na umowę zlecenie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mea815
Witam
Nie orientujecie się może czy jest taka możliwość jak dorobienie sobie na umowę zlecenie w trakcie trwania urlopu macierzyńskiego u tego samego pracodawcy ? I jak to jest z czasem połogu bo wydaje mi się, że w połogu to w ogóle nie ma mowy o jakiejkolwiek pracy.
moko.
Mozesz pracować od pierwszego dnia urlopu mac.
mea815
To super. Bardzo dziękuję za odpowiedź icon_smile.gif
Iolantaa
No na macierzyńskim często to jedyne rozwiązanie icon_smile.gif Ja ostatnio weszłam sobie na https://zarobki.pracuj.pl/kalkulator-wynagrodzen , aby to wszystko sobie dokładnie porównać . Szczerze mówiąc to nigdy w życiu nie pracowałam na podstawie umowy zlecenie , a widzę , że ma to swoje zalety . Nie chodzi mi tylko o wynagrodzenie , chociaż tak czy siak można naprawdę zarobić więcej , ponieważ mniej pieniędzy odprowadza się na te różne ubezpieczenia , składki i inne duperele itp . Mam koleżankę , która robi na podstawie umowy zlecenie i generalnie jest zadowolona - robi wtedy , kiedy jej się podoba . To "nocny marek" dlatego pracuje zazwyczaj wtedy , kiedy większość ludzi śpi . w normalnej robocie takiej szansy po prostu nie ma . No i jeśli jej się jakaś robota nie podoba , to może wypowiedzieć umowę itp . a nie musi się męczyć , jak większość , którzy robią na podstawie umowy o pracę . Także wydaje mi się , że taka forma ma swoje zalety
Brigit
To jest faktycznie chyba najlepsze rozwiÄ…zanie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.