To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki urzÄ…dzenie do smoothie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ludek
Ostatnio czÄ™sto robiÄ™ sobie koktajle owocowo – warzywne (smoothie) w malakserze.

Dla mnie są ok, jednak moje dziecko narzeka, że nie są gładkie, tylko mają grudki i nie chce jeść/pić.
Na gładko dadzą się zmiksować miękkie owoce np. banany, ale jabłka już nie, nie mówiąc o marchewce, czy bananie.

Szukam jakiegoś sprzętu, który poradzi sobie z tym problemem. Do tego chciałabym, żeby był mały.
Widziałam w jakimś gadżeto-programie urządzenie z wkładanymi od góry ostrzami. Po zmiksowaniu kubeczek, w którym się miksowało, można było zamknąć i zabrać ze sobą (bez przelewania do innego naczynia), a noże szły do mycia.
Agula9
Ja mam właśnie takie coś o czym piszesz nie wiem czy mogę linka dać najwyżej mi się oberwie https://www.ceneo.pl/29082802#mh=a6R64MNz72...BviOdX4tMMCFA41
Ja jestem bardzo zadowolona ma 2 pojemniki 600 ml i 2 zakrętki, marchew, buraki, jabłka bardzo ładnie miksuje, zdecydowałam się na niego bo rzuciły mi się w oczy spore ostrza (w porównaniu do ręcznego blendera) icon_smile.gif
Ludek
Dzięki.
Długo go już użytkujesz?
Mrożonym owocom też da radę?
Agula9
Mam go rok czasu, owoców mrożonych nie miksowałam, ale robiłam mrożoną kawę z kostkami lodu i dał radę. Wyszła taka dość gęsta konsystencja, ale przez grubą słomkę przeszło icon_biggrin.gif
Ludek
Dzięki.

Ludek
Zamówiłam Russell Hobbs Mix & Go icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.