To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Garderoba nad morzem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kakadu
Witam wszystkie forumowiczki. Dziś dowiedziałam się czegoś w związku z naszymi pierwszymi wakacjami nad morzem zagranicą i sprawiło mi to ogromną zagwostkę dlatego pojawiam się na forum i bardzo proszę o poradę!
Poza zaopatrzeniem w piękne letnie rzeczy myślałam, że nic więcej nie trzeba. Tym czasem plaża wzdłóż której będziemy chodzić w części jest piaszczysta ale również i w pewnych obaszarach będzie kamienista a na domiar wsyztskiego dzisiaj właśnie usłyszałam, że mogą być kujące zwierzątka na dnie przy brzegu. Pani z biura podróży powiedziała, że najlepiej kupić buty specjalne do wody ale ja nigdy o czymś takim nie słyszałam, pomóżcie znaleźć coś odpwoiedniego!
maminka43
KujÄ…ce zwierzÄ…tka......
Kakadu,no zmiłuj sięicon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Nie jest żadnym problemem znalezienie tego https://www.decathlon.pl/buty-do-wody-100-b...id_8330685.html
Kakadu
Doedukowałam się w kwestiach zoologicznych icon_razz.gif wiem już, że to jeżowce ale jak się naczytałam to boję się jeszcze bardziej niż wcześniej.. Decathlon raczej omijam ze względów subiektywnych, mój mąż miał bardoz nieprzyjemny incydent tam. A poza tym sam link mi nic nie mówi, nie miałam z tym do czynienia może jakiś argument, cokolwiek?
rysa154
A jaki argument?ze jak zalozysz takie buty kamienie i zwierzatka nie beda tak uciążliwe dla ciebie?

Raju....
buła
Raju? Raju, to masz ograniczone myślenie oceniając innych podług siebie.
Jestem pewna, że chodzi o argument dlaczego akurat Decathlonie a nie coś innego. Z tej firmy nie kupowałam, ale w tamtym roku wyjeżdżając kupiłam reimy buty w sklepie internetowym. Wybór był dobry, bo cena jest adekwatna do jakości - materiał schnie błyskawicznie i jest bardzo dobrze zespolony z podeszwą, twardą ale na tyle żeby można było wygodnie się w nich poruszać a to u dziecka ważna sprawa.
rysa154
nic nie pisałam o decathlonie, więc czytaj ze zrozumieniem
buła
a Ty czytaj cały temat a nie tylko własne posty icon_smile.gif wcześniej była mowa o Decathlonie icon_smile.gif
Kakadu
spokojnie dziewczyny zgoda.gif faktycznie miałam na myśli argumenty za decath' ale to nieistotne. są tańsze i prawie je zamówiłam u nich w sklepie, ale znalazłam ładniejsze, trochę droższe ale za to o niebo ładniejsze tej reimy w sumie w promocji więc nie jest tak źle.. może jeszcze jakieś inne promocje?
karambolka25
2 nowe forumki i obie reklamuja reime.

Mhhh...przypadek zapewne 21.gif
buła
Z tym miałam do czynienia to o tym piszę skoro ktoś pyta bezpośrednio o opinię. Co mam napisać, że Nepal jest świetnym miejscem do zwiedzania mimo, że nigdy w nim nie byłam? Jak dla mnie może być każda inna firma pod warunkiem, że sprawdzona.
Taregenbes
A [edit: moderacja] najczęściej jeździcie ? bo nie wiem gdzie się wybrać nad morze, chciałabym z całą rodziną i nie wiem gdzie im się będzie podobać najlepiej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.