To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie pieluchy dla niemowlaka ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

BożenkaM
Jakie pieluch sÄ… najlepsze dla niemowlaka ?Pampersy sÄ… drogie a co sÄ…dzicie o pieluchach DADA ?
maminka43
BożenkoM,przecież Ty masz duże dzieci..... icon_wink.gif
malgosia1968
CYTAT(maminka43 @ Thu, 05 Mar 2015 - 11:04) *
BożenkoM,przecież Ty masz duże dzieci..... icon_wink.gif


oj maminka43 może Bożenka będzie babcią icon_wink.gif 06.gif 04.gif
maminka43
Małgosiu 08.gif 04.gif
Bożenki syn ma 17 lat więc może,może......icon_smile.gif))
Monikag2006
Mojej córeczce od pieluch DADA porobiły się odparzenia, więc nie polecam.
rosie
my uzywalismy DADA i nie bylo zadnych problemow... jak widzisz na to nie ma zasady, musisz przetestowac i sama stwierdzic
Izzka
Wszystko jest uzaleænione od indywidualnych predyspozycji skóry dziecka u jednych sprawdzi sie pampers u innych dada czy rossman.
Melaniaa
U mnie najlepiej sprawdzały się Pampersy albo Babydream z Rossmana icon_smile.gif często poluję na różne okazje w internecie
rowan_berry
używam dada i są ok, młoda nie ma odparzeń, uczuleń itp
Melaniaa
A kupujecie pampersy w sklepach stacjonarnych czy raczej przez internet? polecacie jakieÅ› strony gdzie jest taniej? icon_smile.gif
ulla
CYTAT(Melaniaa @ Tue, 14 Apr 2015 - 23:48) *
A kupujecie pampersy w sklepach stacjonarnych czy raczej przez internet? polecacie jakieÅ› strony gdzie jest taniej? icon_smile.gif



Sklepy internetowe mają wadę - czyli koszty przesyłki. Trzeba zatem jednak samemu szukać, bo jeżeli przypadkiem konkretny sklep znajduje się w Twoim mieście to zazwyczaj można odebrać osobiście, nawet jeżeli nominalnie cena jest ciut wyższa niż gdzie indziej, to odpadają potencjalne koszty przesyłki.


Ps. zawsze też można ekologicznie, czyli pieluchy wielorazowe. Ale to zdecydowanie inny segment rynku.
suszara999
Według mnie należy poprosu sprawdzić różne pieluchy, wszystko zależy od preferencji, dla jednego będzie ok a już dla kogoś innego nie, poprosu kup i sprawdź, myślę że to będzie najlepsza droga.
katia78
Możecie polecić pieluchy, które nie odparzają skóry? Mamy z tym straszny problem. Testujemy różnych firm i nadal nie jest lepiej:/
Blanka_33
My korzystamy z tych [edit. Moderacja] zmniejszona ilość substancji chemicznych, warstwa chłonna wykonana z bawełny i kukurydzy, a nie z plastiku, dodatkowo porcja rumianku. U nas się sprawdzają.
Bogna7
ja spróbuję najpierw najtańszych, jak nie będa dziecka uczulały, to \zostanę przy nich, jak coś się będzie działo- kupię inne. metoda prób i błędów icon_wink.gif
pszczolkamaja
CYTAT(katia78 @ Fri, 05 Jun 2015 - 14:38) *
Możecie polecić pieluchy, które nie odparzają skóry? Mamy z tym straszny problem. Testujemy różnych firm i nadal nie jest lepiej:/


A jakie juz przetestowalas?
EdytaRola
ja kupuje te z biedronki najczesciej, ale sledze tez promocje i jak sa pampersy w promocji to kupuje. kazdy maluch innym, sasiadki corke te z biedronki odparzaja, takze trzeba dokladnie tak jak wspomniano, metoda prob i bledow
rosie
My uzywalismy DADA, ale wiem, ze nie kazdemu odpowiadaja. trzeba sprawdzic na wlasnej skorze, a wlasciwie na skorze bobasa icon_razz.gif
Visenna
A co myślicie o pieluchach tetrowych?

Mam w planach z nich korzystać zaraz po porodzie. Pampersy itp. chciałabym używać tylko w ostateczności i to później.

Jak myślicie?
ania.m
Biorąc pod uwagę ilość pieluch, które zużywa dziennie niemowlak - to osobiście nie polecam.

Jeśli masz siłę i czas, by je prać, prasować itd, to dlaczego nie.

Wydaje mi się, że w obecnych czasach zdecydowanie łatwiej będzie z pieluchami wielorazowymi. Odpada np. problem z ich zakładaniem.
Visenna
Hehe w kwestii zakładania to problemu nie widzę icon_smile.gif

To prasowanie mnie przeraża trochę icon_sad.gif
Bogna7
ja z lenistwa wielorazowych nie uzywam icon_razz.gif na początku mielismy pampersa, bo co kto przyszedł, to pieluchy w prezencie dawał icon_wink.gif teraz będziemy rózne tansze testować, jak nic się z pupa nie będzie działo, to wybierzemy tańsze icon_smile.gif
Melaniaa
Moja córcia najczęściej używa Pampersa lub Dada, najlepiej się u niej sprawdzają. Tez dostawaliśmy od znajomych na pocżątku sporo tego, więc było łatwiej, bo wiadomo że jest to wydatek
Jagódka28
Słyszałam od mamy i teściowej, że nie odparzają pieluchy tetrowe. Bardzo mnie przekonują, żebym nie używała wielorazowych. Tu [edit: moderacja] też tak piszą. No nie wiem. Mówią, że zrowe i nie alergizują dzieciątka. Możecie coś poradzić? Czy to prawda, że od jednorazowych pieluch dzieciom krzywią się nóżki i że uczulają? Pomocy, jestem zielona. Przeczytałam tyle poradników, a w każdym co innego piszą. Pwiedzcie z praktyki jak to jest.
wioletaa1
ja raczej z lenistwa nie bede używała tetrowych, chociaz jeszcze może sie namyśle
Majka35
Zdecydowanie jednorazowe, może to nie ekonomiczne ale moim zdaniem bardzje higieniczne, teraz w skepach można dostać mega paki przy dobrej cenie.
drahalar
Oczywiście, że jednorazowe. Do tego serwetki papierowe delikatne do wycierania i masz zestaw idealny.
kuna87
Moja siostra używa z Biedronki, tych Dada, i jej pasują.
Ogólnie dużo pozytywów o nich słyszę
savona
Moje nowe odkrycie to pieluchy z Super Pharm - w mojej opinii dużo bardziej chłonne niż Pampers, a do tego cena nieporównywalnie niższa.
kera
z wygody jednorazowe. Te sa dobre, polskie, w miare tanie [edit: moderacja]. A czy te tetrowe są rzeczywiscie zdrowsze? Niby czemu - też pierze sie je w detergentach, tez robią niezły kokon z pupy niemowlaka, więc wydaje mi się, ze kiedyś nie bylo wyboru i ty;e.
Teyla
W przypadku mojej córci sprawdziły się tylko i wyłącznie Pampersy. Próbowałam innych, po wszystkich miała odparzenia. Cenowo nie też jakiejś bardzo dużo różnicy...
^mis^
My jedziemy na pieluchach wielorazowych. Nie prasuje, nie wybielam, poprostu piorę co drugi dzień wieczorem. Do wiaderka z pieluchami daje parę kropel olejku z drzewa herbacianego, żeby lepiej "pachniało". I już. Nie taki diabeł straszny jak go malują. Ogarnięcie pieluch nie zajmuje mi więcej niż 15 min dziennie.
lirena
CYTAT(Visenna @ Fri, 31 Jul 2015 - 15:03) *
A co myślicie o pieluchach tetrowych?

Mam w planach z nich korzystać zaraz po porodzie. Pampersy itp. chciałabym używać tylko w ostateczności i to później.

Jak myślicie?


jeżeli będziesz miała czas na pranie i prasowanie, ja niestety jestem za wygodna i kupuję pampersy.
nene
My obecnie tylko pampers pants. Przedtem tylko pampers baby dry, ale na urlopie w Polsce DadÄ™.
Trzeba uważać też na rodzaje, mojej córce z samego pampersa odpowiadają te co wymieniła , ale spróbujcie założyć aktiv fit, od razu rana na pupie.
bizneswoman
mnie tez przerazaja zwykle pieluchy tetrowe... wydaja mi sie ze oprocz ogromu pracy, ktory przy nich jest, to nie jest to az tak higieniczne... wole wiec jednorazowki, pampers oczywicie
lirena
oj nie wiem kto w dzisiejszych czasach używa tetry. Ja jedynie używałam jak były upały w zeszłym roku chciałam żeby pupka troszkę odpoczęła.
klaudia84
Syn od początku do końca oryginalne Pampersy (każde inne go odparzały). Córka do 6 miesiąca również nosiła tylko Pampersy, a od ponad roku kupuje jej w Rossmanie Babydream (nie te fun&fit, bo one są kiepskie). Babydream są tanie i bardzo dobre jakościowo (takie przynajmniej jest moje zdanie).
Na tetrÄ™ jestem chyba zbyt wygodna icon_wink.gif
aura
Ja osobiście używam DADA i jest ok. Czasem też mi się zdarza kupić Happy i też z synkiem jesteśmy z nich zadowoleni.
Antosia26
Można pomyśleć o pieluchach wielorazowych. Jeśli chodzi o pranie, można wziąć specjalne torebki, do których damy pieluchy, dzięki czemu nie będzie unosił się nieprzyjemny zapach. Co do neutralizacji zapachu - można kupić zakupić neutralizatory zapachów. To chyba lepsze rozwiązanie niż pieluchy jednorazowe.
rowan_berry
Dla tych co używają pieluszek huggies, podrzucam info o fajnej promocji: https://www.facebook.com/HuggiesPolska/phot...e=3&theater
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.