To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zwolnienie dziecka na tydzień z zajęć szkolnych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

~Luna~
Chciałam zapytać, czy wiecie jak wygląda zwolnienie dziecka z zajęć szkolnych w przypadku gdy dziecko nie jest chore ???
Czy muszę pójść do szkoły wcześniej i uzyskać jakiś pozwolenie, czy tak po prostu mogę nie puścić dziecka przez tydzień do szkoły ?

Pytam dlatego, że mąż ma urlop w połowie czerwca przez tydzień, a potem w wakacje urlopu nie dostanie i nie będziemy mogli razem wyjechać.
Wstępnie mamy już zarezerwowany nocleg w górach, tylko nie wiem jak załatwić nieobecność dziecka w szkole - mam tak po prostu wyjechać, a potem napisać w usprawiedliwieniu nieobecność z powodu wyjazdu rodzinnego ???
netty5
CYTAT(~Luna~ @ Fri, 08 May 2015 - 13:23) *
Chciałam zapytać, czy wiecie jak wygląda zwolnienie dziecka z zajęć szkolnych w przypadku gdy dziecko nie jest chore ???
Czy muszę pójść do szkoły wcześniej i uzyskać jakiś pozwolenie, czy tak po prostu mogę nie puścić dziecka przez tydzień do szkoły ?

Pytam dlatego, że mąż ma urlop w połowie czerwca przez tydzień, a potem w wakacje urlopu nie dostanie i nie będziemy mogli razem wyjechać.
Wstępnie mamy już zarezerwowany nocleg w górach, tylko nie wiem jak załatwić nieobecność dziecka w szkole - mam tak po prostu wyjechać, a potem napisać w usprawiedliwieniu nieobecność z powodu wyjazdu rodzinnego ???


U nas rodzic pisze do pani w e-dzienniku np.: prosze o usprawiedliwienie nieobecności (imię i nazwisko dziecka) na zajęciach szkolnych w dniach ....... z powodu wyjazdu rodzinnego , spraw rodzinnych , wizyty lekarskiej itd..... i to u nas załatwia sprawę.
Truśka
CYTAT(~Luna~ @ Fri, 08 May 2015 - 15:23) *
Chciałam zapytać, czy wiecie jak wygląda zwolnienie dziecka z zajęć szkolnych w przypadku gdy dziecko nie jest chore ???
Czy muszę pójść do szkoły wcześniej i uzyskać jakiś pozwolenie, czy tak po prostu mogę nie puścić dziecka przez tydzień do szkoły ?

Pytam dlatego, że mąż ma urlop w połowie czerwca przez tydzień, a potem w wakacje urlopu nie dostanie i nie będziemy mogli razem wyjechać.
Wstępnie mamy już zarezerwowany nocleg w górach, tylko nie wiem jak załatwić nieobecność dziecka w szkole - mam tak po prostu wyjechać, a potem napisać w usprawiedliwieniu nieobecność z powodu wyjazdu rodzinnego ???

Ja w klasach 1-3 to zabierałam dzieci na 3 tygodnie w czerwcu icon_wink.gif oczywiście informowałam wychowawczynię, że dziecka nie będzie icon_wink.gif. W klasach 4-6 ograniczałam się do 2 tygodni icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.