To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak przedlużyć stosunek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paleo
Maż nie należy do szybkodystansowców ale chcielibyśmy robić to jednak dłużej. Teraz jest to tak ok minuta , dwie. Zastanawia mnie czy są jakieś ćwiczenia, ewentualnie środki na to aby można byłoby kochać się ciut dłuzej.
Stosowaliśmy prezerwatyty ale średnio działają. Od razu zaznaczam,ze seksuolog nie wchodzi w grę bo mąż raczej się nie wybierze.
oliweczkas
Może jeden z tych "specyfików" zastosujcie, który tak szumnie reklamują?icon_smile.gif
paleo
No włąśnie powiem Ci,że tyle tego jest, że naprawdę nie wiem na co się zdecydować. I nie wiem jak Ty ale czułabym się trochę skrepowana w aptece kupując cos takiego. Maż poza tym nie ma zaufania do wszelkiego rodzaju tabletek icon_razz.gif Ogólnie nie lubi brać żadnych tabletek. Nawet jak miał angine to był problem.

Czytałam ,ze masturbacja może pomóc ale chyba mu tego nie zaproponuję icon_razz.gif Co mu powiem? Rób to sam ze sobą częśćiej ? 43.gif
Melena
Widocznie tak na niego działasz icon_smile.gif Trzeba to traktować jako komplement icon_smile.gif A może jest początkujący w tych sprawach icon_smile.gif
Oczywiście, nie śmieję się z tej całej sytuacji, bo pewnie jest ona dla Ciebie odrobinę frustrująca. A może powinniście to częściej robobić?
Są też różnego rodzaju "hamulce". Durex ma prezerwatywy z taką specjalną substancją. Są też chusteczki nasączone specyfikiem który "łagodzi" temperament Twojego partnera (OC Wipes).
Stosowaliście już coś?
agak
https://www.nietylkomoment.pl/
paleo
Dzięki za rady. Postanowiliśmy się wziąć w garść i przetestowaliśmy kilka środków. Najskuteczniejsze okazały się te chusteczki OC Wipes, o których tutaj pisałaś icon_smile.gif Wcześniej nie wiedziałam,ze takie coś istnieje ale teraz jestem zdania,że świetny środek.
jagoda32
witam was
ja rowniez szukajac rozwiazania dla mojego meza na szybki wytrysk skupilam sie na tabletkach naturalnych i z cala pewnoscia moge polecic https://climax-suplement.pl/
zadnych skutkow ubocznych a wrecz przeciwnie i czlonek jakby fajniejszy icon_smile.gif dlatego warto zainwestowac zeby moc cieszyc sie seksem i nowymi doznaniami icon_smile.gif
amadelka
oo, nigdy nie słyszałam o takich chusteczkach icon_smile.gif dzieki za poradę, spróbujemy. większość to kwestia techniki - trzeba stosować różnorodne tempo, różne pozycje. Z czasem nabiera się wprawy
WiolkaK
Co prawda nie używałam z mężem niczego na przedłużenie ale moja przyjaciółka tak i kiedyś z mężem nie mogli skończyć, śmieją się z tego do teraz icon_smile.gif
Ulka90
Nie ma się co martwić ani dziwić, że chcecie dłużej ze sobą się kochać. Spróbuj kupić dla niego erekton fast w aptece, to dobry suplement, z naturalnymi składnikami. Żeń-szeń koreański który się tam znajduję, robi świetną robotę. Polecam wam z czystym serduchem
snickersika
moze jakies erotyczne zabawki wprowadzic?
bufcia
a jak te zabawki maja wplynac bo nie kumam
snickersika
no jak to jak icon_biggrin.gif dluzsza przyjemnosc dluzsze zblizenie a zabawki sa super icon_biggrin.gif trzeba tylko wybrac odpowiednie dla siebie icon_biggrin.gif polecam superlove wybor maja ogromny
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.