To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy moga to byc objawy ciazy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paulownia
Witam serdecznie wszystkich na forum Mam na imie Anna zaczne moze od tego ze staramy sie z mezem o dziecko od 5 miesiecy cykle mam regularne co 28 dni w tym miesiacu mam jak do tej pory najbardziej dziwne objawy od tygodnia mam sluz szyjkowy bardzo dziwny nigdy takiego nie mialam i w takiej ilosci mianowicie jest bialej konsystencji i lepki i jest go bardzo duzo nastepny objaw to piersi od paru dni bolaly mnie sutki tylko i wylacznie od dwuch dni wydziela sie z sutkuw bialy plyn piersi mi urosly i zrobily sie pelne jutro mam teoretycznie dostac @ dzis robilam test ale 1 krecha 13.gif zadnych oznak abym jutro miala miec ta @ zawsze strasznie boli mnie brzuch tydzien przed ale w tym miesiacu nic zadnych oznak @ temp od owulacji utrzymuje sie na 37.4 bardzo prosze o porade z waszej strony bardzo pragniemy naszego dzidzia
Visenna
Niestety nie wiem jakie sa objawy ciazy, ale wiem ze kolezanka od 4lat jest matka, na poczatku ciazy w riznych odstepach robila testy i miala 1 kreske...
Ale jesli Twoje piersi wydzielaja siare to moze? Nie wiem, najlepiej do gina to powie Ci na 100%

Powodzenia!
paulownia
Nigdy nie miałam takich objawów i dla tego zadziwiło mnie to zwłaszcza ten sluz temperatura i ta wydzielina z sutków nigdy takiego nie miałam a objawów na @ jak nie było tak nie ma
Agula9
Zrob badanie krwi beta hcg, chyba wiarygodniejsze niz testy, ja tez sie ostatnio nakrecilam a dzis przyszla spozniona @ w sumie to w nieplodne dni sie kochalismy bez zabezpieczenia, ale roznie to bywa icon_smile.gif
Poeodzenia i owocnych staran icon_smile.gif
tomberowa
siara pojawia się chyba dopiero w połowie ciąży... albo poczekaj jeszcze parę dni i zrób nowy test, albo zrób badanie z moczu...
paulownia
czyli moge raczej juz wykluczyć że jestem w ciąży 32.gif
Agula9
Jesli cykle masz regularne to moze powtorz test lub zrob w pom. Bete, ja mam regularne +/- 1 dzien, ale ostatnio pracuje bardzo duĹźo i na porypane zmiany do tego nerwy to mi sie przesunelo o 4 dni
paulownia
dzis dzien w kturym mam teoretycznie dostac @ ale nie mam najmniejszych objawuw zebym ja miala miec gdy nacisnelam dzis piers wydobywa sie z niej biala ciecz jak mleko i mam strasznie mokro jak w plodne dni juz sama nie wiem co myslec
ania.m
Wydaje mi się, że powinnaś udać się do lekarza.
Powinnaś zbadać prolaktynę - taki wyciek z piersi nie powinien występować. A zbyt wysoka prolaktyna może utrudniać/uniemożliwiać zajście w ciążę.

I trzymam kciuki za dwie kreseczki!
Naz
Przy ciąży urojonej (a miałam taką jedną ) 29.gif można sobie 'wywołać' objawy ciążowe.
Jedynym miarodajnym badaniem w tej sytuacji jest zrobienie bety albo usg.
Visenna
W kwestii sluzu, bo o tym zapomnialam. Od ostatniej owu mam wciaz bardzo duze ilosci sluzu, przezroczystego, lepkiego i zdana jestem na "pieluchy" innego wyjscia nie ma. Mam nadzieje, ze po obecnej owu sluz w koncu sie skonczy, bo ilez mozna... Na 100% nie sa to zadne uplawy, czy infekcja bo jestem po badaniu.

Paulowina idz do lekarza! Nie wydaje mi sie zeby to byly normalne objawy, skoro siara wystepuje dopiero w drugiej polowie ciazy...
MaryKlim
Testy apteczne nie zawsze są wiarygodne, najlepiej to stwierdzić u ginekologa. Chociaż nie są to typowe objawy ciąży. Najlepiej udać się do lekarza, żeby się nie okazało, że są to objawy jakiejś choroby.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.