To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie warto, a gdzie nie warto kupować / sprzedawać ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dzieciciuchy
Hej,

chciałam zapytać, czy macie doświadczenie w tym gdzie sprzedawać / kupować ubranka dla dzieci? Mam tego trochę w domu i chciałam zapytać czy korzystałyście z takich portali jak Allegro, Olx, DziecioCiuszek?

I jeśli tak to napiszcie jak najlepiej wystawić ubranka żeby najszybciej się sprzedały.

Pozdrawiam wszystkie Mamy icon_smile.gif
BożenkaM
Kiedyś sprzedawałam na aukcjach Allegro.., ale tam trzeba płacić. Ostatnio wybieram OLX - myślę,że warto. Prawdziwy opis, aktualne zdjęcia - jak najdokładniejsze, żeby było wszystko widać. Umożliwić odbiór osobisty. Jeśli się nie uda sprzedać z pewnością w okolicy znajdzie się ktoś potrzebujący.
EdytaRola
ja tez tam najczesciej wystawiam rzeczy jak cos mam do sprzedania:)
Bogna7
ja często kupuję na all, ale nie za drogie rzeczy, np. teraz stoję przed wyborem wózka i na pewno nie kupię na allegro, wolę w stacjonarnym, bo to zbyt wysoki koszt, zeby bawić się w wysyłanie, tym bardziej, że prawdopodobnie kupimy któryś z modeli od Quinny 3w1. moodd, albo buzz 3, bo oba mi się podobają.
ale ubranka, czy jakieś tańszcze rzeczy to owszem tak, moge kupować przez neta.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.