To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

USG u doktora Kudły!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

eOla
Witam serdecznie!

Musze to napisać!
Bylismy dziś z mężem na USG u doktora Kudły. Jesteśmy oboje bardzo zadowoleni. Pełny profesjonalizam: poczawszy od "obsługi" nas przez pana doktora, poprzez samo badanie USG, bardzo szczegółowe i drobiazgowe, trwajace 45 minut. na prawde nie ma rzeczy do ktorej moglibysmy sie przyczepic.

Z czystym serce polecam goraco tym, ktorzy chca isc prywatnie na dobre USG. Tu mozna znalesc wszystkie niezbede informacje i panu doktorze, gabinecie, godzinach przyjec, telefonach: https://www.usg-ginekolog.pl/Strona%20glowna.html

Pozdrawiam!

Ola
eOla
Hej!
Byliśmy znowu, tym razem w 20 tygodniu ciąży i jesteśmy zachwyceni tak jak za pierwszym razem!
anonimowy
Siemanko !!

Olu ile kosztuje to badanie i jak długie są terminy

Serdecznie pozdrawiam
Asik
Ten gość to ja. Sorki - zapomniałam się zalogować
eOla
Czesc Asik!
Musisz tam zadzwonic i sie wdzystkiego dowiesz: https://www.usg-ginekolog.pl/Rejestracjastrona.html Ja zamawialam wizyte z 2 tygodniowym wyprzedzeniem, ale wszystko sie dowiedz przez telefon. Koszt badania USG z nagraniem na kasete wideo to 120zł.
Pozdrawiam!
anonimowy
Dzięki Olu
eOla
Asik
Jeżeli się zdecydujesz to koniecznie napisz jakie są Twoje odczucia jak już bedziesz po... Życzę powodzenia!

Ola
Buffik
witam,

ja również polecam dr Kudłę, byłam w ciąży w 2001 roku i niestety nie mogłam jeszcze nagrac usg na video ale w koncu chodziło mi o badanie.
jestem bardzo zadowolona, byłam w 20 tygodniu ciąży i to mi wystarczyło bo wszystko było ok a w tym okresiem dziceko ma już wszystkie wykształcone narządy łącznie z nerkami, więc wszystko można było sprawdzić.

polecam wszystkim przyszłym mamom!
monikagcm
Witam kobietki dajcie namiary na tego dr próbowałam ale ta stronka się nie wyświetla
eOla
Pan dr n. med. Marek Kudła
Lecznica - Katowice
ul. Kościuszki 42

rejestracja: od poniedziałku do piątku 15.00 - 19.00
tel: 251 - 48 - 40

A kiedy sie wybierasz? Bo ja idę między 29 a 30 tygodniem (czyli 14 - 21 lipca), dziś będe dzwonić o termin.
Pozdrawiam!

Ola
monikagcm
Hej Olu dzięki za informacje potrzebuje jak najszybciej chodzi mi o ocenę łożyska, bo coś mi się starzeje za szybko byłam umówiona na 8 w genomie ale odwołali i mam termin dopiero na 15 nie chce tyle czekać
eOla
Nie ma za co Minika! Życzą wszystkiego najlepszego!
Pozdrawiam!
Aha, zapomnialam zapytac, gdzie mieszkasz w katowicach? Ja na TysiÄ…cleciu icon_smile.gif
Ola
monikagcm
Kurcze Olu dzwoniłam żeby umówić się na to usg ,ale nie można tam wykonać przepływów w łożysku więc mnie nie urządza musze czekać do 15 na genom chyba że znasz jeszcze jakieś dobre usg w Katowicach
eOla
Monika!
Dobre USG robi pani doktor Agata WÅ‚och. Niestety Jej stronka internetowa nie dziala, i nie moge podac Ci zadnych na nia namiarow. https://www.echo.pron.pl/
W poprzedniej ciazy robilam USG u dr BÅ‚aszczyka nr tel. 2599534. Nie wiem czy robi przeplywy lozyska. Ja u niego tego nie robilam. Musisz zadzwonic i zapytac.

Pozdrawiam!
Reginka
Ja tez bylam u Kudly 2 razy Super gość

Szczegółowo wszystko zbadał a przy tym był dowcipny i fajnie sie z nim gadało!
MMADZIA
icon_biggrin.gif dokładnie popieram wszystkie opinie byliśmy z mężem i naserio lekarz jest super pełna kultura i profesjonalizm .miło aż mi sie zrobiło że lekarze potrafią być naprawdę mili polecam gorąco PA icon_cool.gif
oli
Wczoraj byliśmy sie z mężem u doktora Kudły i jesteśmy absolutnie zachwyceni icon_biggrin.gif Lekarz jest cudowny !!!! Nie tylko doskonały fachowiec ale również pełen dobrego humorku. Po 40 minutach USG trudno było mu skończyć noi płytka DVD na pamiątkę !!! Gorąco polecam mimo dużych kosztów icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.