To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co na potliwość stóp?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Melena
Cześć. Czy znacie jakieś dobre zabiegi czy specjalistyczne kosmetyki, które mogłyby mi pomóc? Kiedyś tak nie miałam, teraz jest bardzo źle. Nie muszę chyba pisać,że jest to dla mnie bardzo krępujące oraz przykre szczególnie kiedy mam kogoś odwiedzić?
Słyszałam również, że istnieją specjalne zabiegi ale zastanawiam się jaki może być tego koszt?
Dodam,że do tej pory przetestowałam praktycznie wszystkie popularne kosmetyki do stóp, które można dostać w galeriach, jedne bardziej skuteczne,drugie mniej ale efekt nie był nigdy dłuższy niż pół godziny....
tomunia
CYTAT(Melena @ Tue, 13 Jan 2015 - 11:28) *
Cześć. Czy znacie jakieś dobre zabiegi czy specjalistyczne kosmetyki, które mogłyby mi pomóc? Kiedyś tak nie miałam, teraz jest bardzo źle. Nie muszę chyba pisać,że jest to dla mnie bardzo krępujące oraz przykre szczególnie kiedy mam kogoś odwiedzić?
Słyszałam również, że istnieją specjalne zabiegi ale zastanawiam się jaki może być tego koszt?
Dodam,że do tej pory przetestowałam praktycznie wszystkie popularne kosmetyki do stóp, które można dostać w galeriach, jedne bardziej skuteczne,drugie mniej ale efekt nie był nigdy dłuższy niż pół godziny....

Możesz jeszcze wybrać sie do apteki. Może pani farmaceutka doradzi Ci jakieś specjalistyczne środki na potliwość stóp.
Ewentualnie jeszcze pozostaje Ci zabieg elektroforezy. Słyszałaś może o nim ? Jest wykonywany w gabinecie podologicznym w Warszawie ( sama na niego uczęszczałam i mi pomógł).
ewela
Puder STOP POT (w niebieskim pudełku)- posypujesz stopę, zakłądasz skarpetę...i w taki okladzie spisz

Czy pomogło....TAK... jako jedyny dostępny środek do kupienia w aptece. Jego działanie przeszło nasze oczekiwania...bo nawet zabieg u podologa nie pomóg...a ten puder TAK

Mojemu m pomogło i to w trybie natychmiastowym....a juz chciałam rozwodu....bo tego smrodu nie mozna bylo wytrzymac
Melena
icon_biggrin.gif No to chyba kiepski powód do rozwodu icon_biggrin.gif O pudrze nie słyszałam ale dzięki za namiar ! Dzisiaj wybiorę się do apteki i przetestuję.
Tomunia gdzie dokładnie chodziłaś na te zabiegi ? I jakie jest mniej więcej koszt?
logan
Ja też dziękuję za info o pudrze-mam nadzieję, że i mi pomoże.
tomunia
[edit: moderacja]
Melena
Pudru niestety nie znalazłam ale byłam w dwóch aptekach i się pytałam ... nie wiem. może został już wycofany ze sprzedaży ?
Zadzwoniłam Tomunia do tej pani Gaździckiej, zapisałam się na wizytę. Idę w środę, no zobaczymy co mi powie. Bo to chyba ona musi ocenić czy konieczny będzie ten zabieg.
ewela
STOPPOT duo produkt roku 2010- dokladnie to ten preparat.

Wprowadziłam Cie w błąd- czarne pudełko...powinno być- z niebieską stopą hiihih

nie wiem czy mozna....jak coÅ› to proszÄ™ usunÄ…c reklamÄ™
www.stoppot.pl
Tutaj są też podane apteki, w któych ten produkt jest dostępny. Ja kupuję w "dozie":-)

U nas się sprawdził....i smrodu brak!

współczuję dolegliwości
Mariola***
Spróbuj może etiaxil https://etiaxil.com.pl/produkty-etiaxil/
Dla mnie bomba, stosuje na pachy, raz na tydzień i zero zapachu nawet. Cena ok 40 zł za roll-on 12,5 ml.
Raz dałam się namówić w aptece panu, polecał że tańszy, wydajniejszy a tak samo działa antidral. https://www.antidral.pl/ opakowanie 50 ml, cena o połowę mniejsza, niestety musiałabym stosować częściej nawet co 3 dni. Niestety nie da się tego przecierpieć na pachach, ból, pieczenie, swędzenie wybudzało mnie ze snu. Koszmar. Kupuję etiaxil dla skóry wrażliwej, stosuję zaraz przed snem, bo swędzi cholers...wo
Majka35
Fajne preparaty są w avon, szybko dizałaja i mają przyjemny limonkowy zapach , nie robia osadu na stopach
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.