Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Wystawy zwierzowe i roślinne we Wrocku

> 
Potwora
śro, 08 wrz 2004 - 09:24
Czy wiecie, że w ten weekend w Hali Ludowej jest wystawa zwierzaków i roślin - będą psy, koty, gadziny, rybki, konie. Przestudiowałam plakat na słupie icon_wink.gif Nie wiem czy wstęp jest płatny, ale wydaje mi się, że odwiedzenie takich targów jest atrakcyjnym wyjściem dla Młodego Człowieka. W każdym razie my się wybieramy icon_smile.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post śro, 08 wrz 2004 - 09:24
Post #1

Czy wiecie, że w ten weekend w Hali Ludowej jest wystawa zwierzaków i roślin - będą psy, koty, gadziny, rybki, konie. Przestudiowałam plakat na słupie icon_wink.gif Nie wiem czy wstęp jest płatny, ale wydaje mi się, że odwiedzenie takich targów jest atrakcyjnym wyjściem dla Młodego Człowieka. W każdym razie my się wybieramy icon_smile.gif
Ewelina
czw, 09 wrz 2004 - 20:19
Ale sie naszukałam Ola Twojej informacji icon_biggrin.gif .Przeleciałam pół nieciezarnych bo byłam pewna ,ze tam czytałam o tej wystawie.Nie pamietałam tylko kiedy ma sie odbyć. Pewnie się wybierzemy bo i niedaleko i atrakcja dla małej. Liczę się z tym ,że wstep bedzie płatny.
Ewelina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 175
Dołączył: pon, 24 mar 03 - 18:07
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 121




post czw, 09 wrz 2004 - 20:19
Post #2

Ale sie naszukałam Ola Twojej informacji icon_biggrin.gif .Przeleciałam pół nieciezarnych bo byłam pewna ,ze tam czytałam o tej wystawie.Nie pamietałam tylko kiedy ma sie odbyć. Pewnie się wybierzemy bo i niedaleko i atrakcja dla małej. Liczę się z tym ,że wstep bedzie płatny.
skanna
czw, 09 wrz 2004 - 20:58
W ubiegłym roku wstęp kosztował 10 zł dla dorosłych, 7 dla studentów i 5 dla dzieci.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post czw, 09 wrz 2004 - 20:58
Post #3

W ubiegłym roku wstęp kosztował 10 zł dla dorosłych, 7 dla studentów i 5 dla dzieci.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
skanna
czw, 09 wrz 2004 - 21:00
A nie, zełgałam, 7 to dla grup było.
I pamiętam, że się cieszyłam, że ja za darmo, bo jak na te atrakcje, które tam były, to wychodziło dość drogo.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post czw, 09 wrz 2004 - 21:00
Post #4

A nie, zełgałam, 7 to dla grup było.
I pamiętam, że się cieszyłam, że ja za darmo, bo jak na te atrakcje, które tam były, to wychodziło dość drogo.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Potwora
czw, 09 wrz 2004 - 21:42
Eeee, to kicha, strasznie drogo icon_cry.gif
a ja się na psy i konie napaliłam...
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post czw, 09 wrz 2004 - 21:42
Post #5

Eeee, to kicha, strasznie drogo icon_cry.gif
a ja się na psy i konie napaliłam...
Doruśka
czw, 09 wrz 2004 - 21:51
a jak były jakieś tam targi to i 15 zł wstęp kosztował.

ale za kiełczowem jest "sielska zagroda" i tam wstęp kosztuje 1 i 2 zł
i nawet rybki mozna łowić o!
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post czw, 09 wrz 2004 - 21:51
Post #6

a jak były jakieś tam targi to i 15 zł wstęp kosztował.

ale za kiełczowem jest "sielska zagroda" i tam wstęp kosztuje 1 i 2 zł
i nawet rybki mozna łowić o!
skanna
czw, 09 wrz 2004 - 21:58
CYTAT(olaart)
Eeee, to kicha, strasznie drogo  :cry:  
a ja się na psy i konie napaliłam...


Ola, psów nie pamiętam, ale koni w ubiegłym roku było 6.
Najciekawsza była wystawa rybek (hehe, pewnie że najciekawsza - mój ślubny organizował). Było 30 akwariów akurat na poziomie oczu dziecka. Ale w tym roku nie wiem, jak z tym poziomem icon_wink.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post czw, 09 wrz 2004 - 21:58
Post #7

CYTAT(olaart)
Eeee, to kicha, strasznie drogo  :cry:  
a ja się na psy i konie napaliłam...


Ola, psów nie pamiętam, ale koni w ubiegłym roku było 6.
Najciekawsza była wystawa rybek (hehe, pewnie że najciekawsza - mój ślubny organizował). Było 30 akwariów akurat na poziomie oczu dziecka. Ale w tym roku nie wiem, jak z tym poziomem icon_wink.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
anonimowy

Go??







post czw, 09 wrz 2004 - 23:01
Post #8

Z dolnośląskiej "GW":

"Zanikająca sztuka jeżdżenia w siodle przez damy, zagadkowy taniec z psem, jedyny tak piękny ogier w całym kraju i anakonda tak wielka, że potrzeba siły aż dwóch solidnych mężczyzn, by ją podźwignąć - to tylko kilka atrakcji rozpoczynających się w piątek we Wrocławiu Targów Inter ZOO - Botanica 2004.

Na trzeciej już edycji targów zaprezentuje się w Hali Ludowej ponad 100 firm, a od ich propozycji na pewno zaboli nas głowa. Będziemy musieli wybierać pośród wystaw, pokazów, wykładów. Ich bohaterami będą psy, konie, koty, kanarki, rybki akwariowe, pająki, węże i rośliny. Nauczymy się układać kompozycje kwiatowe i formować drzewka bonsai, dowiemy się, jak psy dziedziczą umaszczenie, czym są zmysły i psychika konia i co to jest tajemniczy czerwony glon w akwarium. Psy zobaczymy też na torze sprawnościowym, w sztafecie, w pokazach na najbardziej posłuszne i najlepiej broniące, a także wybierzemy najsympatyczniejszego nierasowego czworonoga targów. Akwaryści przygotowali wielce atrakcyjny pokaz akwariów morskich, koniarze poprowadzą wykłady z udziałem swych podopiecznych na scenie wewnątrz Hali, zaproszą na przejażdżki na terenach parkowych w sąsiedztwie Hali i podobnie jak miłośnicy kotów oraz psów zaprezentują piękno ras na wystawie.

Impreza potrwa do niedzieli (od godz. 10 do 18), piątek dedykowany jest dzieciom niepełnosprawnym i z domów dziecka, które dziś mogą bezpłatnie wejść na targi i do zoo."
Ewelina
czw, 09 wrz 2004 - 23:04
Faktycznie,trochÄ™ drogo..
Skanna-jesli chodzi o własciwy poziom akwariów to najwłaściwszy jak dla mojej rodzinki byłby na wysokosci 1.80 m poniewaz to mój mąz jest głównym wielbicielem rybek.Mógłby stać godzinami. W domu od niedawna mamy akwarium i przy nim mąz spędza czas.Taka wystawa to raj dla niego.My -reszta rodzinki po pewnym czasie mamy dosyc i chętnie bysmy posuwali się naprzód.Może lepiej niech sam idzie? icon_biggrin.gif
Dorusia ,a co tam jeszcze jest ciekawego w tej "Sielskiej dolinie"?Jakies hustawki dla dzieci ,ogrodzony teren z daszkiem?Pytam bo dzieci z przedszkola maja gdzies pojechac na wycieczkę we wrzesniu w jakies fajne miejsce aby miło spedzic czas dopóki ciepło trzyma i najlepiej blisko Wrocławia.
Ewelina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 175
Dołączył: pon, 24 mar 03 - 18:07
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 121




post czw, 09 wrz 2004 - 23:04
Post #9

Faktycznie,trochÄ™ drogo..
Skanna-jesli chodzi o własciwy poziom akwariów to najwłaściwszy jak dla mojej rodzinki byłby na wysokosci 1.80 m poniewaz to mój mąz jest głównym wielbicielem rybek.Mógłby stać godzinami. W domu od niedawna mamy akwarium i przy nim mąz spędza czas.Taka wystawa to raj dla niego.My -reszta rodzinki po pewnym czasie mamy dosyc i chętnie bysmy posuwali się naprzód.Może lepiej niech sam idzie? icon_biggrin.gif
Dorusia ,a co tam jeszcze jest ciekawego w tej "Sielskiej dolinie"?Jakies hustawki dla dzieci ,ogrodzony teren z daszkiem?Pytam bo dzieci z przedszkola maja gdzies pojechac na wycieczkę we wrzesniu w jakies fajne miejsce aby miło spedzic czas dopóki ciepło trzyma i najlepiej blisko Wrocławia.
skanna
piÄ…, 10 wrz 2004 - 07:24
Kurcze, dziewczyny, może się upewnijcie. Ja podałam ceny zeszłoroczne, może coś staniało?
Ewelina, a może mąż ma ochotę zapisać się do Wrocławskiego Towarzystwa Akwarystycznego? Mają spotkania raz w miesiącu przy Ogrodzie Botanicznym. Pełno nawiedzonych fanatyków icon_wink.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post piÄ…, 10 wrz 2004 - 07:24
Post #10

Kurcze, dziewczyny, może się upewnijcie. Ja podałam ceny zeszłoroczne, może coś staniało?
Ewelina, a może mąż ma ochotę zapisać się do Wrocławskiego Towarzystwa Akwarystycznego? Mają spotkania raz w miesiącu przy Ogrodzie Botanicznym. Pełno nawiedzonych fanatyków icon_wink.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Doruśka
piÄ…, 10 wrz 2004 - 08:33
Eweliknak,ja tam jade w wekend,ale wiem,ze są place zabaw.jest jakas lama,kozy ,i są jakies daszki i ławki.i mozna kupić cos do zjedzenia np świezo wyłowiona rybkę.
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post piÄ…, 10 wrz 2004 - 08:33
Post #11

Eweliknak,ja tam jade w wekend,ale wiem,ze są place zabaw.jest jakas lama,kozy ,i są jakies daszki i ławki.i mozna kupić cos do zjedzenia np świezo wyłowiona rybkę.
kachaaa
piÄ…, 10 wrz 2004 - 08:34
"ale za kiełczowem jest "sielska zagroda" i tam wstęp kosztuje 1 i 2 zł
i nawet rybki mozna łowić o!"

dorusia gdzie to jak tam dojechać co to jest co tam jest no weś no napisz icon_biggrin.gif
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
SkÄ…d: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post piÄ…, 10 wrz 2004 - 08:34
Post #12

"ale za kiełczowem jest "sielska zagroda" i tam wstęp kosztuje 1 i 2 zł
i nawet rybki mozna łowić o!"

dorusia gdzie to jak tam dojechać co to jest co tam jest no weś no napisz icon_biggrin.gif
Doruśka
piÄ…, 10 wrz 2004 - 08:42
wczoraj znajomi polecili nam fajne miejsce w kielczowie na ulicy sportowej
(przed kosciolem w prawo:))to ogrodzony teren sa tam -
kon,osiolek,indyk,kury,kroliki,owce,kozy,lama,swinki morskie.jest knajpka ale
radze prowiant zabrac swoj:),mozna lowic ryby-5 zl za caly dzien,zrobic
grila,caly czas pali sie ognisko wiec mozna upiec kielbaski.wejscie kosztuje
1 zl,jest duzy parking strzezony:)wyprawa na caly dzien bo dzieciaki maja
zwierzaki i piaskownice.nam sie tam podobalo .troche takie wszystko
badziewiaste ale bylo fajnie:)

skopiowane z forum GW, zagroda jest w Kiełczówku:)
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post piÄ…, 10 wrz 2004 - 08:42
Post #13

wczoraj znajomi polecili nam fajne miejsce w kielczowie na ulicy sportowej
(przed kosciolem w prawo:))to ogrodzony teren sa tam -
kon,osiolek,indyk,kury,kroliki,owce,kozy,lama,swinki morskie.jest knajpka ale
radze prowiant zabrac swoj:),mozna lowic ryby-5 zl za caly dzien,zrobic
grila,caly czas pali sie ognisko wiec mozna upiec kielbaski.wejscie kosztuje
1 zl,jest duzy parking strzezony:)wyprawa na caly dzien bo dzieciaki maja
zwierzaki i piaskownice.nam sie tam podobalo .troche takie wszystko
badziewiaste ale bylo fajnie:)

skopiowane z forum GW, zagroda jest w Kiełczówku:)
kachaaa
piÄ…, 10 wrz 2004 - 08:45
dzięki wielkie Dorusia a jak tam można dojechać Ikarusem
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
SkÄ…d: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post piÄ…, 10 wrz 2004 - 08:45
Post #14

dzięki wielkie Dorusia a jak tam można dojechać Ikarusem
Potwora
piÄ…, 10 wrz 2004 - 09:51
Dorusia - moi znajomi też zachwalali tą sielską icon_wink.gif będziesz tam w sobotę? Bo pojedziemy tam jeżeli okaże się, że wstęp na targi kosztuje tyle ile skanna zapamiętała z zeszłego roku... bez przesady, nie zapłacimy 25 zł, nie wiedząc nawet czy Maksio będzie zainteresowany ( jak byliśmy w zoo to biegał dookoła latarni icon_rolleyes.gif a latarnie są przecież na ulicy, za darmo icon_confused.gif )
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 10 wrz 2004 - 09:51
Post #15

Dorusia - moi znajomi też zachwalali tą sielską icon_wink.gif będziesz tam w sobotę? Bo pojedziemy tam jeżeli okaże się, że wstęp na targi kosztuje tyle ile skanna zapamiętała z zeszłego roku... bez przesady, nie zapłacimy 25 zł, nie wiedząc nawet czy Maksio będzie zainteresowany ( jak byliśmy w zoo to biegał dookoła latarni icon_rolleyes.gif a latarnie są przecież na ulicy, za darmo icon_confused.gif )
Dorka
nie, 12 wrz 2004 - 14:12
Normalny kosztował 10zł, ulgowy 7zł. Niepotrzebnie powiedziałam dziecku
o tych targach i młody uparł się, że chce zobaczyć. Poszli z mężem, podobno za tą cenę nie było warto (spedzili tam niecałą godzinę). Za to spędziliśmy przedpołudnie w parku Szczytnickiem.
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post nie, 12 wrz 2004 - 14:12
Post #16

Normalny kosztował 10zł, ulgowy 7zł. Niepotrzebnie powiedziałam dziecku
o tych targach i młody uparł się, że chce zobaczyć. Poszli z mężem, podobno za tą cenę nie było warto (spedzili tam niecałą godzinę). Za to spędziliśmy przedpołudnie w parku Szczytnickiem.
Potwora
pon, 13 wrz 2004 - 18:43
No i poszliśmy, jakoś ubogo tam było... Generalnie za drogo jak na takie widowisko.
A Maksiowi to się najbardziej kołowrotek podobał icon_rolleyes.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post pon, 13 wrz 2004 - 18:43
Post #17

No i poszliśmy, jakoś ubogo tam było... Generalnie za drogo jak na takie widowisko.
A Maksiowi to się najbardziej kołowrotek podobał icon_rolleyes.gif
Doruśka
pon, 13 wrz 2004 - 22:14
Ola,jeśli kołowrotek,to od 10 w wekendy na partynicach mozna pooglądać dawne zawody(w sensie średniowieczne) oraz walki wojów(o 12)
wiem,bo mój znajomy jest wojem icon_smile.gif
Maksiowi z pewnoscia sie spodoba,i Wam również,szczególnie,ze jest top za darmo icon_smile.gif

a wystawa w hali skromna,ale ja nie żałuję,bo nawiazałam kontakt z pania od pieknych kotków, mam zamiar nabyc takiego kotka w ciagu najblizszych 5 lat.i musz epoobserwować różne hodowle:)
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post pon, 13 wrz 2004 - 22:14
Post #18

Ola,jeśli kołowrotek,to od 10 w wekendy na partynicach mozna pooglądać dawne zawody(w sensie średniowieczne) oraz walki wojów(o 12)
wiem,bo mój znajomy jest wojem icon_smile.gif
Maksiowi z pewnoscia sie spodoba,i Wam również,szczególnie,ze jest top za darmo icon_smile.gif

a wystawa w hali skromna,ale ja nie żałuję,bo nawiazałam kontakt z pania od pieknych kotków, mam zamiar nabyc takiego kotka w ciagu najblizszych 5 lat.i musz epoobserwować różne hodowle:)
Potwora
wto, 14 wrz 2004 - 08:57
Dzięki, to w następny weekend jedziemy na Partynice icon_wink.gif

A kotki faktycznie były piękne, najbardziej podobały mi się syberyjskie.
I znowu odżyła we mnie chęć posiadania psa, a dokładnie owczarka niemieckiego... icon_rolleyes.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post wto, 14 wrz 2004 - 08:57
Post #19

Dzięki, to w następny weekend jedziemy na Partynice icon_wink.gif

A kotki faktycznie były piękne, najbardziej podobały mi się syberyjskie.
I znowu odżyła we mnie chęć posiadania psa, a dokładnie owczarka niemieckiego... icon_rolleyes.gif
Ewelina
wto, 14 wrz 2004 - 09:01
Dorusia, aja mam jeszcze pytanie o te Siellska dolinę. Czy tam grupa przedszkolna spokojnie się zmieści i czy jest jakis daszek albo pomieszczenie w razie deszczu? I czy jesli wieksza grupa to czy mozna jakos rezerwowac pobyt( może masz jakiś telefon)?
Skanna,mój mąz powiedział ,że on jest bardzo młodym amatorem hobbystą i ze swoją wiedzą jeszcze nie miałby o czym pogadać z miłośnikami rybek(to znaczy oni nie mieliby z nim o czym icon_biggrin.gif ).Może kiedyś sie skusi.
Ewelina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 175
Dołączył: pon, 24 mar 03 - 18:07
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 121




post wto, 14 wrz 2004 - 09:01
Post #20

Dorusia, aja mam jeszcze pytanie o te Siellska dolinę. Czy tam grupa przedszkolna spokojnie się zmieści i czy jest jakis daszek albo pomieszczenie w razie deszczu? I czy jesli wieksza grupa to czy mozna jakos rezerwowac pobyt( może masz jakiś telefon)?
Skanna,mój mąz powiedział ,że on jest bardzo młodym amatorem hobbystą i ze swoją wiedzą jeszcze nie miałby o czym pogadać z miłośnikami rybek(to znaczy oni nie mieliby z nim o czym icon_biggrin.gif ).Może kiedyś sie skusi.
> Wystawy zwierzowe i roÅ›linne we Wrocku
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 18:55
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama