To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Depilacja laserowa Gdańsk

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paleo
Halo. Chciałabym wybrać się na depilację laserową . Zastanawiam się gdzie warto. Czy ktoś coś ? icon_wink.gif
tomunia
Ja się wybrałam. Depilowałam pachy. Poczytałam sobie trochę o tym, dopytałam się o rady koleżanek i o ile IPL nie jest tak polecane to dziewczyny polecają sobie Palomar Vectus. Jest to obecnie najnowocześniejszy laser w Trójmieście.Z tego co wiem to mają go jedynie w Clinica Dermatologica na Marii Curie Skłodowskiej ( znajduje się w Lifemedice na pietrze).
Sama jestem bardzo zadowolona z efektu. Zabieg nie jest bolesny. Wiadomo,że troche poszczypie ale nie jest to tak jak się spodziewałam. Za to włosy praktycznie zniknęły.
savona
Dokładnie jeden z najlepszych laserów na rynku to Laser Icon Palomar. Po trzech zabiegach praktycznie już nie miałam włosków, ale wedle zaleceń zrobiłam jeszcze 2 zabiegi utrwalające. Leci drugi rok jak miałam zabiegi i włosów jak nie było tak nie ma icon_biggrin.gif Podobno efekt utrzymuje się do 5 lat, później jakieś pojedyncze mogą zacząć odrastać, ale z tego co wiem, nie trzeba juz całej serii ponownie tylko 1-2 zabiegi. Ten laser Icon ma La Nika w Gdańsku. Jak ktoś chce o ich urządzeniach to proszę:
tutaj
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.