To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ginekolog - położnik w Rzeszowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

asas
Cześć dziewczyny. Szukam ginekologa - położnika z Rzeszowa, który przyjmuje na NFZ. Najlepiej żeby miał dyżury na Rycerskiej icon_smile.gif
Mój obecny gin nie zajmie się moją ciążą, kazał poszukać takiego co ma dyżury w szpitalu (żeby w razie komplikacji mógł szybko zareagować, a nie wypisywać skierowanie do szpitala)

Szukałam w internecie ale oni wszyscy przyjmują prywatnie. To moja I ciąża i nie wiem jak się do tego zabraż. Może ktoś pomoże?
renata27
Witaj; ja znam świetnego fachowca, który jest zastępcą ordynatora na szopena - w szpitalu jest codziennie od pon do piatku, ale przyjmuje tylko prywatnie. Jeśli bedziesz zainteresowana, to dam namiary.
asas
Jestem zainteresowana.
Przy okazji, nie wiesz ile bierze za wizytÄ™?
Kotelka
Lekarz przyjmujÄ…cy prywatnie wystawi Ci zlecenie ale badania nie sÄ… wtedy refundowane.
Ogólnie to ginekolog przyjmujący na NFZ może wystawić skierowanie żebyś za te badania nie płaciła. Prawdopodobnie rodzinny nie będzie robić problemu z kolejnymi skierowaniami na mocz czy morfologie, bo to wystawiać może ale musisz zapytać.

Jeśli szukalibysci ginekologa właśnie na narodowy fundusz zdrowia w Rzeszowie, polecam skontaktować się z panią doktor https://ginekolog-rzeszow.pl/ Prowadzi takei wizyty.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.