Pilnie poszukujemy Au pair.

Nasza obecna Au Pair ze względów rodzinnych musi wrócić do domu. (referencje na życzenie lub można się z nią skontaktować na skype)

Nasze pociechy to AdaÅ› 5 lat, Natalcia 8 lat.


Zakres obowiązków poniedziałek piątek:

jeżeli jestem w domu Au Pair może spać do 13:00
jeżeli jestem w pracy lub po nocnej zmianie, trzeba dzieci wyprawić do szkoły na 9 tą , później ma wolne do 13tej

Adam kończy o 13:40, trzeba go odebrać ( 10 minut na piechotę, nie wymagam prawa jazdy)
Natalka kończy o 14:30, ale ona sama wraca do domu na piechotkę.

dzieci się przebierają z uniformów, jedzą obiad, chwilka zabawy i odrabianie lekcji.
mąż mój wraca z pracy o 18:30 i w zasadzie Au pair już wolne.

Każda niedziela wolne

Dodatkowe prace poza doglądaniem dzieci, to utrzymanie porządku w pokoju dzieci, mają jeden wspólny pokój. trzeba je gonić do porządkowania zabawek, żeby uczyły się tego od maleńkości. Ogarnięcie kuchni, malutka kuchnia (włączenie zmywarki, wyjęcie garów ze zmywarki, przetarcie szmatką blatu i stołu, zmiecenie podłogi. Prasowanie: dwie koszule na tydzień. ( to część uniformu dzieci ) . No i oczywiście jak dzieci będa się bawiły na dole trzeba wszystkie zabawki po zabawie wynieść na górę. W weekendy czyli już w piątek po szkole dzieci dostają swoje tablety i praktycznie już ich nie ma icon_smile.gif

Sypialnia hostów to moja kraina. Sama tam sobie sprzątam. To samo się tyczy prania. Nie lubię i bardzo by mnie krępowało gdyby ktoś grzebał w moich brudnych ciuchach. Więc piorę sama. czesem poproszę o przełożenie prania do suszarki lub wyjęcie suchego prania z suszarki i złożenie tych ciuszków.
To samo łazienki. Jest ich w naszym domu 4 w tym jedna tylko i wyłącznie do dyspozycji Au Pair. Jest do niej wejście z pokoju Au Pair, więc nikt tam nie zagląda oprócz Au pair. Czyli łazienki sprzątam sama. To samo okna szafki w kuchni czy lodówka.

Ja pracuję w domu spokojnej starości, czasem mam dzienną zmianę, czasem nocki, ale są i dni wolne icon_biggrin.gif


Stawka tygodniowa to 100e/tydzień plus ekstra za gotowanie obiadu ( jednodaniowe, jakies kotleciki czy gulasz, surówka i kasza lub ziemniaczki, często zupka pomidorowa (najukochańsza zupka dzieci) , spagetti czy rybka.
zdażają się nadgodziny "babysitting" - też sa płacone dodatkowo.

Spotkałam się z krytyką, że 100 euro tygodniowo, że mało.... Jeżeli ktoś nie wie na czym polega program Au Pair niech nie odpowiada na to ogłoszenie.

Au Pair ma u nas duży pokój z łazienką, pełne wyżywienie, stały dostęp do Internetu i przede wszystkim nas.
Chcemy aby była częścią naszej rodziny. Jesteśmy normalni, lubimy pożartować. mój mąż obsolutnie pod żadnym pozorem nie składa dwuznacznych propozycji, naszą obecną Au Pair traktujemy jak bratanicę.

Po 3 miesiÄ…cach pobytu zwracam koszt biletu.

Jestem przekonana, że nie wyjedziesz z naszego powodu. Dzieci są przekochane.

Natalka to taka dusza artystyczna. Obsesją jej sa koniki, pięknie rysuje ołówkiem najczęściej właśnie konie. Nauka nie sprawia już jej problemów, napisałam już, bo kiedyś chyba wypowiadałam się tutaj na forum właśnie w sprawie Nataki icon_wink.gif Dużo się zmieniło od tamtego czasu. Największy wpływ na zmianę Natalki miała chyba niestety utrata ukochanej babci. icon_sad.gif

Adaś uczy się w szkole pierwszych literek, jak to 5 latek wolałby jeżdzić samochodzikami po dywanie niż uczyć sie literek, ale każdy postęp w nauce bardzo go motywuje, bardzo się cieszy jak pozna nowe słowo, chodzi dumny jak paw i się chwali.

Dzieci się nie biją, nie wyzywają, nie plują nie drapią i nie krzyczą. Są kulturalne, "dziękuję" "proszę"

Jesteśmy katolikami.

Jeżeli któraś z Was jest zainteresowana wyjazdem do Irlandii na minimum rok, zapraszamy

Proszę tylko o poważne oferty
mój adres email

xxx