To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ziółka na wypadające włosy po ciązy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ana_kana
Hej trzy miesiące temu urodziłam synka. Mam popularny problem wsrod mam - czyli wypadaja mi teraz wlosy. Poczytalam sobie ze to jest stan przejsciowy, ze nie ma co sie martwic - OK icon_wink.gif przyjmuje do wiadomosci. Ale jednak chcialabym cos brac na wzmocnienie, chocby ziolowego. Czy moglibyscie polecic coś fajnego, bezpiecznego podczas karmienia na wloski. Bo nie ukrywam, ze nawet duze ilosci mi wypadaja. Macie dziewczyny jakies doswiadczenia? icon_wink.gif
Mapetka1
Witaj mozesz sobie postosowac tatarak, łopian, pokrzywę lub szampony ktore maja w sobie olej z cykorii, no i oczywiście żeń szeń, ktory jest znany z tego ze od niego wlosy zaczynaja rosnac icon_wink.gif poczytaj sobie o tych skladnikach wzgledem wlosow powodzenia
Ana_kana
No fajne jest to co podalas tylko ciezko jest dostac te skladniki naturalnie bez chemii zbytniej a na tym mi najbardziej zalezy, no ale zawsze wiecej wiem icon_smile.gif
maminka43
Sklep zielarski-kup zioła sypkie:kora dębu,liść pokrzywy,ziele skrzypu,korzeń łopianu.Zero chemii.Zalej wrzątkiem łyżkę ziół,zaparz,przestudzony wywar przecedź,płucz włosy.Regularnie,dłuższy czas.Będzie poprawa.
Mapetka1
Z herbafarmu sa dobre rzeczy , mozesz sobie poszukac roznych wlasnie ziol , oprocz tego radzilabym ci postosowac balsam taki , kiedys go mialam i byl dosc skuteczny , moze calkiem nie zatrzymalo wypadania ale zmniejszyla sie ilosc wlosow na szczotce [edit: moderacja] no i tak jak kolezanka wyzej napisala musisz pokombinowac troszke icon_smile.gif
Ana_kana
Dzięki wielkie dla Was! Przydatne informacje icon_smile.gif
Papillotka
Herbatka z pokrzywy działa cuda icon_smile.gif Polecam icon_smile.gif
Weroniczqa
Olejowanie też jest dobre, olej rycynowy z żółtkiem dobrze działa;)
WiolkaK
Och szkoda że dopiero teraz trafiłam na ziółka, a ja latałam po lekarzach, żeby nie zostać łysą icon_razz.gif
klaudia84
Latanie po lekarzach nie ma sensu, bo wypadanie włosów po ciąży to normalka. Nie ma potrzeby łykania suplementów z wyciągami ze skrzypu czy pokrzywy, bo NIE MA udokumentowanej/ sprawdzonej dawki, która wykazałaby jakiekolwiek działanie. Szkoda pieniędzy moim zdaniem! O wiele lepiej kupić suszoną pokrzywę i skrzyp polny na wagę i robić napar (po 1 kopiatej łyżce stołowej skrzypu i pokrzywy na 1,5l wrzątku), którym płuczemy włosy po każdym umyciu - to stymuluje wzrost nowych włosów. Poza tym wiesiołek hamuje wypadanie włosów. Pisałam w innym wątku o kapsułkach z olejem z wiesiołka tłoczonym na zimno (Gal). To działa i poza zwalczaniem pms-u hamuje wypadanie włosów!
alka25
O wypadających po ciąży włosach możesz przeczytać tutaj http://kidini.pl/jak-dbac-o-wlosy-po-ciazy...wypadaja-wlosy/, mają fajne sposoby na to, jak o nie dbać, co z pewnością pomoże.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.