To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rolety wewnętrzne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pysiunia13
Jak w temacie, z jakich rolet wewnętrznych jesteście zadowolone? Gdzie je kupiłyscie w markecie czy przez internet?
walinuss
Ja kupiłam stylowe rolety w warszawie , uważam że takie rozwiązanie jest lepsze, dlatego że ja wolę najpierw zobaczyć dokładnie obejrzeć i potem kupić a przez internet tego nie można zrobić icon_smile.gif
makarena
Mnie tez temat interesuje...poszukuje takich które db chronia przed światłem (szczególnie o poranku icon_razz.gif). co polecacie?
Walunes
Ja ostatnio zakupiłem plisy w warszawie polecam takie rozwiązanie w 100% jestem bardzo zadowolony z niego, nie zbierają tak dużo kurzu, są ładne i idealnie komponują się w okna.
Agula9
Jeżeli mają chronić przed światłem/ciepłem to bardzo polecam rolety termiczne - takie podgumowane na srebrno, dobrze odbijają światło i zaciemniają 100% Kupowałam w Praktikerze ale są też w Obi, na necie cenowo podobnie wychodziło icon_smile.gif
kuna87
Mam takie zwykłe rolety wewnętrzne, nawet nei pamiętam gdzie kupowane.
Materiałowe.
Ale i tak myślimy o wymianie na zewnętrzne
cama12
A jak wam sie podobają te rolety rzymskie Kraków. Zastanawiam się nad ich kupnem od pewnego czasu, co o nich myślicie?
Baasia
Ja skorzystałam z oferty firmy Roltex z Wrocławia i była to dobra decyzja, bo rolety od nich są ładne, solidne i nie ma problemów z ich montażem. Do tego cena jest bardzo atrakcyjna.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.