Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Czy myślałyście już

> 
pyza15
wto, 09 lis 2004 - 08:14
o prezentach świątecznych dla Waszych pociech? Wiem, że dopiero połowa listopada, do Świąt jeszcze masę czasu, tylko tak sobie obiecałam, że w tym roku to kwestii prezentów nie zostawię na ostatnią chwilę, o!
Żeby było trudniej, zupełnie nie wiem, co kupić. Pomysłów trochę jest, Kubuś ma już trzy latka, zatem i wybór w sklepach ogromny. A myślałam o zakupie kolejki drewnianej, tylko czy synek nie jest na taką zabawkę za mały/za duży? Tu mam dylemat, czy nie lepiej zainwestować w kolejkę metalową, bo a nuż za rok drewniana spakowana będzie stać w piwnicy.
Bardzo kuszą mnie też klocki Lego, nawet w ostatnim katalogu Tesco była jakaś promocja własnie tych klocków, tylko że w wiaderku, kategoria wiekowa 4+. Nie znam się zupełnie na tych klockach, jak byłam mała takich cudów niestety nie było. Czy klocki Lego można ze sobą łączyć (tzn kategorie wiekowe 4+ z kategorią 7+ itd), bo w ramach danej kategorii to sądzę, że tak.
Pozdrawiam i czekam na Wasze pomysły.
pyza15


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 110
Dołączył: wto, 06 lip 04 - 11:40
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 1,917




post wto, 09 lis 2004 - 08:14
Post #1

o prezentach świątecznych dla Waszych pociech? Wiem, że dopiero połowa listopada, do Świąt jeszcze masę czasu, tylko tak sobie obiecałam, że w tym roku to kwestii prezentów nie zostawię na ostatnią chwilę, o!
Żeby było trudniej, zupełnie nie wiem, co kupić. Pomysłów trochę jest, Kubuś ma już trzy latka, zatem i wybór w sklepach ogromny. A myślałam o zakupie kolejki drewnianej, tylko czy synek nie jest na taką zabawkę za mały/za duży? Tu mam dylemat, czy nie lepiej zainwestować w kolejkę metalową, bo a nuż za rok drewniana spakowana będzie stać w piwnicy.
Bardzo kuszą mnie też klocki Lego, nawet w ostatnim katalogu Tesco była jakaś promocja własnie tych klocków, tylko że w wiaderku, kategoria wiekowa 4+. Nie znam się zupełnie na tych klockach, jak byłam mała takich cudów niestety nie było. Czy klocki Lego można ze sobą łączyć (tzn kategorie wiekowe 4+ z kategorią 7+ itd), bo w ramach danej kategorii to sądzę, że tak.
Pozdrawiam i czekam na Wasze pomysły.
agabr
wto, 09 lis 2004 - 08:22
Myslalyscie? , phi ja juz kupilam icon_wink.gif Kupilam Jedrkowi myjnie samochodowa i paszcze do robienia plomb.
Kolejka drewniana to jest u nas hit juz od pol roku .B
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post wto, 09 lis 2004 - 08:22
Post #2

Myslalyscie? , phi ja juz kupilam icon_wink.gif Kupilam Jedrkowi myjnie samochodowa i paszcze do robienia plomb.
Kolejka drewniana to jest u nas hit juz od pol roku .B

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
Tatuś Muminka
milly
wto, 09 lis 2004 - 08:37
polecam zabawki Wader. W ubiegłym roku Młody dostał garaż (+składana jezdnia, znaki drogowe i 4 samochodziki). Teraz planujemy dokupić jezdnię hehe, i mostek i coś tam. Dziadek upatrzył gitarę icon_rolleyes.gif , oczywiście wyraziłam zgodę na taki prezet (dziadek był uszczęśliwiony) ale pod warunkiem, że dziecię grać będzie u dziadków. Tylko u dziadków icon_cool.gif
milly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,788
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:51
Nr użytkownika: 249




post wto, 09 lis 2004 - 08:37
Post #3

polecam zabawki Wader. W ubiegłym roku Młody dostał garaż (+składana jezdnia, znaki drogowe i 4 samochodziki). Teraz planujemy dokupić jezdnię hehe, i mostek i coś tam. Dziadek upatrzył gitarę icon_rolleyes.gif , oczywiście wyraziłam zgodę na taki prezet (dziadek był uszczęśliwiony) ale pod warunkiem, że dziecię grać będzie u dziadków. Tylko u dziadków icon_cool.gif
milly
wto, 09 lis 2004 - 08:41
A klocki Lego są boskie, oczywiście bardzo, bardzo popieram. Z tym, że pudełko jest duże, a w pudełku mikroskopijna ilość klocków. No i odpowiednia cena. Także sprawdzajcie opisy na pudełkach. Poza tym najtańsze klocki Lego są w marketach. Jak wszystkie zabawki zresztą. Zdarza się do 50 zeta różnicy między ceną marketową a Smykiem. Na korzyść marketu rzecz jasna.
Jak ja nie cierpię marketów. Nawet nie wiecie icon_evil.gif
milly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,788
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:51
Nr użytkownika: 249




post wto, 09 lis 2004 - 08:41
Post #4

A klocki Lego są boskie, oczywiście bardzo, bardzo popieram. Z tym, że pudełko jest duże, a w pudełku mikroskopijna ilość klocków. No i odpowiednia cena. Także sprawdzajcie opisy na pudełkach. Poza tym najtańsze klocki Lego są w marketach. Jak wszystkie zabawki zresztą. Zdarza się do 50 zeta różnicy między ceną marketową a Smykiem. Na korzyść marketu rzecz jasna.
Jak ja nie cierpię marketów. Nawet nie wiecie icon_evil.gif
addera
wto, 09 lis 2004 - 08:45
U nas koleka Tomy jeździ codziennie i doprowadza mnie do szału.
W tym roku Michał na pewno dostanie pietrowy garaż.
Ale myśle, że pralka tez by go ucieszyła icon_biggrin.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post wto, 09 lis 2004 - 08:45
Post #5

U nas koleka Tomy jeździ codziennie i doprowadza mnie do szału.
W tym roku Michał na pewno dostanie pietrowy garaż.
Ale myśle, że pralka tez by go ucieszyła icon_biggrin.gif

--------------------



igreka
wto, 09 lis 2004 - 08:48
my Igiemu kupiliśmy już warsztat z narzędziami i kaskiem, a aniedługo nabędziemy komputer dziecięcy (to od dziadków) ale moje dziecko bardziej ucieszyło by się z kuchenki lub pralki icon_rolleyes.gif (ulubione zabawki w przedszkolu icon_wink.gif )
igreka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 358
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 13:02
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 647

GG:


post wto, 09 lis 2004 - 08:48
Post #6

my Igiemu kupiliśmy już warsztat z narzędziami i kaskiem, a aniedługo nabędziemy komputer dziecięcy (to od dziadków) ale moje dziecko bardziej ucieszyło by się z kuchenki lub pralki icon_rolleyes.gif (ulubione zabawki w przedszkolu icon_wink.gif )

--------------------
pyza15
wto, 09 lis 2004 - 08:49
Milly, a czy tak małe elementy ni będą za trudne dla trzylatka? Bo faktycznie, co niektóre są mikroskopijnej wielkości, zatem bez pomocy rodzica się nie obejdzie. Ale klocki są super, sama wczoraj spędziłam ponad godzinę "z klockami Lego" oglądałam, podziwiałam, zestawy są rzeczywiście przecudne. Podejrzewam, że sama chętnie się nimi pobawię.
nie powiem, że kolejka też wywołuje u mnie super uczucia nostalgii (uwielbiałam bawić się kolejką).
pyza15


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 110
Dołączył: wto, 06 lip 04 - 11:40
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 1,917




post wto, 09 lis 2004 - 08:49
Post #7

Milly, a czy tak małe elementy ni będą za trudne dla trzylatka? Bo faktycznie, co niektóre są mikroskopijnej wielkości, zatem bez pomocy rodzica się nie obejdzie. Ale klocki są super, sama wczoraj spędziłam ponad godzinę "z klockami Lego" oglądałam, podziwiałam, zestawy są rzeczywiście przecudne. Podejrzewam, że sama chętnie się nimi pobawię.
nie powiem, że kolejka też wywołuje u mnie super uczucia nostalgii (uwielbiałam bawić się kolejką).
Dor
wto, 09 lis 2004 - 08:51
Polecem klocki lego, wszystkie zestawy pasują do siebie bez problemu, mój Michał ma klocki, którymu mój brat bawił się ze 20 lat temu i łączy je z nowymi. Niestety teraz w lego dużo jest już gotowych form, a nie pojedyczych klocków.
U nas w zeszłym roku Michał dostał warsztat, bardzo lubi się nim bawić, na tegoroczne święta jeszcze nie mamy pomysłu.
Dor


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 634
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 16:37
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 354




post wto, 09 lis 2004 - 08:51
Post #8

Polecem klocki lego, wszystkie zestawy pasują do siebie bez problemu, mój Michał ma klocki, którymu mój brat bawił się ze 20 lat temu i łączy je z nowymi. Niestety teraz w lego dużo jest już gotowych form, a nie pojedyczych klocków.
U nas w zeszłym roku Michał dostał warsztat, bardzo lubi się nim bawić, na tegoroczne święta jeszcze nie mamy pomysłu.

--------------------
Dorota mama Michała 03.07.2000
Esther@
wto, 09 lis 2004 - 08:52
Addera, gdzie kupujecie Tomy? Ja mam tylko ten podstawowy zestaw w pudełku plus kilka "torów luzem", ale Zośka przyuważyła na tym pudełku taki jakby garaż (nie wiem co to, ale piętrowe) i nie mogę znaleźć icon_sad.gif
Dla nas kolejka też jest hitem, Młoda dostała na urodziny i szaleje. Na Gwiazdkę myślę o jakiś układankach, bo uwielbia; mnóstwo jest ciekawych właśnie w marketach, trefl albo granna. No i jeszcze magnetofon icon_rolleyes.gif ale obawy mam te same co Milly w sprawie gitary icon_wink.gif
Esther@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,366
Dołączył: sob, 03 sty 04 - 21:20
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 1,303




post wto, 09 lis 2004 - 08:52
Post #9

Addera, gdzie kupujecie Tomy? Ja mam tylko ten podstawowy zestaw w pudełku plus kilka "torów luzem", ale Zośka przyuważyła na tym pudełku taki jakby garaż (nie wiem co to, ale piętrowe) i nie mogę znaleźć icon_sad.gif
Dla nas kolejka też jest hitem, Młoda dostała na urodziny i szaleje. Na Gwiazdkę myślę o jakiś układankach, bo uwielbia; mnóstwo jest ciekawych właśnie w marketach, trefl albo granna. No i jeszcze magnetofon icon_rolleyes.gif ale obawy mam te same co Milly w sprawie gitary icon_wink.gif
Małgoś.dz
wto, 09 lis 2004 - 08:54
CYTAT(addera)
Ale myśle, że pralka tez by go ucieszyła  :D


Tia, ja myslę, że Kubanka odkurzacz i gary kuchenne bardzo by uradowały. icon_rolleyes.gif
Ale prawdopodobnie dostanie małego majsterkowicza i coś jeszcze, tylko sami nie wiemy co... icon_rolleyes.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post wto, 09 lis 2004 - 08:54
Post #10

CYTAT(addera)
Ale myśle, że pralka tez by go ucieszyła  :D


Tia, ja myslę, że Kubanka odkurzacz i gary kuchenne bardzo by uradowały. icon_rolleyes.gif
Ale prawdopodobnie dostanie małego majsterkowicza i coś jeszcze, tylko sami nie wiemy co... icon_rolleyes.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Ika
wto, 09 lis 2004 - 09:01
CYTAT(Małgoś.dz)
Tia, ja myslę, że Kubanka odkurzacz i gary kuchenne bardzo by uradowały. icon_rolleyes.gif  

Małgoś, można kupić całkiem fajny mały odkurzacz, niedrogie toto a buczy i śmietki nawet sprząta icon_biggrin.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 09 lis 2004 - 09:01
Post #11

CYTAT(Małgoś.dz)
Tia, ja myslę, że Kubanka odkurzacz i gary kuchenne bardzo by uradowały. icon_rolleyes.gif  

Małgoś, można kupić całkiem fajny mały odkurzacz, niedrogie toto a buczy i śmietki nawet sprząta icon_biggrin.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
addera
wto, 09 lis 2004 - 09:11
CYTAT(Esther@)
Addera, gdzie kupujecie Tomy? Ja mam tylko ten podstawowy zestaw w pudełku plus kilka "torów luzem", ale Zośka przyuważyła na tym pudełku taki jakby garaż (nie wiem co to, ale piętrowe) i nie mogę znaleźć icon_sad.gif


Ester@ my dostaliśmy kolejkę Tomy w spadku z Niemiec, po synku kuzynki męża. A w sklepie rzeczywiście widziałam tylko takie podstawowe zestawy. W tym zestawie co my mamy jest dworzec (piętrowy), myjnia na pociagi, jakaś stacja z dzwonkiem, tunele, most. Do tego rózne fajne wagoniki i najwazniejsze, że jedna bateria a jeździ na niej i jeżdzi icon_rolleyes.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post wto, 09 lis 2004 - 09:11
Post #12

CYTAT(Esther@)
Addera, gdzie kupujecie Tomy? Ja mam tylko ten podstawowy zestaw w pudełku plus kilka "torów luzem", ale Zośka przyuważyła na tym pudełku taki jakby garaż (nie wiem co to, ale piętrowe) i nie mogę znaleźć icon_sad.gif


Ester@ my dostaliśmy kolejkę Tomy w spadku z Niemiec, po synku kuzynki męża. A w sklepie rzeczywiście widziałam tylko takie podstawowe zestawy. W tym zestawie co my mamy jest dworzec (piętrowy), myjnia na pociagi, jakaś stacja z dzwonkiem, tunele, most. Do tego rózne fajne wagoniki i najwazniejsze, że jedna bateria a jeździ na niej i jeżdzi icon_rolleyes.gif

--------------------



ez
wto, 09 lis 2004 - 09:12
Asia dostanie kuchnię bo strasznie jej się podobają
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post wto, 09 lis 2004 - 09:12
Post #13

Asia dostanie kuchnię bo strasznie jej się podobają

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
CrazyMary
wto, 09 lis 2004 - 09:19
Ja chyba kupię Marcie własnie klocki lego, jakies duze wiadro. Na razie ma pudełko klocków jeszcze po mnie i lubi sie nimi bawić. Fakt, ze są dość małe i potrzebuje pomocy-budujemy razem, ale myślę, że już niedługo będą w sam raz. Teraz ma też duplo, ale z nich wiele zbudować sie nie da.
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post wto, 09 lis 2004 - 09:19
Post #14

Ja chyba kupię Marcie własnie klocki lego, jakies duze wiadro. Na razie ma pudełko klocków jeszcze po mnie i lubi sie nimi bawić. Fakt, ze są dość małe i potrzebuje pomocy-budujemy razem, ale myślę, że już niedługo będą w sam raz. Teraz ma też duplo, ale z nich wiele zbudować sie nie da.

--------------------


grzałka
wto, 09 lis 2004 - 09:19
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
można kupić całkiem fajny mały odkurzacz, niedrogie toto a buczy i śmietki nawet sprząta  :D


A gdzie?
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post wto, 09 lis 2004 - 09:19
Post #15

CYTAT(Ika (mama Oskarka))
można kupić całkiem fajny mały odkurzacz, niedrogie toto a buczy i śmietki nawet sprząta  :D


A gdzie?

--------------------
Ika
wto, 09 lis 2004 - 09:26
CYTAT(grzalka)
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
można kupić całkiem fajny mały odkurzacz, niedrogie toto a buczy i śmietki nawet sprząta  :D


A gdzie?

Grzałka, prawdę mówiąc ja go widziałam w przedszkolu na Radzie Rodziców icon_lol.gif kiedy wybierałyśmy prezenty Mikołajkowe dla wszystkich grup. Producenci czy tam hurtownicy dostarczyli zabawki do wyboru. Ale jedna z mam mówiła, że jej córka taki ma i bodajże w jakimś hiperze kupiła.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 09 lis 2004 - 09:26
Post #16

CYTAT(grzalka)
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
można kupić całkiem fajny mały odkurzacz, niedrogie toto a buczy i śmietki nawet sprząta  :D


A gdzie?

Grzałka, prawdę mówiąc ja go widziałam w przedszkolu na Radzie Rodziców icon_lol.gif kiedy wybierałyśmy prezenty Mikołajkowe dla wszystkich grup. Producenci czy tam hurtownicy dostarczyli zabawki do wyboru. Ale jedna z mam mówiła, że jej córka taki ma i bodajże w jakimś hiperze kupiła.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
A.L.

Go??







post wto, 09 lis 2004 - 09:30
Post #17

Milena ma juz zamowiona kuchnie z katalogu .Bardzo fajna.
Ze zlewem i piekarnikiem ,co wydaje odglosy w trakcie "pieczenia"
Mysle ,ze to bedzie trafiony prezent.Mala juz od zawsze chciala taka kuchnie.
Juz teraz wyglada Mikolaja icon_lol.gif
Agnisma
wto, 09 lis 2004 - 09:38
CYTAT(grzalka)
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
można kupić całkiem fajny mały odkurzacz, niedrogie toto a buczy i śmietki nawet sprząta  :D


A gdzie?

Natalia dostała w ubiegłym roku odkurzacz i był hitem icon_lol.gif
Widziałam w Geant (w Łodzi teraz jest w promocji, koszt 39zł)

Jest też cały "wózek do sprzątania + odkurzacz" koszt 159zł
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post wto, 09 lis 2004 - 09:38
Post #18

CYTAT(grzalka)
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
można kupić całkiem fajny mały odkurzacz, niedrogie toto a buczy i śmietki nawet sprząta  :D


A gdzie?

Natalia dostała w ubiegłym roku odkurzacz i był hitem icon_lol.gif
Widziałam w Geant (w Łodzi teraz jest w promocji, koszt 39zł)

Jest też cały "wózek do sprzątania + odkurzacz" koszt 159zł

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
baszka
wto, 09 lis 2004 - 09:48
A gdzie warsztat mozna nabyć? Bo mój synek to taki bob budowniczy się zrobił tylko normalne srubokręty zabiera i młotek icon_rolleyes.gif
orginalny pas boba to chyba strasznie drogi.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post wto, 09 lis 2004 - 09:48
Post #19

A gdzie warsztat mozna nabyć? Bo mój synek to taki bob budowniczy się zrobił tylko normalne srubokręty zabiera i młotek icon_rolleyes.gif
orginalny pas boba to chyba strasznie drogi.

--------------------
user posted image
Agnisma
wto, 09 lis 2004 - 09:52
Zresztą w Geant teraz już zaczynają szaleć z zabawkami na święta:
Interaktywny kotek lub piesek 59zł
Koń na biegunach 229zł lub mniejszy 199zł
Kuchnia z akcesoriami 59zł lub 149zł
Zestaw:expres, mikser i blender 59zł
Pralka automatyczna 49zł
Zestaw lekarski w walizce 19,99zł
Kręgle 14,99zł
Mega garaż z drogą 59,90zł
Kolejka Kid Car 49,90zł
Garaż plastikowy walizka 29,90zł
Super zestaw samochodów ratunkowych z dodatkowymi akcesoriami(80częsci) 39zł
Kolejki 19,90zł lub 29,99zł lub 59zł
Straż pożarna samochód na baterie 44,90zł
Zestaw do majsterkowania na wózku 47,90zł
Walizka artysty (plastyka) 49zł
Zestaw ciastolin w wiaderku 19,99zł lub 4tuby ciastoliny 7,99zł
Gra "Tęcza" (polecam do 2-3latków) 24,90zł
Perkusja elektroniczna 24,90zł
Gitara 24,90zł lub 39,90zł
keyboard 29zł
Sanki drewniane 35,99zł lub 59,49 lub sanki plastikowe 34,99zł lub talerz zjazdowy 18,99zł
Piłka nożna 12,99zł
Mikrofony dla dzieci 37,90zł
Worek bokserski z rękawicami 28,99zł
No i nieśmiertalne kasety z bajkami i książki icon_lol.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post wto, 09 lis 2004 - 09:52
Post #20

Zresztą w Geant teraz już zaczynają szaleć z zabawkami na święta:
Interaktywny kotek lub piesek 59zł
Koń na biegunach 229zł lub mniejszy 199zł
Kuchnia z akcesoriami 59zł lub 149zł
Zestaw:expres, mikser i blender 59zł
Pralka automatyczna 49zł
Zestaw lekarski w walizce 19,99zł
Kręgle 14,99zł
Mega garaż z drogą 59,90zł
Kolejka Kid Car 49,90zł
Garaż plastikowy walizka 29,90zł
Super zestaw samochodów ratunkowych z dodatkowymi akcesoriami(80częsci) 39zł
Kolejki 19,90zł lub 29,99zł lub 59zł
Straż pożarna samochód na baterie 44,90zł
Zestaw do majsterkowania na wózku 47,90zł
Walizka artysty (plastyka) 49zł
Zestaw ciastolin w wiaderku 19,99zł lub 4tuby ciastoliny 7,99zł
Gra "Tęcza" (polecam do 2-3latków) 24,90zł
Perkusja elektroniczna 24,90zł
Gitara 24,90zł lub 39,90zł
keyboard 29zł
Sanki drewniane 35,99zł lub 59,49 lub sanki plastikowe 34,99zł lub talerz zjazdowy 18,99zł
Piłka nożna 12,99zł
Mikrofony dla dzieci 37,90zł
Worek bokserski z rękawicami 28,99zł
No i nieśmiertalne kasety z bajkami i książki icon_lol.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
> Czy myślałyście już
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 18:12
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama