To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kupno nowego domu i sprzedaż starego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Skarbek637
Witajcie,
Czy ma ktoś z Was doświadczenie w sprzedaży domu? Czy jest możliwość, aby sprzedaż odbyła się bez większych kosztów? Jeśli tak, to jak można to zrobić? Czy dużo czasu zajmuje taka sprzedaż domu?
donkis
Skarbek637
W Dzisiejszych czasach niestety już nie wystarczą ogłoszenia w gazecie, najlepiej szukać czegoś po znajomych bo wtedy masz pewny zakup a przynajmniej wiesz w co się pakujesz.
Polecałbym serwisy typu www.dom-pro.pl , www.olx.pl ale tu też trzeba uważać i do wszystkiego podchodzić bez emocji bo może się to źle skończyć.
Powodzenia !
ramboy
wystarczy ze dasz ogłsozenie o sprzedaży na stronie prywatnaoferta.pl a Twoje ogłoszenie pojawi się na 100 różnych serwisach ogłoszeniowych wtedy są większe szanse na szybką sprzedaż
Marko0
Z własnego doświadczenia wiem, że sprzedaż domu nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Kilka lat temu sprzedawałem dom i męczyłem się około 4 miesięcy dopóki nie zdecydowałem zlecić to specjalistą. Po 4 miesiącach bez owocnej sprzedaży zwróciłem się do agencji nieruchomości ABA, która zawodowo zajmuje się sprzedażą nieruchomości a w tym także domów - https://www.abanieruchomosci.pl/e2/domy-na-sprzedaz.html . Pośrednicy od razu zajęli się umieszczaniem ogłoszeń i po 2 tygodniach znalazło się paru kupców, którzy byli zainteresowani zakupem. Po negocjacjach, ustaleniach warunków dom udało się sprzedać po miesiącu uzyskując korzystną cenę.Szybko i nez problemów. Czasami pomoc fachowców jest nieoceniona!
Dorcia10
Ja to jestem zainteresowana sprzedażą domu ale z komornikiem. Nie wiem jak jeszcze do tego wygląda taka sprawa jak zniesienie współwłasności nieruchomości , która w dodatku ma obciążenie związane z długami. Pewnie można ją zbyć tylko wiąże się to z dużą ilością formalności. Może macie w tym jakieś doświadczenie?
Taliczan
Niezależnie od tego czy chcemy kupić nowy dom od dewelopera, czy też starszy narynku wtórnym.nie zapomnijmy o Księgach Wieczystych, tam znajdują się wszystkie bardzo potrzebne nam informacje, zwłaszcza różnego rodzaju obciążenia. Możemy je sprawdzić po samym adresie; https://albertkredyty.pl/wordpress/numer-ksiegi-wieczystej/
Baasia
W kwestii kupna domu mogę wam polecić przede wszystkim biuro nieruchomości Chmielowiec. Z nimi szybko znajdziecie coś, co spełni wszelkie wasze wymagania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.