To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może śląskie wiosenne spotkanie??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

moko nie zalogowana
Hejka, może mamy ślaskie miały by ochotę spotkać sie któregoś pieknego wiosennego dnia?? Np. w zoo jakiś spacerek, co wy na to?
eOla
JESTEM ZAAAAAAAAAA

Pozdrawiam!

Ola
eOla
To kiedy to spotkanie????
Agusek
Ja też chcę !!!
Do zoo icon_smile.gif
okko
My się też piszemy!!!

Kiedy???
wiola
i my sie dołaczamy na wiosenne spotaknie..
moko.
hmmm kiedy moze ok 25 kwietnia
ładna pogoda wiosenna, lub w maju.Podajcie swoja propozycje!
Izunia bez loga
Witam icon_smile.gif
Ja również chętnie poznałabym Was icon_biggrin.gif
Czekam na termin spotkania, postarm się dopasować

Pozdrawiam
Iza
okko
Ja przychylam sie do propozycji moko- około 25kwietnia-czyli w sobote albo niedzielę.
W maju może być kolejny raz icon_biggrin.gif
beattta
My też piszemy się na spotkanie icon_smile.gif Zaproponowany weekend również nam odpowiada. Teraz tylko ustalmy w jaki dzień. Może niedziela icon_question.gif
Pozdrawiam
Beata
beattta
A tak z innej beczki icon_smile.gif Wybieracie się na zlot?
moko.
nie nie wybieram się!
okko
my sie wybieramy-to znaczy chyba-wpłacilismy zaliczkę najwyżej stracimy te 40zł-jeśli się nie uda-ale mam nadzieję że tak
Agulka 333
My się również jesteśmy chętni na wspólny spacerek. Niedziela 25.04 nam odpowiada i jeśli nic nam planów nie pokrzyżuje to przyjedziemy.


Pozdrawiam
Aga mama 3-letniego Pawełka
ADUSIA
HEJKA!!! CZYTAŁAM O WASZYM SPOTKANIU 25 KWIETNIA W PAKU CHORZOWSKIM. CZY MOGŁABYM SIE DOŁĄCZYĆ? MIESZKAM NIEDALEKO- NA WEŁNOWCU. MAM 5-MIESIĘCZNĄ CÓRECZKĘ PAULINKĘ. CAŁUJĘ!!! icon_razz.gif
okko
Hej hej hej
Poniewaz jakoś cicho to może ja się zmobilizuję i coś zaproponuję
Kto jest chętny na spotkanie w najbliższą niedzielę pod ZOO o godzinie 15-16- prosze zgłoście się.
My chetni jak najbardziej.
burek
Jeśli tylko nie będzie padało to będę. icon_smile.gif
Pod żyrafą?

bur
okko
Tak pod żyrafą- no jasne że nie będzie padało- burek proszę bez czarnowidztwa icon_wink.gif
burek
Tfu, tfu, na psa urok. icon_wink.gif Oczywiście będzie śliczna pogoda.

bur icon_mrgreen.gif
moko.
Hejka i jak piszcie się na spotkanie???
Więc moja prospozycja jest taka jak będzie brzydko będzie padac przenosimy sie do rura parku to tuz obok wesołóego miasteczka:)icon_smile.gif
ok godz 16 pod żyrafą.
burek
Moko, może wcześniej trochę? Tak o 15 byłoby chyba ok, chociaż i tak się boję bo Emila zwykle sypia od 13 a teraz akurat będziemy ją pakować do auta (godzinę jedziemy icon_sad.gif ) i w sumie nie wiem jak to wyjdzie. Dlatego pliiiiz wcześniej niż o 16 bo ona mi nie wytrzyma tak długo w tym zoo, a na rurę na tak długo mnie chyba nie stać.

bur
moko.
nio dobrze dobrze 15:) ale moje drogie nie wiem czy będe, mój mały ma potworny kaszel i katar dziś idziemy do lekarza, zobaczymy co powie. Jakby co dam znać czy będe!
okko
My się postaramy na 15-tą chociaz może być ciężko bo idziemy wczesniej na basen i po basenie a ogół Kuba długo śpi-ale się postaramy- jeśli będzie padac to niestety do ruraparku my sięnie wybierzemy- dla mnie to zbyt duży stres bo Kuba zdecydowanie za mały a jeszce w niedziel tr tam dzikie tłumy.
Ale przeciez padac nie będzie:)
Izunia bez loga
Bawcie się dobrze, mnie nie będzie icon_sad.gif
Niestety infekcja wirusowa dopadła i mnie. Mam siedzieć w domu i nigdzie się nie ruszać. Może następnym razem..........

Pozdrawiam
Iza
moko nie zalogowana
nio ja też nie bede, mały chory:((( ja zatruta buu.
iff
ja mam zajecia do 15.30 te ktorych nie mozna opuscic icon_sad.gif
najwczesniej moglabym na 16 i to przy dobrych wiatrach
okko kochana postarzylas swojego Kubusia o rowno miesiac icon_wink.gif w sygnaturce
okko
iffona -dzieki- nie zauwazyłam- ale nawet wiem dlaczego Ty zauważyłaś:)
Obawiam się kochane dziewczynki, że ze spotkania nici- jedbnak burek miała rację- będzie padało:(
burek
Oj baby icon_sad.gif Który to już raz spotkanko nie wypaliło? Jak nie będzie padało to się jednak wybierzemy do tego zoo, chociaż daleko. Ale co tam, burek twardy jest. icon_biggrin.gif

bur icon_mrgreen.gif
eOla
W takim razie trzeba zapropnować następny termin spotkania!!! Ty razem w maju!
Czekam na sugestie!
Pasuje Wam 9 maja (niedziela) około 15.00 - 16.00. Ja będę już po zajęciach na uczelni i chętnie się z Wami spotkam!
Pozdrawiam!

Ola
eOla
Aha, zapomnialam napisać, że w Parku Róż jest super plac zabaw dla maluchów tam można by pójść po spotkaniu pod Żyrafą i pogadać w miarę spokojnie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.