To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ręczny laktator?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rosie
Szukam laktatora ręcznego. Sama nie wiem na co dokladnie zwrocic uwagę... Jakich lakatatorów wy uzywacie? Jakie są ich plusy i minusy? Bedę wdzięczna za kazdą odpowiedz!
EdytaRola
ja uzywalam recznego, mialam okej, zwroc uwage na to by rączka nie stawiała wielkiego oporu, bo ręka boli, ale tez by przy tym dobrze zasysał
rosie
CYTAT(EdytaRola @ Thu, 05 Mar 2015 - 17:41) *
ja uzywalam recznego, mialam okej, zwroc uwage na to by rączka nie stawiała wielkiego oporu, bo ręka boli, ale tez by przy tym dobrze zasysał



rozumiem, dzieki za odpowiedz. zwroce na to uwage. ktos jeszcze sie wypowie? Edyta, a jaki mialas laktator konkretnie, bylas z niego zadowolona? teraz tyle tego jest ze nie wiem na co siezdecydowac i co bedzie najlepsze icon_sad.gif a nie chce wydawac pieniedzy w bloto icon_sad.gif
juliana
CYTAT(rosie @ Fri, 06 Mar 2015 - 14:56) *
rozumiem, dzieki za odpowiedz. zwroce na to uwage. ktos jeszcze sie wypowie? Edyta, a jaki mialas laktator konkretnie, bylas z niego zadowolona? teraz tyle tego jest ze nie wiem na co siezdecydowac i co bedzie najlepsze icon_sad.gif a nie chce wydawac pieniedzy w bloto icon_sad.gif



u nas sprawdzil sie laktator reczny, mielismy taki z akuku, byl delikatny, cicho chodzil, dobrze odciagal mleko, ale nie zbyt mocno- nie sprawial bolu
EdytaRola
CYTAT(rosie @ Fri, 06 Mar 2015 - 14:56) *
rozumiem, dzieki za odpowiedz. zwroce na to uwage. ktos jeszcze sie wypowie? Edyta, a jaki mialas laktator konkretnie, bylas z niego zadowolona? teraz tyle tego jest ze nie wiem na co siezdecydowac i co bedzie najlepsze icon_sad.gif a nie chce wydawac pieniedzy w bloto icon_sad.gif

mialam podobnie jak koleżanka, laktator marki akuku, bo byl w dobrej cenie i się sprawdzil, teraz ma go moja przyjaciółka, bo jej oddała i tez uzywa
piekna
Ja używam ręcznego i bardzo go sobie chwalę. Mam taki model https://happybabby.pl/produkt/philips-avent...reczny-comfort/ i śmiało go mogę polecić - łatwo się składa, dobrze się myje i co dla mnie najważniejsze jest tak skonstruowany, że nie sprawia bólu przy zasysaniu mleka
pszczolkamaja
Jesli reczny to tylko ten z Akuku! Nie dosc ze bardzo tani to porzadny!
katia78
Tutaj masz niedrogi laktator ręczny [reklama wrr..]
Blanka_33
CYTAT(piekna @ Mon, 11 May 2015 - 11:05) *
Ja używam ręcznego i bardzo go sobie chwalę. Mam taki model https://happybabby.pl/produkt/philips-avent...reczny-comfort/ i śmiało go mogę polecić - łatwo się składa, dobrze się myje i co dla mnie najważniejsze jest tak skonstruowany, że nie sprawia bólu przy zasysaniu mleka


Ten sam ostatnio zakupiłam. Mam nadzieję, że się sprawdzi.
rosie
Ostatecznie zdecydowalam sie na ten z Akuku, bo zachecila mnie bardzo niska cena. Wiec w razie gdyby cos bylo nie tak to nie stracilabym majatku na to icon_razz.gif Ale laktator okazal sie naprawde porzadny, nie spodziewalam sie cudów po takiej cenie, a tu prosze, naprawde mile zaskoczenie- dobrze odciaga pokarm, a co najwazniejsze nie powoduje bólu w piersiach podczas sciagania mleka. Dzieki dziewczyny za odpowiedzi icon_smile.gif
beti89
CYTAT(rosie @ Mon, 15 Jun 2015 - 22:46) *
Ostatecznie zdecydowalam sie na ten z Akuku, bo zachecila mnie bardzo niska cena. Wiec w razie gdyby cos bylo nie tak to nie stracilabym majatku na to icon_razz.gif Ale laktator okazal sie naprawde porzadny, nie spodziewalam sie cudów po takiej cenie, a tu prosze, naprawde mile zaskoczenie- dobrze odciaga pokarm, a co najwazniejsze nie powoduje bólu w piersiach podczas sciagania mleka. Dzieki dziewczyny za odpowiedzi icon_smile.gif


A ile kosztuje ten z Akuku? Wszystkie takc hwalicie, ze taki tani
SandraSandra
Ja tylko elektryczny. Zdecydowanie wygodniejsza opcja i mniej bolesna.
nene
Miałam od koleżanki z akuku, sprawdził się. Teraz będę mieć swój i wybrałam avent, bo znalazłam w dobrej cenie.
Visenna
Ja mam ręczny z pompka z campolu i dzięki niemu utrzymałam laktację.
Kupiłam też elektryczny, ale się nie sprawdził. Albo za słabo ciągnął i nie brał mleka albo za mocno ale brał mleko tyle, że sutki później mnie bolały. Elektryka oddałam a dziś nadal korzystam z ręcznego.
milena6325
Przetestowałam kilka, ale najbardziej odpowiedni był dla mnie Lakta Mila. W zestawie ma silikonową nakładkę masującą, więc to jest na duży plus. Dodatkowo w zestawie jest dokręcana butelka, która wiele ułatwia. A wszystko to wcale nie kosztuje dużo. Można zerknąć na ofertę na stronie https://www.simed.pl
dorotii
Ręczny laktator to koszmar.... ja miałam ręczny i klęłam go na czym świat swoi. Teraz mam elektryczny na dwie piersi i super się to sprawdza.
mummy56
Zgadzam się przedmówczynią, laktator ręczny jest koszmarny, nigdy więcej! Obecnie używam laktatora elektrycznego fidi z lionelo i w końcu mogę odetchnąć z ulgą. Mega wygoda i nie boli mnie już odciąganie mleka icon_wink.gif
niebieskiemarzenie
dziewczyny, a co sądzicie o laktatorze jako prezencie? Moja szwagierka tydzień temu urodziła, a przed porodem wspominała, że chciałaby mieć dobrej jakości laktator....a nie wiem, czy to wypada dać taki prezent....
babyblue123
ja sądzę, że to doskonały pomysł:)ale jak nie jesteś pewna, to może porozmawiaj z nią o tym prezencie, lub podaruj bon, który może wykorzystać na zakup laktatora:)ja połączyłabym taki prezent np. z butelkami, smoczkami i dla mamy z prolaktanem:)
niebieskiemarzenie
właśnie tak też myślę, że to jednak będzie dobry prezent:)zastanawiam się nad ręcznym laktatorem, a może któraś z Was go używała? chcę kupić taki koszyk i do niego włożyć właśnie laktator, plus ten prolaktan i myślę nad butelkami do karmienia:)
babyblue123
to dobry pomysł:)jakbym była przed porodem, to szczerze mówiąc, chciałabym dostać taki prezent - oszczędziłabym sobie czas na szukanie butelek, laktatora i od razu miałabym ten prolaktan na problemy z laktacjąicon_smile.gif
rowan_berry
Ja kupowałam po prostu laktator ręczny w aptece, nie odciągałam często, więc nie potrzebowałam nic wyszukanego. Tutaj kupowałam: https://www.doz.pl/apteka/k922-Sprzet_medyc...rehabilitacyjny
Sylwia24
Ja korzystam z laktatora Mamajoo - co prawda jest elektryczny, ale chociaż nie męczę się z odciąganiem. Poza tym u mnie dużą rolę odegrała stymulacja na samym początku, a ten laktator go ma w różnych poziomach.

https://mamajoo.pl/produkt/mamajoo-pojedync...y-laktator-usb/
niebieskiemarzenie
słuchajcie a jak to jest z laktatorem? On pomaga na laktację? Do tej pory myślałam, że tak, ale wczoraj moja koleżanka stwierdziła, że w jej przypadku lakator nic nie pomógł, a jeszcze w dodatku ją pogorszył....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.