To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

witam serdecznie - nowicjuszka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gosiek75
Witam bardzo serdecznie! Po spędzeniu dłuższej chwili na maluchach i poczytaniu Waszych wypowiedzi na forum postanowiłam czym prędzej dołączyć do tak sympatycznego grona. icon_biggrin.gif
Szczecin pozdrawia oraz ja - Gosia, niedoświadczona mama Huberta (30 tydzień ciąży).
Angie
Witam Cię Gosiu bardzo serdecznie i cieplutko pozdrawiam z drugiego końca Polski icon_razz.gif
(Ja również niedoświadczona, ale mam jeszcze troszeczkę czasu icon_wink.gif )
katos
Witam Cię bardzo serdecznie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Życzę dużo dużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania icon_biggrin.gif Czekamy na małego Huberta. icon_biggrin.gif
Monic3
Witam wiosennie na maluchach z Wrocławia. Pisz dużo, czytaj tez dużo. Pa- do następnego napisania.
AdusiaR
Witaj Gosiu cieplutko icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif i witam tez Hubercika w brzuszku - machamy do Was z Wielkopolski icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Aniutas
Cześć Gosiu icon_biggrin.gif

A jak będzie Hubertyna wink.gif
anonimowy
Witaj Gosiek!
Dużo zdrówka i szczęśliwego końca..... wink.gif
AsiaJ
Ten gość to ja............
Gosiek75
Dzięki za ciepłe powitanie! Z pewnością będę czytać i pisać, a w brzuszku to raczej na pewno Hubercik, bo już dwukrotnie na usg ujawnił swoje skarby. icon_biggrin.gif
Libi
Witaj Gosiu icon_biggrin.gif
i.
Witaj Gosiu cieplutko icon_biggrin.gif
Inca2
Witamy i my z przepieknych karkonoszy.

Mama takze Hubercika icon_smile.gif
Małgosia.K
Witam mojÄ… imienniczkÄ™. icon_biggrin.gif
ratajaga
Witam z wielkopolski - pozdrowienia dla maluszka z Twojego brzuszka! icon_biggrin.gif
Jolanta z
Witam,podobnie jak Ty oczekuje swojego pierwszego dziecka:)Czyzby te 75 to rok urodzenia ,jezeli tak to jestesmy rowiesniczkami:)Pozdrawiam Cie serdecznie i maluszka rowniez;
Potwora
Witaj przyszła mamo! icon_biggrin.gif Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.