To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Panowie co kupujecie dziecku na świąta?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tomektata
Drodzy Panowie? Nie ma pomysłu na preznet dla swojego małego rozrabiaki. Jakies propozycje? Może cos przez internet jakieś gadżety małego bohatera? lub lego? 29.gif
Tomektata
Widzę, że ciężko zachęcić was do rozmowy. To może poradzicie mi czy ktoś kupował w [edit: moderacja] ? Rzuciła mi sie w oczy magiczna kula i nie wiem czy ją kupic na gwiazdkę. Co myślicie? To dobry pomysł?
Tatte
Nie wiem czy nie za późno, ale ja polecam kupić dziecku coś co zaszczepi w nim jakieś hobby (najlepiej takie samo jak ma tata icon_biggrin.gif), te gadżety z bohaterami to taka amerykanizacja, a gry komputerowe, video i te wszystkie tablety sprawiają tylko że dzieciak siedzi więcej w domu, lasują mu się oczy, mózg i robi garb na kręgosłupie.

Możliwości masz wiele: wędkarstwo, modelarstwo RC, czy choćby kup mu narty icon_smile.gif
barteezz19
Jako prezent świąteczny można kupić najnowszą grę komputerową, albo kupić nowy telefon.
francinski
Zależy ile dziecko ma lat. Ja w życiu nie kupiłbym dziecku 6-7 letniemu telefonu, a wiem że moi znajomi tak robią :/
Adgamm
Telefon to nie jest zły pomysł jeżeli będziesz kontrolował czas użytkowania go przez dziecko. Musimy się pogodzić że żyjemy w czasach cyfrowych. Wszystko zależy od tego jak bardzo pozwolimy technologii rządzić naszym życiem. Ja mojemu skarbowi pozwalam 30 min dziennie bawić się telefonem.
madziamama12
Młodemu kupuję zawsze jakieś zabawki, albo coś o czym wcześniej wspominał. Starszemu synowi w tym roku kupiłem elegancki pasek tutaj zeskory.com/ i szczerze powiedziawszy bałem się reakcji, bo to pierwszy taki prezent, raczej poważniejszy. Był mega zadowolony icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.