To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mały, lekki, dobry odlurzacz

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka_82
Szukam małego, lekkiego odkurzacza.
Mamy dom dwupiętrowy. I 1 odkurzacz - dobry, ale ciężki Zelmer.
Już nie mam siły wnosić go po schodach (szczególnie teraz ale później również się przyda).
Mamy też psa, który na potęgę gubi sierść (badania robione, witaminy dostaje ale leni się strasznie, sierść krótka ale w dosyć dużych ilościach - psiak -bokserka).
Marzę o odkurzaczu centralnym ale na przerobienie domu i kucie ścian niestety się nie odważę.

Może ktoś ma i jest zadowolony z małego odkurzacza który mógłby być na piętrze i służyć do odkurzania 3 pokoi i łazienki ?? Żebym nie musiała go tarmosić po schodach icon_smile.gif
Ktoś coś doradzi ? No i żeby nie kosztował 400 zł tylko dużo mniej icon_smile.gif
Agnes84
Mogę polecić swój niedawny nabytek- Samsung SC4750. Z filtrem, teleskopową rączką, długim kablem i bardzo przystępną ceną.
rowan_berry
Sama też szukam, niebawem przeprowadzka, a nie uśmiecha mi się targać odkurzacza po schodach i zastanawiam się nad lekkim bezprzewodowym odkurzaczem, tzn. takim z akumulatorkiem do ładowania, np. coś takiego:

do codziennego sprzątania wystarczy chyba, a w razie generalnych porządków nadal swój wielki ciężki będę przeciez miała icon_wink.gif Co myślicie? Ma ktoś taki sprzęt?
Agnieszka_82
My w końcu kupiliśmy małego Zelmera. Spełnia nasze oczekiwania
Zelmer Meteor 2
Udało się go kupić w Selgrosie po atrakcyjnej cenie ok 130 zł więc taniocha icon_smile.gif a dobry jest !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.