To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

meble mammut ikea

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lilopi
Jak w temacie. Interesuje mnie łóżko, szafa, komoda z szufladami i z półkami, szafka nocna, stolik i krzesłko/krzesełka. Najbardziej zależy mi na łóżku i najlepiej jak najwięcej od jednej osoby. Jestem w stanie odebrać praktycznie z calego pomorza i kujawsko-pomorskiego - nie z każdego zakamarka oczywiście... Wymieniony zestaw w stanie bardzo dobrym - łóżko z materacem praktycznie nie używanym jeszcze wczoraj był na Alledrogo za 950 zł. Sprzedający miał podać nr konta do wpłaty, ale jeszcze się nie odezwał. Jak ktoś ma, to jestem w stanie dać właśnie taka cenę. W dalszym ciągu czekam na informację od tamtego sprzedającego, ale jak ktoś z Was odezwie sie pierwszy, to oczywiście jestem zainteresowana.
Raelas
Najlepiej wstawić sobie meble metalowe warsztatowe. Są solidne i na pewno dużo wytrzymają
Capulik5
hehe, meble warsztatowe metalowe do pokoju... dobre, dobre icon_razz.gif A tak na serio w kwestii łóżka zastanów się nad takimi meblami tapicerowanymi. Myślę, że to całkiem rozsądny wybór.
prosta
Mnie nie dziwiÄ… meble metalowe w domu… Sama posiadam łóżko metalowe piÄ™trowe takie jak to https://www.budo-ex.pl/lozko-metalowe-pietrowe-zlo-2w/, na którym sypiajÄ… moje szeÅ›cioletnie bliźniaki. Takie łóżko to dla nich prawdziwa frajda!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.