Witam Serdecznie,

Jestem zainteresowany wspomaganiem terapii logopedycznej dwoch chlopcow w zakresie wymowy wiek chlopcow 3 i 5 lat.
Dzieciaki chodza do logopedy efekty sa srednie co najwyzej srednie, jednak logopeda zalecil cwieczenia w domu (rzekomo to bardzo wazny element terapii), jak najwiecej pracy nad poprawna wymowa, regularna praca z chlopcami. Nie wiem jak mam ich zmobilizowac a i sam mam trudnosci w zmobilizowaniu ich do prostych cwiczen oddechowych. Chlopcy nie chca za bardzo wspolpracowac, szczegolnie prostymi metodami zaproponowanymi przez logopede.

Znalazlem na jedym z portali sklep z pomocami terapeutycznymi [edit: moderacja] sa tam na pierwszy rzut oka bardzo ciekawe i roznorodne gry i pomoce logopedyczne m.in. gry utrwalajace wymowe przynajmniej tak sa scharakteryzowane, czy ktos korzystal z takiej formy wspolpracy z dzieckiem ? Jestem ciekawy Waszych doswiadczen, jak sie to sprawdza, jakie rozwiazania sa przez Was sprawdzone..
Czy w ogole warto w to zainwestowac i kupic taki zestaw gier z takiego sklepu ? Czy lepiej zmienic specjaliste, ktory bedzie mial lepsze efekty w pracy terapeutycznej z dzieckiem.