To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dla poczÄ…tkujÄ…cego chemika

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
W. ma 9 lat i chciałby poeksperymentować. Myślałam, by na gwiazdkę kupić jakiś zestaw chemiczny. co polecacie?
MamaJulki
Szukając prezentów na all widziałam sporo takich aukcji. Wbij hasło "laboratorium" wyskoczy masa, do wyboru, do koloru, myślę, że coś dopasujesz icon_wink.gif
lena77
CYTAT(MamaJulki @ Mon, 01 Dec 2014 - 19:48) *
Szukając prezentów na all widziałam sporo takich aukcji. Wbij hasło "laboratorium" wyskoczy masa, do wyboru, do koloru, myślę, że coś dopasujesz icon_wink.gif



Wiem, ale myślałam, ze tu znajdę sprawdzone opinie
MamaJulki
Ja w tym roku pierwszy raz zobaczyłam te zestawy, szukając czegoś dla mojej 8 latki. Myślę, że na próbę kupię coś z serii do robienia kosmetyków, np błyszczyka. No ale opinię będę mogła dać dopiero po świętach icon_wink.gif
bb
Dobra polise od NW najpierw 06.gif
lena77
Mamy wszyscy dobre NW i OC tez icon_wink.gif
MamaJulki
No cóż, chciałam wrócić na forum po dłuższej nieobecności, ale widzę, że zostałam uznana za trolla.

Jest mi najzwyczajniej przykro.

Wesołych Świąt dziewczyny.
lena77
dlaczego? nie rozumiem.. cos nie tak napisałam? OC i NW na wypadek nieplanowanych wybuchów chemicznych-to był zart, jakby co.
MamaJulki
ja zrozumiałam inaczej
lena77
czyli jak?
MamaJulki
Napisałam wyżej...
Poczułam się jak troll a w waszych postach wyczułam złośliwość i ironię.
Ale widać nie znam się na żartach.
lena77
No nie wiem, ale jak ktos ma na koncie ponad 4 tys. postów to raczej przez mysl by mi nie przeszlo, by traktowac go jak trolla. poza tym doskonale Cie pamiętam z forum. jeśli Cie dotknelam w jakiś sposób to przepraszam ale wierz mi, to naprawdę bylo kompletnie niezamierzone.
MamaJulki
Ok, źle zrozumiałam Wasze wypowiedzi.
Paka
MamaJulki, ja też to odebrałam jako żart. Od razu mi się przypomniała scena z wizyty Mikołajka u Ananiasza (chyba... o ten wybuch mi chodzi) icon_smile.gif

--------

A swoją drogą plaga spamerów na forum jest straszna. Włączmy w sobie automat szybkiego zgłaszania spamu, to może się zniechęcą. icon_wink.gif
bb
To z polisa bylo celowo wymierzone w strone leny77 06.gif a skojarzenie mialam dokladnie jak Paka plus smerfowa niespodzianka tez mi chodzi po glowie.
Kitka*
CYTAT(lena77 @ Mon, 01 Dec 2014 - 12:15) *
W. ma 9 lat i chciałby poeksperymentować. Myślałam, by na gwiazdkę kupić jakiś zestaw chemiczny. co polecacie?

Lena i co kupiłaś? Ja wzięłam dla Dominika zestaw chemika z Dromadera. Zobaczymy, co się będzie działo 37.gif
lena77
kupiłam, ale firmy Clementoni. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.