To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pajacyki polarowe bez kaptura

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zajÄ…c_Poziomka
Kupię pajacyki polarowe bez kaptura (piżamki) - dziewczęce lub unisex (niebieskie i granatowe też wchodzą w grę icon_wink.gif byle bez samochodów, robotów itp)

Rozmiary 6-12m (w razie potrzeby zmierzę długość tych, z których właśnie wyrasta icon_smile.gif )

Gdyby ktoś miał na sprzedaż za jakiś miesiąc dopiero, to też dajcie znać icon_smile.gif
Tamara79
Podaj długość bo mam taki ale chyba za dlugi.


i jeszcze taki ale ten chyba za krótki bedzie
Evii
Ja mam takie welurowe.

Czerwone z Puchatkiem rozmiar 6 M (68) z metką jeszcze. Nieużywane.
Z Myszka Miki - sliczny pajacyk, użyty raz. Na 6 M (68).

Wszystko Disneya kupione we Francji.
Na zdjęciach czerwone jest podwojne, bo mam jeszcze w rozm. 62 icon_wink.gif







zajÄ…c_Poziomka
Postaram się dziś wieczorem podać wymiary icon_smile.gif
Matka Natura
Hej Mamuśki, a słyszałyście o takim sklepie jak [edit: moderacja] Mają tam fajne rzeczy dla maluchów w dobrych cenach. Mają mega promocje, bo to takie końcówki kolekcji. Ja tam kupiłam 2 pajacyki i kaftanik dla mojej Malwinki i jestem bardzo zadowolona. Mają taką akcję, że jak się zgłosicie do nich na Facebook'u to dają kod rabatowy - 10%. icon_smile.gif
Moriah
Poziomka Mam pajaca Carter's na 9 m-cy. Od ramienia do poczÄ…tku stopu ma 57cm, do kroku 37.

Joanna 81
Ja mam dwa pajace - zajrzyj tu: https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...p;#entry9167007
Agula9
Potrzebujesz jeszcze?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.