To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

robot kuchenny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oluśia
Jak w temacie muszę kupić nowy, mój Zelmer niestety ledwo daje radę więc czas na zmianę. Wielkich wymagań nie mam
na pewno z misą obrotową i końcówką do blendera icon_smile.gif
W sklepach kiepski wybór muszę zamówić na stronie internetowej jedyny , który mi wpadł w oko to
Mikser Ręczny BOSCH MFQ 4080 . Ktoś może posiada to cudo?
A i macie jakieś sprawdzone strony na których można zamówić ??
netty5
Jak dla mnie to tylko Zelmer.
Z tego co słysze na około BOSCH schodzi z renomy. Sama kupiłam sobie żelazko BOSCH ale mocno ię rozczarowałam. Pralki tez mi nie polecano.
agnese
ja mam zelmaera od 8 lat i pewnie gdyby nie to, że choruje na kenwooda (ale póki co to w sferze marzeń) to bym znów postawiła na zelmera
Ryjek
ja mam Bosch Muma i nie narzekam.
oluśia
ech, póki co jeszcze nie wybrałam icon_smile.gif dziękuję za odzew
rysa154
CYTAT(agnese @ Mon, 16 Feb 2015 - 00:30) *
ja mam zelmaera od 8 lat i pewnie gdyby nie to, że choruje na kenwooda (ale póki co to w sferze marzeń) to bym znów postawiła na zelmera


Ja mam i sie rozczarowalam jakością plastikowych nakladek.
agnese
rysa154 - a coś więcej icon_smile.gif warty jest swojej ceny ? a co z tymi nakładkami nie tak, kwestia plastiku ze ci się nie podobają czy psuja się ?
oluśia
Zamówiłam, bo jak tu wytrzymać bez ciasta hihi a ręczne ubijanie to tylko na chwilkę a, że ja lubię w kuchni wszystko
szybko więc robot potrzebny icon_smile.gif Szybka decyzja mam nadzieję, że dobra zamówiłam boscha
https://www.mediamarkt.pl/glogow/mikser-bos...36490,id-865694 już to też słyszałam że u Zelmera plastik fatalny.
Zdam relacje jak przyjdzie.
rysa154
CYTAT(agnese @ Wed, 18 Feb 2015 - 00:36) *
rysa154 - a coś więcej icon_smile.gif warty jest swojej ceny ? a co z tymi nakładkami nie tak, kwestia plastiku ze ci się nie podobają czy psuja się ?


Nie wiem czy wart,w każdym razie plastik sie szybko wyrabia a przy byle upadku pęka,łamie się.moim zdaniem powinien być bardziej trwały,wytrzymalszy.
netty5
CYTAT(oluśia @ Wed, 18 Feb 2015 - 15:07) *
już to też słyszałam że u Zelmera plastik fatalny.


A ja zrozumiałam że RYSA o kenwood'zie pisze...
To pewnie jest tak jak z innymi produktami. Jak kupisz normalnie w sklepie to jakość inna niż ten sam produkt zrobiony dla biedronki i puszczony w cenie promocyjnej.
Wiem bo sama pracuje w formie produkcyjnej i produkujemy dla różnych sieci.
U nas Zelmer używany latami przez moja mamę i teraz przeze mnie . Z plastikiem nic się nie dzieje.
oluśia
Po małych perypetiach, mikser dojechał. Spełnia moje oczekiwania, faktycznie cicho chodzi porównując od mojego starego
Nie próbowałam jeszcze szatkownicy icon_smile.gif Blenderek zmiksował wszystko błyskawicznie, pewnie mój stary był już
taki tępy dlatego taka różnica wink.gif

Monik77
No jeżeli chodzi o miksery i roboty wieloczynnościowe to Zelmer jest tytanem. Jeden z moich mikserów ma 20 lat i nadal działa icon_smile.gif
Agula9
Mam na oku Bosch MUM 4875 koszt 549 zł, macie polecacie lub coś podobnego żeby miał blender min 1l i maszynkę do mięsa a nie kosztował majątku?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.