Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

wyjazd na tydzień - niskie górki

> 
asiaT
czw, 28 paź 2004 - 10:23
Witam, nie jestem fanką gór, nie jeżdżę na nartach (nie krzyczcie na mnie - po prostu źle się w górach czuję icon_sad.gif ) - chcemy wyjechać gdzieś z dziećmi, gdzie będzie można pójść na basen i/lub do sauny, a w okolicy będą górki na saneczki, las na spacery itd icon_wink.gif Moze macie coś takiego? choćby jakąś miejscowość, która wam się nasunie? icon_wink.gif

pozdrawiam
asiaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,147
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 10:13
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 612

GG:


post czw, 28 paź 2004 - 10:23
Post #1

Witam, nie jestem fanką gór, nie jeżdżę na nartach (nie krzyczcie na mnie - po prostu źle się w górach czuję icon_sad.gif ) - chcemy wyjechać gdzieś z dziećmi, gdzie będzie można pójść na basen i/lub do sauny, a w okolicy będą górki na saneczki, las na spacery itd icon_wink.gif Moze macie coś takiego? choćby jakąś miejscowość, która wam się nasunie? icon_wink.gif

pozdrawiam

--------------------
AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
https://www.blizniaki.net - Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech"- OPP
Ila
czw, 28 paź 2004 - 10:41
Proponuje Kotline Klodzka, np. Kudowe Zdroj.
Jest tam Park Wodny, nie jakis olbrzymi, ale Kamykowi odpowiada wink.gif Jest rura do zjezdzania, jacuzzi i sauna.
Dookola mozna pochodzic po gorkach i lyknac powietrza. Troszke tam kiepsko z gastronomia, ale mozna podjechac do Nachodu (Czechy) i zjesc w Rynku pyszny obiadek.
Jest tez ladny Park Zdrojowy, mozna wody popic, ale osobiscie polecam wycieczke do Dusznik (15 km) gdzie Park Zdrojowy jest sliczny.
Tam tez mozecie z chlopcami wybrac sie do Muzeum Papiernictwa, gdzie maluchy moga wlasnorecznie wykonac kawalek papieru czerpanego (chyba) z odciskami wlasnych dloni icon_biggrin.gif
Blisko tez jest Polanica Zdroj, tam tez warto pojechac.
A jesli chodzi o narty, czy saneczki, to jakies 5 km od Dusznik jest Zieleniec - dosc znane centrum sportow zimowych.
Ogolnie okolica urocza, my czesto tam wracamy, wlasnie spedzilismy weekend w Kudowie wink.gif
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post czw, 28 paź 2004 - 10:41
Post #2

Proponuje Kotline Klodzka, np. Kudowe Zdroj.
Jest tam Park Wodny, nie jakis olbrzymi, ale Kamykowi odpowiada wink.gif Jest rura do zjezdzania, jacuzzi i sauna.
Dookola mozna pochodzic po gorkach i lyknac powietrza. Troszke tam kiepsko z gastronomia, ale mozna podjechac do Nachodu (Czechy) i zjesc w Rynku pyszny obiadek.
Jest tez ladny Park Zdrojowy, mozna wody popic, ale osobiscie polecam wycieczke do Dusznik (15 km) gdzie Park Zdrojowy jest sliczny.
Tam tez mozecie z chlopcami wybrac sie do Muzeum Papiernictwa, gdzie maluchy moga wlasnorecznie wykonac kawalek papieru czerpanego (chyba) z odciskami wlasnych dloni icon_biggrin.gif
Blisko tez jest Polanica Zdroj, tam tez warto pojechac.
A jesli chodzi o narty, czy saneczki, to jakies 5 km od Dusznik jest Zieleniec - dosc znane centrum sportow zimowych.
Ogolnie okolica urocza, my czesto tam wracamy, wlasnie spedzilismy weekend w Kudowie wink.gif

--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
addera
czw, 28 paź 2004 - 10:55
Popieram IlÄ™.
Kocham KotlinÄ™ KÅ‚odzkÄ… z PolanicÄ…, Dusznikami i KudowÄ….
Oprócz ww. atrakcji polecam skanseny - Pstrążna i Wambierzyce.
Jamrozowa Polana - miejsce szkolenia naszych biatlonistów.
No i wody się można napić icon_lol.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 28 paź 2004 - 10:55
Post #3

Popieram IlÄ™.
Kocham KotlinÄ™ KÅ‚odzkÄ… z PolanicÄ…, Dusznikami i KudowÄ….
Oprócz ww. atrakcji polecam skanseny - Pstrążna i Wambierzyce.
Jamrozowa Polana - miejsce szkolenia naszych biatlonistów.
No i wody się można napić icon_lol.gif

--------------------



mamax2
piÄ…, 19 lis 2004 - 23:02
witaj,

ja mieszkam w Beskidzie Żywieckim i moge Cię zapewnić że jest tutaj ślicznie.Góry nie są zbyt wysokie, a jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci to polecam Szczyrk lub Wisłę- to są śliczne miejscowości z bardzo rozbudowaną bazą turystyczną.Tu gdzie ja mieszkam jest naprawdę cudnie ale poza spacerami nie byłoby co robić.Pozdrawiam-Ewa
mamax2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 460
Dołączył: czw, 30 wrz 04 - 07:12
Skąd: Beskid Żywiecki
Nr użytkownika: 2,138

GG:


post piÄ…, 19 lis 2004 - 23:02
Post #4

witaj,

ja mieszkam w Beskidzie Żywieckim i moge Cię zapewnić że jest tutaj ślicznie.Góry nie są zbyt wysokie, a jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci to polecam Szczyrk lub Wisłę- to są śliczne miejscowości z bardzo rozbudowaną bazą turystyczną.Tu gdzie ja mieszkam jest naprawdę cudnie ale poza spacerami nie byłoby co robić.Pozdrawiam-Ewa
Mamare

Go??







post pon, 05 gru 2005 - 10:44
Post #5

A ja polecam Morsko w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Magiczny klimat mała górka, piekny hotel i jest tam firma która organizuje zajęcia narciarskie dla dzieci i po południu też cos organizują . jak wchodziłam na stronę Morska to widziałam że w tym roku też tam coś robią. Sprawdź bo byłam na takim jednym wyjeździe i szczerze polecam. Strona hotelu to www.morska.pl nie pamiętam strony tej firmy ale nazywa sie Kalimera
Marysia
czw, 15 gru 2005 - 10:15
Ila a czy mozesz podac jakies sprawdzone miejsca noclegu.
Marysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 138
Dołączył: czw, 02 gru 04 - 10:14
Nr użytkownika: 2,375




post czw, 15 gru 2005 - 10:15
Post #6

Ila a czy mozesz podac jakies sprawdzone miejsca noclegu.
> wyjazd na tydzieÅ„ - niskie górki
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 07:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama