To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Alergia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Elizabieta
Nie wiem, czy to sprawka pogody i tego, że jest cieplej niż powinno być o tej porze roku, ale męczy mnie alergia, które powinna nadejść dopiero na przełomie stycznia i lutego - na różnego rodzaju pyłki. Generalnie jak się robi źle, to sięgam po leki, ale wiadomo, wolałabym ich nie brać jak długo się da. Czy ktoś może ma jakiś pomysł jak walczyć z alergią domowymi sposobami? Moja alergia objawia się głównie napadowym kichaniem, smarkaniem i łzawieniem oczu.
miksio104
Nie wiem jak z domowymi sposobami nigdy nie próbowałam i tak średnio wieżę w ich działanie, jak pojawia się u mnie katar alergiczny skręcam automatycznie do apteki ostatnio na próbę kupiłam sobie aerozol aquamer i powiem że fajnie działa, w moim przypadku całkiem dobrze się sprawdził, przeznaczony m.in. w alergicznych nieżytach nosa, zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie.
wiklinowa
a próbowałaś wapna dla alergików? nie jest to całkiem domowy sposób, ale też nie lek icon_wink.gif
kajukaj
na katar możesz spróbować się inhalować tłokowym inhalatorem, np. diagnosis ma dobre, ja osobiscie tak walcze z katarem i kaszlem zawsze przy przeziębieniach i bardzo mi pomaga
WiolkaK
Nie wiem czy naturalnie da się nieco zmniejszyć objawy alergii- chociaż moja koleżanka leczy swoje dziecko homeopatycznie i mówi że widzi dużą poprawę.
lillou
Nie wierzę w homeopatię, tam w zasadzie nie ma co leczyć w tych lekach, to raczej efekt placebo, teraz jest największe pylenie traw, dobrze że jakos dzięki hitaxie fast nie odczuwam tego na sobie za bardzo, po łace mogę spokojnie chodzić icon_wink.gif, wapna probowałam ale jakoś dużego efektu nie widziałam u siebie.
Marta S
Na problemy typu pyły, warto kupić ozonator regularnie ozonować pomieszczenia. A w sumie i żywność też można ozonować, to chociaż w większym stopniu pozbędziemy sie tej chemii z jedzenia.
Ajlar
Mozna zawsze sprawdzic kiedy jest pylenie drzew, na ktore masz aktualnie uczulenie i jakos sobie w ten sposob radzic. Ale ogolnie to polecam odczulanie - fakt, ze trwa kilka lat, ale jest trwale.
lillou
Teraz trawy mocno pylą, babka, dobrze że chociaż leki pomagają, bo by było ciężko, do samego alergologa trudno się dostać.
gilly
U mnie najgorzej ejst w czerwcu
rafaella11
Znacie tą stronę www ? Moim zdaniem to rzetelne źródło informacji, jeżeli chodzi o temat alergii. Ja sama osobiście bardzo często z niego korzystam. Wiele ciekawostek, przydatnych informacji czy łatwa w użyciu wyszukiwarka dzięki której znajdziemy laboratorium w pobliżu, które wykonuje testy alergiczne.
ilona8180
Dla mnie czerwiec też jest najgorszy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.