To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prokto-Glyvenol ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

chomik
Witam!

Przeczytałam Wasze porady dotyczące walki z hemoroidami icon_mad.gif i spisałam nazwy wszystkich maści,chcąc iść do apteki.Okazało się jednak,że 2 z nich mam w domu:"Prokto-Glywenol" i "Tytanoreina",jest jednak pewien problem,w żadnym z opakowań nie mam ulotek informacyjnych i nie wiem czy mogę stosować te preparaty w ciąży?Czy któraś z Was stosowała,lub ma w domu taką maść i mogła by mi o tym napisać??

Pozdrawiam Chomiczek.
i.
O Tytanoreinie nic nie znalazłam, ale w ulotce Procto-Glyvenolu piszą:
CYTAT
Ciąża i karmienie Ograniczone doświadczenia ze stosowaniem leku w okresie ciąży, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania Procto-Glyvenolu podczas ciąży.
Preparat przenika do mleka matki, lecz oddziaływanie preparatu na karmione dziecko jest mało prawdopodobne. Zamiar stosowania leku podczas karmienia należy omówić z lekarzem.


Najlepiej skonsultuj to ze swim ginekologiem. Mi akutak mój gin w ciąży zapisał Posterisan, na którym też było napisane, że w ciąży stosować ostrożnie.
tonia
Procto-Glyvenol, czopki i maść, stosowalam zgodnie z zaleceniem mojej ginekolog pod koniec ciąży i przez miesiąc po porodzie ( karmiłam piersią).
chomik
Dziękuję Wam dziewczyny icon_smile.gif

Tonia czy mogłabyś napisać jak często powinno się tę maść stosować i przez jaki okres czasu? (Zostało mi 6 tyg.do porodu,czy myślisz ,że mogę ją stosować icon_redface.gif ?,czy może lepiej jednak skonsultować to z lekarzem??
Pozdrawiam chomiczek.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.