To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie kupić fajne ubrania?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Mama_Małej_Mi
Dziewczyny, zmieniła mi się sylwetka i nic już na mnie nie pasuje. Gdzie byście poradziły zajrzeć po fajne, dobrej jakości ubrania? Byle w rozsądnej cenie. icon_smile.gif
rowan_berry
A skąd jesteś? Rozumiem, że chodzi o większe zakupy, wymianę garderoby? Ja takie zakupy robię w fashion house, to takie centrum outlet, znasz? Ciuchy fajny, ogromny wybór marek, a ceny bardzo przystępne.
Mama_Małej_Mi
Tak, o coś takiego mi chodzi, ale też nie chcę wydawać majątku. Mówisz, że ceny dobre? Jakie marki można tam spotkać?
rowan_berry
No ceny rewelacyjne, jak to w outletach, -50%, -70%, a zdarza się, że i -90% można trafić.
Marki przeróżne, od siecówek nawet po znanych projekantów. Ja bardzo lubię np. guess, simple, pinko, kazar, hogl, oj godzinę mogłabym wymieniać icon_wink.gif
Mama_Małej_Mi
No dobra, namówiłaś mnie. Aż wierzyć się nie chce, że takie ceny fajne, ale jeśli faktycznie tak jest, to załatwi mi to zakupy i dla mnie i dla męża, akurat na jesień. icon_smile.gif
rowan_berry
Jeśli dobrze pamiętam, mają tam akcję długi tydzień za pół ceny, od jutra do 15 września, wiec lepszej okazji nie będzie. My się wybieramy, mam w planie kupić ciuchy nie tylko dla męża i dla siebie, ale tez dla dzieciaków, starszy chodzi do szkoły, więc potrzebuje czegos fajnego, wygodnego i trwałego icon_wink.gif
jola25
Ja już jestem uprzedzona do fashion house'a, niby tanio, ale rzeczy też nie takie same jak w sklepach, często są gorszej jakości, mają jakieś uszkodzenia więc czasami rzecz mimo, że jest tania posłuży nam tylko do pierwszego prania. Często są tam już tylko resztki kolekcji więc z rozmiarami też ciężko. Ja teraz robię zakupy w sklepach internetowych, można też trafić na fajne promocje i kupić ubrania w przyzwoitej cenie nie naruszającej aż tak naszego budżetu. Teraz szukam cieplejszych rzeczy na jesień, na przykład znalazłam takie kardigany: [edit: reklama] , może nie kosztują 20 złotych, ale myślę, że też są w dobrej cenie. Warto sobie czasami zobaczyć, jakie ubrania można kupić przez internet, często opłaca się to bardziej niż wyprawa do sklepu stacjonarnego, w ogóle gdy jest darmowa przesyłka, a jak coś nie pasuje to zawsze można zwrócić.
lenna
Mnie od sklepów internetowych odstrasza ten problem, że nigdy nie wiesz, jak coś na tobie będzie leżało. Może takie wiotkie dziewczyny tak nie mają, ale jak masz biust, to naprawdę nie we wszystkim dobrze wyglądasz.
Trysia
Generalnie jest wiele miejsc czy też sklepów internetowych, w których warto kupować. Fakt. Największym problemem jest to, że nie można zobaczyć, jak ubranie na nas leży. Ja dlatego staram się szukać takich sklepów, które mają punkt stacjonarny. Wiadomo, w Internecie wszystko łatwiej znaleźć, ale ciuch to ciuch. Trzeba go przymierzyć. Ostatnio właśnie odświeżam swoją jesienną szafę i postanowiłam sobie kupić wełniane spodnie.

Generalnie jestem warszawskim słoikiem, a moi rodzice nadal mieszkają w Łodzi. Dlatego kiedy ich odwiedziłam wpadałam do Rzgowa, przy okazji, żeby zobaczyć spodnie na żywo. No i właśnie w ten sposób powiększyła mi się jesienna garderoba.
mammamia123
Spotkałyście się może z targami ubrań? TAki handel wymienny?
bellla
szukam często na necie jakichś fajnych sklepów z ciuchami,a le lubię tez C&a, H&M czy orsey. Mają fajne ciuchy i dobre gatunkowo
heya
Ja polecam sieciówki takie jak zara czy bershka. Dobrą opcję ma zalando no i przede wszystkim ogromny wybór.
AlexW
też czesto kupuje w zalando.
acaii
CYTAT(lenna @ Fri, 18 Sep 2015 - 16:11) *
Mnie od sklepów internetowych odstrasza ten problem, że nigdy nie wiesz, jak coś na tobie będzie leżało. Może takie wiotkie dziewczyny tak nie mają, ale jak masz biust, to naprawdę nie we wszystkim dobrze wyglądasz.


Też mam ten sam problem. Jestem wysoka, mam nadwagę i ubrania z sieci są na mnie zazwyczaj za małe. Kiedyś zamówiłam sukienkę i mogłam ją nosić jedynie jako tunikę...
Jeśli chodzi o tanie ubraina o najlepiej szukać w SH lub sieciwkach na wyprzedażach. Warto też zajrzeć do factory w Luboniu koło Poznania. Mają tam mnóstwo markowych sklepów i bardzo duże przeceny. Ja kiedyś dorwałam kurtkę przecenioną z 500 zł na 200. Musisz popatrzeć, poszukać jakiś okazji. Najlepiej by było gdybyś miała listę konkretnych rzeczy, które chcesz kupic. Unikniesz w ten sposób kupienia czegoś niepotrzebnego.
Molak
ja najwięcej kupuję przez internet. Warto poszukać zawsze na coś się trafi
Kubikowa
Ja też głównie przez internet. Bialcon mogę polecić. Nie wiem co dla Ciebie znaczy rozsądna cena, ale tam są okej. Idą w parze z jakością bynajmniej icon_wink.gif
Neordes
Ja jestem w ciąży i ostaqtnio kupowałam [edit: moderacja] w sklepie internetowym , raz że jest taniej , większy wybór, wszystkie rozmiary to przesyłka w ciągu 1-2 dni chyba warto ?icon_smile.gif
Elizabieta
Ta spódnica ma rozcięcia czy wstawki z przezroczystego materiału?
Papillotka
Na bank wstawki - widziałam ostatnio identyczną na ulicy. Gdyby nie miała wstawek, to nie miałaby ołówkowego kształtu.
AnitaKrolikowska
Wiadomo, że po ciąży zawsze zostaje kilka kilogramów. Ja cierpię najbardziej na boczki. Szukam właśnie jakieś sukienki albo bluzki na chrzciny dziecka przyjaciółki. Doradźcie mi, które lepsza?




Znalazłam je na amaya-moda.pl i są w bardzo fajnej cenie icon_smile.gif
monikaaf
Na allegro znajdziesz świetne ubrania, jeśli nie to polecam Tkmaxx icon_smile.gif
aura
W pepco znajdziesz fajne ciuchyy zarówno dla siebie jak i dla malucha i jak dla mnie ceny sa znośne.
gilly
Ja równeiż zamawiam często przez internet. Teraz chciałabym sobie kupic na dniach jakąś fajną torebkę. Czy mozęcie dziewczyny doradzić jaką wybrać? Torebka raczej w ciemniejszym kolorze i skorzaana bo chciałąbym ją na jesień oraz na zimę. Typowy shopper czyli duża oraz mieszcząca sporo rzeczy .


Podoba mi się ta:
https://www.sklep-torebki.pl/wloska-klasycz...rdowa-2772.html?

Ale zastanawiam sie również nad tą
https://www.sklep-torebki.pl/wloska-klasycz...itowa-2435.html?

Lepsza będzie brązowa czy czarna?
Linda
Jest dużo sklepów z ubraniami, ale ja lubię robić zakupy przez internet. Jestem teraz w 6 miesiącu ciąży, więc kupuję na https://www.modavie.pl/ takie produkty jak odzież ciążowa, ponieważ mogę zaoszczędzić wiele czasu. Zbliżają się święta, więc teraz jest idealna pora, aby kupić nową sukienkę icon_smile.gif
klaudia84
Zawsze kupuje ubrania w galerii handlowej. Mam kilka ulubionych marek icon_smile.gif
muppet
A jakie to są marki? Ja bardzo lubię ubranka z Mohito.
Meddy
Jako że niespecjalnie lubię zakupy przez internet, to zazwyczaj kupuję w stacjonarnych sklepach będąc gdzieś w galerii, uważam, że takie sklepy mają tę przewagę nad internetowymi, że można zobaczyć jak dana rzecz wygląda z bliska, bo w internecie z reguły wszytsko wygląda na ładne. Szczególnie niemiłe zaskoczenie miałam, kiedy zamawiałam kiedyś z aliexpress, ponieważ rzeczy stamtąd zupełnie nie przystawały do tego jak zostały pokazane na zdjęciach, więc jeżeli mam już kupić coś z internetu, to tylko ze sprawdzonych sklepów. Ostatnim moim zakupem były tego typu koturny https://www.eobuwie.com.pl/damskie/klapki-i...ly/koturny.html i muszę przyznać, że jestem z nich bardzo zadowolona a buty wyglądają nawet lepiej niż na zdjęciu, jednak to nie zmienia mojego podejścia, że wolę zakupy w normalnych sklepach
payko
U mnie w temacie ubrań najszybsze skojarzenie to ciuszki dla dzieci. Już takie zboczenie mamy, dlatego byłam bardzo szczęśliwa, kiedy znalazłam kupony rabatowe do jednego z moich ulubionych sklepów https://kupon.pl/5-10-15-promocje dzięki którym mogę spokojnie wziąć nieco więcej a zapłacić mniej. Sobie z reguły kupuję coś w sieciówkach, do niektórych też można znaleźć kupony rabatowe.
gilly
Muszę tam sobie zajrzeć icon_smile.gif
muppet
Ja często na Domodi szukam ofert. Tam można teraz trafić na różne wyprzedaże.
polakrz
Jeżeli masz tylko trochę czasu proponuje Ci pochodzić po DOBRYCH lumpeksach w Twoim mieście. Takich, gdzie w dzień dostawy ciuchy kosztują około 70, 80 za kg. Znajduje się w nich odzież znacznie lepszego sortu. icon_wink.gif v
ozgaogrody
Polecam allegro bądź OLX, myślę, że najtaniej icon_smile.gif
piła0
Ja lubię sklep jestesmodna.pl, bardzo fajne, nietuzinkowe rzeczy w dobrych cenach.
muppet
Jolka33 - a robisz zakupy w internecie? W ten sposób najłatwiej jest znaleźć różne promocje i wyprzedaże. Ja znalazłam długie spódnice w korzystnych cenach na portalu Allani.pl. Tam są oferty z różnych sklepów internetowych, więc najłatwiej jest wypatrzyć tanie ciuszki.
Maruszka
Jak dla mnie to głównie w necie szukam i kupuję ciuszki. Mam kilka ulubionych miejsc jak np. sklep Yups https://yups.pl/lola-2 gdzie zawsze znajdę coś klasycznego i zarazem modnego i na czasie. Jakość idzie w parze z ceną, a fasony kobiece idą w parze z wygodą. Jak dla mnie w necie zawsze znajdzie się coś oryginalnego, a najlepsze jest to że mamy czas na spokojne przymierzanie i zwroty.
Mamineczka
Ja praktycznie wszystkie ciuchy zamawiam na https://sosimply.pl/ . Teraz czas na uzupełnienie garderoby wiosennej i już szukam jakichś fajnych ciuszków icon_smile.gif
mateuszkanior
Ja kupuję rzadko, a jak już kupuję to albo jest to rajd po fajnych lumpeksach albo zakupy online w tym sklepie: https://www.primamoda.com.pl/ Ceny są może nieco wyższe, ale wolę kupić coś rzadziej, a porządne niż jakieś marne szmatki co miesiąc.
quall
Często zamawiam buty z tej strony https://czasnabuty.pl/tra-pol-1284903842-skora-naturalna.html . Nie idzie u mnie dostać takich w sklepach na mieście. Małe miejscowości mają problem z robienie takich zakupów. Albo fajnych rzeczy jest mało albo są natychmiast wykupywane jak się pojawią w sklepach. Dlatego przykładowo buty muszę zamawiać online.
kociasta
Przy dwójce dzieci nie zawsze mam czas na zakupowe szaleństwo, dlatego zaczęłam szukać ubrań w sieci i jestem mile zaskoczona tym co ma hexeline. Maja zróżnicowane oferty w ubraniach w przystępnych cenach. Odkąd u nich zamawiam nie zdarzyło mi się jeszcze żebym była niezadowolona z przesyłki.
anirka
Hej. Ja najczęściej kupuję ubrania przez neta - w domu przymierzam na spokojnie, a jeśli mi coś nie pasuję to odsyłam. Zazwyczaj szukam jakiś wyprzedaży - lubię markowe ciuchy i materiały wysokiej jakości. Kilka dni temu zamówiłam markowe spodnie na lato w okazyjnej cenie. Kupiłam dokładnie taki model z Limango.
me0wn
Przy małym dziecku kompletnie nie mam czasu na zakupowe szaleństwa w centrum handlowym. W sumie nawet nie mam czasu pomyśleć o zakupach czegoś dla siebie. Ale jak już mi się zdarzy to kupuję w internecie. Od jakiegoś czasu mam sprawdzone ubrania w hexeline, genialne mają spodnie jeans z lajkrą. I koszule, kocham od nich koszule.
Peggie
Ja już niejednokrotnie przekonałam się o tym, że dobrej jakości ubrania lepiej kupować w sieci. Zrozumiałam to kiedy szukałam ładnych sukienek wieczorowych bo miałam przed sobą ciąg wesel i komunii. Trzeba było odpowiednio wyglądać i nie mogłam na każdą z tych okazji zakładać tej samej sukienki. Jakby to wyglądało? Odpowiednie kreacje znalazłam na stronie https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/suki...enki-wieczorowe. Nie muszę chyba dodawać, że zrobiły furorę a ja czułam się w nich i wyglądałam naprawdę pięknie.
Mamineczka
Ja czasem uwielbiam wejść do pracowni projektowej Anny Krzyżanowskiej i wybrać sobie jakiś fajny i modny ciuszek dla siebie icon_smile.gif Ostatnio widziałam, że ma świetne marynarki w swojej kolekcji i chyba po jedna się wybiorę tym bardziej, że w październiku idę na wesele i szukam czegoś do sukienki.
gilly
Kiedyś kupowałam tanie ubrania, obecnie wolę kupić mniej ale porządnej jakości. W tym przypadku drożej oznacza taniej ponieważ jak kupi się buty czy koszulkę znanej dobrej firmy to będzie służyła dłużej. I nie wypierze się tak jak na przykład tania koszulka z promocji z sieciowki.

Poza tym ubrania od Nike czy od innych dobrych marek w sieci można kupic w dużych przecenach. Piszę tutaj oczywiście o autoryzowanych sklepach.

Warto jest również zaglądać sobie do niedrogich hurtowni z ciuszkami:
www.openwear.pl
anirka
Sama też tworzę listę fajnych sklepów i klubów zakupowych z wyprzedażami i promocjami. Ze swojej strony polecam klub zakupowy Limango - https://www.limango.pl/ Mają markowe ciuchy, kosmetyki i nawet artykuły gospodarstwa domowego. Sama kupiłam tam świetny płaszcz na jesień (https://www.limango-outlet.pl/kaporal/plaszcz-w-kolorze-bordowym-2-5821346 ).
muppet
Ja uwielbiam Mosquito. Tam jest mnóstwo ślicznych sukienek.
muppet
Moja koleżanka często kupuje w lumpeksach. I zawsze coś fajnego w nich znajdzie.
Laos
Fajne, ale ile chcesz na nie wydać?
muppet
Ja wolę Zalando od Answear. Wydaję mi się, że jest większy wybór.
matkatoja
Gdzie kupujecie ubranka na chrzest dla swoich pociech? Interesuje mnie zarówno sukienka, buciki i bielizna do chrztu dla dziewczynki białystok. Polecicie mi coś extra?> Chciałabym żeby tego dnia moja córka wyglądała zjawiskowo icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.