To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Angielski i niemiecki - korepetytor poszukiwany

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ludek
Szukam dla MÅ‚odej lektora j. angielskiego i j. niemieckiego.
Może macie kogoś i możecie polecić.

Chętnie, jeśli osoba mogłaby przyjeżdżać do nas (Bródno). Jeśli u lektora, to z sensownym dojazdem z Dw. Centralnego lub okolice Bielan (Lindego)
ewis_
CYTAT(Ludek @ Wed, 16 Sep 2015 - 16:13) *
Szukam dla MÅ‚odej lektora j. angielskiego i j. niemieckiego.
Może macie kogoś i możecie polecić.

Chętnie, jeśli osoba mogłaby przyjeżdżać do nas (Bródno). Jeśli u lektora, to z sensownym dojazdem z Dw. Centralnego lub okolice Bielan (Lindego)



Ludek, ja serdecznie polecam korepetycję/naukę języka przez skype.

Moja córka zaczęła niedawno - miała już po 10 lekcji z ang. i z niemieckiego i i ja i ona jesteśmy zachwycone. Zwłaszcza z niemieckiego - startowała za poziomu zero (po roku nauki w gimnazjum niestety) i w tej chwili naprawdę i mówi i rozumie. Dla mnie najlepsza decyzja -nawet zrezygnowaliśmy z metodystów w tym semestrze tak bardzo jej to pasuje (choć ona raczej mówić nie lubi icon_wink.gif )

Odpada problem z dojazdami i marnowaniem czasu, można wybrać lektora i godziny, które Ci pasują, można ustalić zakres materiału ... no same plusy

My korzystamy z
https://www.korepetycje-online.com.pl/

jest bezpłatna lekcja próbna,
platforma online do robienia ćwiczen (dziecko pisze, nauczyciel widzi i odwrotnie),
na stronie jest nagranie przykładowej lekcji próbnej żeby można było zobaczyć jak to wygląda

i w ogóle dla mnie hit

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.