To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Biustonosze dla karmiacych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Patison
Bardzo prosze o pomoc. Czy orientujecie sie, gdzie we Wroclawiu moge kupic biustonosze do karmienia? Potrzebuje "na juz" wlasciwie, a nie mam pojecia gdzie ich szukac???? Mam jeden Tryumpha, ale maja tylko biale (a ja jeszcze czarne potrezbujhe), a z reszta cena.... icon_wink.gif
Bede wdzieczna za kazda informacje.
i.
Na Allegro jest sporo biustonoszy dla karmiących może tam cos znajdziesz?
https://www.allegro.pl/search.php?string=bi...ion=1&country=1
Patison
Dzieki, choc nie ukrywam, ze wole "osobiscie" - przymierzyc (jakies niewymiarowe mam icon_wink.gif )
Monic3
Ostatnio widziałam w hurtowni Ascot na Krasińskiego, ale nie wiem czy czarne są.
Doruśka
Patison,ja mam czarny z Kappahl w Galeri dominikańskiej kupiony,chyba były tez i inne kolory,idx i zapytaj!
i jakie Å‚adne z koronkami a nie tylko taki spotrowy.
Ewcia!
A patrzyłas w sklepach "dla przyszłych matek"?
Mama i ja gdzies w okolicach pl. Kromera (kiedys na Dubois) i drugi, w którym bylam , na Traugutta blisko pl. wroblewskiego
joakar
Na allegro jest babka z wrocławia ma bieliznę ciążową i dla mam karmiących, możesz do niej podjechać (możliwy odbiór osobisty). Ma fajne wzory, kolory no i ceny ciekawe!
Natasha
Hmm ja tam qrna kupiłam takie cudo przed porodem i założyłam może kilka razy. Nie wygodne, bez fiszbin (czy jak to się tam pisze), a zapięcie nie praktyczne. Przynajmniej dla mnie, bo trzymając malucha jedną ręką nie dało się go zapiąć i pradowałam jak amazonka... Noszę zwykły staniczek, z tych push up i wkładkę. Wystarcza.
Doruśka
Natasha,ja tez mam jeden taki model,beznadzieja,ale juz wiem na co zwracac uwagę-na zapięcia,radzę sobie jedną ręką i ten z KJappahla to ma fiszbiny,ale mi wygodniej bez,wiec zwylke chodzę w tryuphie.
i.
Dla mnie też biustonosze dla karmiących były nie wygodne. Za nic w świecie nie mogłam trafić na idealny rozmiar. W końcu zaczęłam nosić modele sportowe, z microfibry, bez zapieć, tylko takie elestyczne. Do karmienia odchylałam jedną ręką i wszystko icon_biggrin.gif Było to b. wygodne.
Patison
Dzieki dziewczyny za wszelkie informacje i pomoc.
W Kappahlu bylam, ale maja teraz tylko biale. Rozgladne sie reszcie sklepow, o ktorych pisalyscie - moze mi sie poszczesci 9Choc powiem szczerze, ze juz mi sie okrutnie chodzic po sklepach nie chce wink.gif W ogole mi sie chodzic nie chce icon_redface.gif )
EwaW
parę można wybrać w sklepie Moda1000. Jest na Powst. Śl. w galeriowcu mniej więcej vis a vis tego pustego placu pomiędzy hotelem wrocław a poltegorem - ale wytłumaczyłam icon_rolleyes.gif
Mają też sklep internetowy. Ja u nich kupuję bieliznę

pozdrawiam
Ewa W.
Magda C
Zgadza się sklep moda 1000 ma sklep internetowy: www.biust.pl - tam można pooglądać i coś wybrać. Powodzenia
MartaTwins
Ja tak tylko czesciowo trafie w temat, bo nie wiem gdzie we Wr. kupic dobry biustonosz ale podziele sie doswiadczeniami... ja mialam i polskie z Askota(nie dalo sie zapiac jedna reka, podjezdzal mi na szyje i wogole do niczego) i Triumfa (bardzo cienki-co znaczy mniej wiecej tyle, ze wkladka laktacyjna paskudnie wystaje i tylko biale byly). Polecam goraco biustonosze z firmy Mothercare, drogie ale pardzo dobre, wystarczajaco grube, zeby moc nosic wkladki i cienka bluzke/ podkoszulek, dobrze sie trzymaly, byly czarne i bardzo estetyczne. A kupowalam sobie o 2 rozmiary wieksze niz mialam przed ciaza .
anonimowy
Marto, a gdzie we Wroclawiu moge kupic te biustonosze Mothercare? wiem, ze takowy sklep jest w Poznaniu, ale Wroclaw....
Patison
CYTAT(Anonymous)
Marto, a gdzie we Wroclawiu moge kupic te biustonosze Mothercare? wiem, ze takowy sklep jest w Poznaniu, ale Wroclaw....


to mnie nie zalogowalo
MartaTwins
Patrycjo, nic mi nie wiadomo o sklepie tej firmy we Wroclawiu. Ja kupilam sobie "mothercary" dzieku uprzejmosci rodziny z Warszawy. Dobrzy ludzie poszli, kupili, przywiezli, wymienili te w zlym rozmiarze(paragon) i przeslali w dobrym. Troche sie nachodzili ale byly zdecydowanie najwygodniejsze i najladniejsze. W zimie i na jesien nie ma takiego problemu, ale w lecie mankamenty bielizny sa bardzo widoczne. Zawsze mozna sobie kupic jakies maskujace bluzeczki! Ale tez sie trzeba nachodzic i wydac troche kasy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.