Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
14 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Formy silikonowe do pieczenia

> 
Małgoś.dz
nie, 28 lis 2004 - 20:59
No więc tak, zamierzam kupić. icon_wink.gif
Piekę sporo, a moje staruchy metalowe nadają się tylko do wyrzucenia (rdza, pozdzierana górna powłoka, zdeformowane, itp). Początkowo zastanawiałm się jeszcze nad formami powlekanymi teflonem, ale wyszło mi, że te też prędzej czy później (pewnie prędzej icon_lol.gif ) pójdą w kosmos.

Ostatnio głośno o formach silikonowych. W sumie ich zalety mnie przekonują, więc postanowione. icon_smile.gif

Pytanie mam natury innej. A mianowicie której firmy? Tupperware (rety, te ceny mają przerażające, ponad stówkę jedna forma icon_eek.gif )?
Tescoma? Obecnie widziałam zapowiedź tychże w Selgrosie (ceny zróżnicowane, ale średnio jedna wychodzi po 35-50 pln). No i formy Llorenze (Mango reklamuje)? W sumie najtańsze, bo jakieś 25 -30 pln za sztukę. I podobno dożywotnią gwarancję... icon_rolleyes.gif icon_eek.gif

No i teraz zagwozdka... Które wybrać?
Korzystacie w swojej kuchni z tych form silikonowych? Zadowolone jesteście? icon_rolleyes.gif

Ps. W sumie najbliżej bym miała do sklepu Mango (wszak oni z Trójmiasta)... Hehe, do tej pory myslałam, że nic od nich nie kupię. icon_wink.gif Ale... no ta niska cena mnie zastanawia... icon_rolleyes.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post nie, 28 lis 2004 - 20:59
Post #1

No więc tak, zamierzam kupić. icon_wink.gif
Piekę sporo, a moje staruchy metalowe nadają się tylko do wyrzucenia (rdza, pozdzierana górna powłoka, zdeformowane, itp). Początkowo zastanawiałm się jeszcze nad formami powlekanymi teflonem, ale wyszło mi, że te też prędzej czy później (pewnie prędzej icon_lol.gif ) pójdą w kosmos.

Ostatnio głośno o formach silikonowych. W sumie ich zalety mnie przekonują, więc postanowione. icon_smile.gif

Pytanie mam natury innej. A mianowicie której firmy? Tupperware (rety, te ceny mają przerażające, ponad stówkę jedna forma icon_eek.gif )?
Tescoma? Obecnie widziałam zapowiedź tychże w Selgrosie (ceny zróżnicowane, ale średnio jedna wychodzi po 35-50 pln). No i formy Llorenze (Mango reklamuje)? W sumie najtańsze, bo jakieś 25 -30 pln za sztukę. I podobno dożywotnią gwarancję... icon_rolleyes.gif icon_eek.gif

No i teraz zagwozdka... Które wybrać?
Korzystacie w swojej kuchni z tych form silikonowych? Zadowolone jesteście? icon_rolleyes.gif

Ps. W sumie najbliżej bym miała do sklepu Mango (wszak oni z Trójmiasta)... Hehe, do tej pory myslałam, że nic od nich nie kupię. icon_wink.gif Ale... no ta niska cena mnie zastanawia... icon_rolleyes.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Jaco
pon, 29 lis 2004 - 00:43
Małgoś,
To ostatnio mók konik icon_smile.gif

Proszę bardzo, oto linki do producento/importerów. Prowadzą sprzedaż wysyłkową icon_smile.gif

www.genes.home.pl/formy.html
https://www.asco-czech.cz/silikonoveformy/s...trana_2_pl.html
www.formysilikonowe.pl

Pierwsza - najtańsza
Druga - Å‚adna
Trzecia - hmmmm

Mnie się i tak najbardziej foremki Tescomy podobają. Poza ty, używam różnych ich produktów i są niezawodne, więc i foremki zamówię od nich. Tyle, że ja mam daleko do Selgrosa, więc będę w sklepie zwykłym kupować a tam niestety drożej
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post pon, 29 lis 2004 - 00:43
Post #2

Małgoś,
To ostatnio mók konik icon_smile.gif

Proszę bardzo, oto linki do producento/importerów. Prowadzą sprzedaż wysyłkową icon_smile.gif

www.genes.home.pl/formy.html
https://www.asco-czech.cz/silikonoveformy/s...trana_2_pl.html
www.formysilikonowe.pl

Pierwsza - najtańsza
Druga - Å‚adna
Trzecia - hmmmm

Mnie się i tak najbardziej foremki Tescomy podobają. Poza ty, używam różnych ich produktów i są niezawodne, więc i foremki zamówię od nich. Tyle, że ja mam daleko do Selgrosa, więc będę w sklepie zwykłym kupować a tam niestety drożej

--------------------
Jacobina - mama Kuby






siłaczka
pon, 29 lis 2004 - 08:37
O kurczę, pierwszy raz widzę żeby coś takiego słyszeć wink.gif . Dla mnie bomba. Nie spotkałam się z tym do tej pory ale widzę z trzeciej prezentacji, ze nadają się do zmywarki. Jadę dziś do Auchan, tam sprzedają Tescomę, zobaczę czy są.
siłaczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:58
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 155




post pon, 29 lis 2004 - 08:37
Post #3

O kurczę, pierwszy raz widzę żeby coś takiego słyszeć wink.gif . Dla mnie bomba. Nie spotkałam się z tym do tej pory ale widzę z trzeciej prezentacji, ze nadają się do zmywarki. Jadę dziś do Auchan, tam sprzedają Tescomę, zobaczę czy są.
Małgoś.dz
pon, 29 lis 2004 - 10:01
CYTAT(Jacobina)


Edytko, porównaj te formy z formami Mango.
Ja mam wrażenie, że są niemal identyczne, poza ceną. icon_rolleyes.gif W Mango, jakieś 2-3 razy tańsze.

Zważywszy na to, że chciabym tych form kupić sobie kilka różnych - to cena zaczyba nabierać poważnego znaczenia. wink.gif Jednak ciągle mam jakieś "ale"... icon_rolleyes.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pon, 29 lis 2004 - 10:01
Post #4

CYTAT(Jacobina)


Edytko, porównaj te formy z formami Mango.
Ja mam wrażenie, że są niemal identyczne, poza ceną. icon_rolleyes.gif W Mango, jakieś 2-3 razy tańsze.

Zważywszy na to, że chciabym tych form kupić sobie kilka różnych - to cena zaczyba nabierać poważnego znaczenia. wink.gif Jednak ciągle mam jakieś "ale"... icon_rolleyes.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Jaco
pon, 29 lis 2004 - 10:28
Małgosiu,
Kilka dni temu przeszperałam cały net w poszukiwaniu informacji które formy najlepsze. Wszystkie fora dyskusyjne icon_lol.gif . I odpowiedź jest prosta - lepsze są te co są tańsze. Wszystkie firmy są chwalone bez wyjątku. Nie zastanawiaj się więc i kupuj te z Mango. Napewno będziesz zadowolona. Ja z Mango kupić nie mogę bo mam manię macanta. Towar niewymacany nie należy do mnie icon_lol.gif .
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post pon, 29 lis 2004 - 10:28
Post #5

Małgosiu,
Kilka dni temu przeszperałam cały net w poszukiwaniu informacji które formy najlepsze. Wszystkie fora dyskusyjne icon_lol.gif . I odpowiedź jest prosta - lepsze są te co są tańsze. Wszystkie firmy są chwalone bez wyjątku. Nie zastanawiaj się więc i kupuj te z Mango. Napewno będziesz zadowolona. Ja z Mango kupić nie mogę bo mam manię macanta. Towar niewymacany nie należy do mnie icon_lol.gif .

--------------------
Jacobina - mama Kuby






Jaco
pon, 29 lis 2004 - 10:43
Małgosiu,

Tak trochÄ™ obok tematu icon_lol.gif

Znalazłam sobie CinCin i......wsiąkłam na amen. Mąz mi obiecał kupić przed świętami piekarnik icon_smile.gif. Zaraz za piekarnikiem będzie maszyna do chleba a potem to już chyba tylko jakiś rowerek stacjonarny, żeby te kalorie spalać icon_rolleyes.gif
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post pon, 29 lis 2004 - 10:43
Post #6

Małgosiu,

Tak trochÄ™ obok tematu icon_lol.gif

Znalazłam sobie CinCin i......wsiąkłam na amen. Mąz mi obiecał kupić przed świętami piekarnik icon_smile.gif. Zaraz za piekarnikiem będzie maszyna do chleba a potem to już chyba tylko jakiś rowerek stacjonarny, żeby te kalorie spalać icon_rolleyes.gif

--------------------
Jacobina - mama Kuby






Ev
pon, 29 lis 2004 - 11:11
Małgoś,
a za mną chodzą te foremki do ciasteczek, ale z Tupperware są dość drogie.
Jeśli się rozglądałaś za czymś takim, to może mi coś polecisz? icon_biggrin.gif
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post pon, 29 lis 2004 - 11:11
Post #7

Małgoś,
a za mną chodzą te foremki do ciasteczek, ale z Tupperware są dość drogie.
Jeśli się rozglądałaś za czymś takim, to może mi coś polecisz? icon_biggrin.gif

--------------------
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
Małgoś.dz
pon, 29 lis 2004 - 11:21
Edytko, a ja na śmierć zapomniałam, że miałam Ci linka podesłać. icon_redface.gif Przepraszam przepraszam... icon_redface.gif
Trzeba było się głośno domagać. Wiesz, u mnie z pamięcią naprawdę kruchutko... icon_redface.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pon, 29 lis 2004 - 11:21
Post #8

Edytko, a ja na śmierć zapomniałam, że miałam Ci linka podesłać. icon_redface.gif Przepraszam przepraszam... icon_redface.gif
Trzeba było się głośno domagać. Wiesz, u mnie z pamięcią naprawdę kruchutko... icon_redface.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Małgoś.dz
pon, 29 lis 2004 - 11:34
Evchen, rozumiem, że chodzi Ci o foremki do muffinek?

Nie wiem co polecić, bo sama jestem na etapie wybierania. wink.gif
Natomiast, pewne jest, że cena jednej foremki do Muffinek frirmy Tupperware kosztuje więcej niż zestaw foremek w Mango.

Hehe, a ja ciÄ…gle o tych cenach... icon_lol.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pon, 29 lis 2004 - 11:34
Post #9

Evchen, rozumiem, że chodzi Ci o foremki do muffinek?

Nie wiem co polecić, bo sama jestem na etapie wybierania. wink.gif
Natomiast, pewne jest, że cena jednej foremki do Muffinek frirmy Tupperware kosztuje więcej niż zestaw foremek w Mango.

Hehe, a ja ciÄ…gle o tych cenach... icon_lol.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Ev
pon, 29 lis 2004 - 12:58
Małgoś,
ja też ciągle o tych cenach....
gdyby tak móc kupić jedną foremkę. Cały zestaw to 100 zł icon_rolleyes.gif Przed świętami to trochę spory wydatek icon_cry.gif
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post pon, 29 lis 2004 - 12:58
Post #10

Małgoś,
ja też ciągle o tych cenach....
gdyby tak móc kupić jedną foremkę. Cały zestaw to 100 zł icon_rolleyes.gif Przed świętami to trochę spory wydatek icon_cry.gif

--------------------
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
Jaco
pon, 29 lis 2004 - 13:46
Evchen,
Obejrzyj linki, które podałam. Tam możesz zamówić 1 foremkę


Małgoś,
Przecie Ci napisałam cobyś Mango brała. Oglądałam je i moim zdaniem są OK a poza tym z tego samego pyroflexu czy czegoś co foremki inneych firm. Kupuj i nie przepłacaj icon_lol.gif
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post pon, 29 lis 2004 - 13:46
Post #11

Evchen,
Obejrzyj linki, które podałam. Tam możesz zamówić 1 foremkę


Małgoś,
Przecie Ci napisałam cobyś Mango brała. Oglądałam je i moim zdaniem są OK a poza tym z tego samego pyroflexu czy czegoś co foremki inneych firm. Kupuj i nie przepłacaj icon_lol.gif

--------------------
Jacobina - mama Kuby






siłaczka
pon, 29 lis 2004 - 13:57
W Auchanie nie ma, chyba jeszcze na tak dostępny rynek się nie przedarło. Sprawdzę na Allegro.
siłaczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:58
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 155




post pon, 29 lis 2004 - 13:57
Post #12

W Auchanie nie ma, chyba jeszcze na tak dostępny rynek się nie przedarło. Sprawdzę na Allegro.
siłaczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:58
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 155




Mama Anka
śro, 01 gru 2004 - 14:38
No wiec, kupilam w Niemczech i tutaj sa bardzo popularne juz od dluzszego czasu. Te z Tuppeware sa potwornie drogie i raczej nie maja popytu, ja kupilam w PennyMarkt za 12,99 euro czyli jakies 50,- zl byla tak forma na babe, mala forma na tort lub pizze, forma do keksa, podkladka -papier silikonowy, glupio brzmi, ale nie wiem jak to okreslic, i pedzelek silikonowy. Rozeszlo sie jak swieze buleczki, ale ostatnio byly tez a Aldi, tylko trzy formy: babka, keks i tortowa za 9,99 euro i za chyba 6,99 euro pedzel i ta podkladka i nie chce klamac kojarzy mi sie, ze cos tam jeszcze bylo. Te z Aldika jeszcze ostatnio widzialam, byly. Formy na mufinki sa bodajze w Ikea. No i z tymi formami to naprawde nie ma roznicy czy te drogie czy tanie. Wsio rawno. Kolezanka uzywa juz rok, duzo piecze i nic, jak nowe, nie trzeba natluszczac, nie ma problemu z myciem, bo sie super w zmywarce czuja. sama sprawdzilam, moje tez juz przeszly test. Maz sie tylko smial, ze silikony to gdzie indziej sie nosi. icon_biggrin.gif
Mama Anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 08:44
SkÄ…d: z miasta
Nr użytkownika: 1,252

GG:


post śro, 01 gru 2004 - 14:38
Post #14

No wiec, kupilam w Niemczech i tutaj sa bardzo popularne juz od dluzszego czasu. Te z Tuppeware sa potwornie drogie i raczej nie maja popytu, ja kupilam w PennyMarkt za 12,99 euro czyli jakies 50,- zl byla tak forma na babe, mala forma na tort lub pizze, forma do keksa, podkladka -papier silikonowy, glupio brzmi, ale nie wiem jak to okreslic, i pedzelek silikonowy. Rozeszlo sie jak swieze buleczki, ale ostatnio byly tez a Aldi, tylko trzy formy: babka, keks i tortowa za 9,99 euro i za chyba 6,99 euro pedzel i ta podkladka i nie chce klamac kojarzy mi sie, ze cos tam jeszcze bylo. Te z Aldika jeszcze ostatnio widzialam, byly. Formy na mufinki sa bodajze w Ikea. No i z tymi formami to naprawde nie ma roznicy czy te drogie czy tanie. Wsio rawno. Kolezanka uzywa juz rok, duzo piecze i nic, jak nowe, nie trzeba natluszczac, nie ma problemu z myciem, bo sie super w zmywarce czuja. sama sprawdzilam, moje tez juz przeszly test. Maz sie tylko smial, ze silikony to gdzie indziej sie nosi. icon_biggrin.gif

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
Małgoś.dz
śro, 01 gru 2004 - 22:26
CYTAT(Mama Anka)
podkladka -papier silikonowy, glupio brzmi, ale nie wiem jak to okreslic


Chodzi zapewne o taką matę, którą wykłada się blachę (tę z piekarnika). Zastępuje ona papier do pieczenia.

A ja na Cincinie wczoraj wyczytałam, że silikonowe formy do pizzy i tarty - nie bardzo się sprawdzają. Podobno wyklejenie formy ciastem "stałym" to niezła jazda. icon_confused.gif
Lepiej sprawdzają się formy, do których wlewa się się ciasto płynne. icon_rolleyes.gif icon_confused.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post śro, 01 gru 2004 - 22:26
Post #15

CYTAT(Mama Anka)
podkladka -papier silikonowy, glupio brzmi, ale nie wiem jak to okreslic


Chodzi zapewne o taką matę, którą wykłada się blachę (tę z piekarnika). Zastępuje ona papier do pieczenia.

A ja na Cincinie wczoraj wyczytałam, że silikonowe formy do pizzy i tarty - nie bardzo się sprawdzają. Podobno wyklejenie formy ciastem "stałym" to niezła jazda. icon_confused.gif
Lepiej sprawdzają się formy, do których wlewa się się ciasto płynne. icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Mama Anka
śro, 01 gru 2004 - 22:37
CYTAT(Małgoś.dz)
CYTAT(Mama Anka)
podkladka -papier silikonowy, glupio brzmi, ale nie wiem jak to okreslic


Chodzi zapewne o taką matę, którą wykłada się blachę (tę z piekarnika). Zastępuje ona papier do pieczenia.

A ja na Cincinie wczoraj wyczytałam, że silikonowe formy do pizzy i tarty - nie bardzo się sprawdzają. Podobno wyklejenie formy ciastem "stałym" to niezła jazda. icon_confused.gif
Lepiej sprawdzają się formy, do których wlewa się się ciasto płynne. icon_rolleyes.gif icon_confused.gif


Dokladnie, mata zastepujaca papier do pieczenia.
Co do ciast plynnych rewelacja, masa chlebowa tez bez problemu, ale pizzy jeszcze nie pieklam, wiec nie mam pojecia. Formy, o ile jest w ciescie tluszcz nie trzeba natluszczac, jak nie ma to sugeruja, zeby natluscic, ale bez tez swietnie sobie te formy radza i ciasto po upieczeniu latwo wyjac, wygina sie gume i juz.... icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Mama Anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 08:44
SkÄ…d: z miasta
Nr użytkownika: 1,252

GG:


post śro, 01 gru 2004 - 22:37
Post #16

CYTAT(Małgoś.dz)
CYTAT(Mama Anka)
podkladka -papier silikonowy, glupio brzmi, ale nie wiem jak to okreslic


Chodzi zapewne o taką matę, którą wykłada się blachę (tę z piekarnika). Zastępuje ona papier do pieczenia.

A ja na Cincinie wczoraj wyczytałam, że silikonowe formy do pizzy i tarty - nie bardzo się sprawdzają. Podobno wyklejenie formy ciastem "stałym" to niezła jazda. icon_confused.gif
Lepiej sprawdzają się formy, do których wlewa się się ciasto płynne. icon_rolleyes.gif icon_confused.gif


Dokladnie, mata zastepujaca papier do pieczenia.
Co do ciast plynnych rewelacja, masa chlebowa tez bez problemu, ale pizzy jeszcze nie pieklam, wiec nie mam pojecia. Formy, o ile jest w ciescie tluszcz nie trzeba natluszczac, jak nie ma to sugeruja, zeby natluscic, ale bez tez swietnie sobie te formy radza i ciasto po upieczeniu latwo wyjac, wygina sie gume i juz.... icon_wink.gif icon_biggrin.gif

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
Guśka
czw, 02 gru 2004 - 12:49
Olaboga a u "nas" tych foremek teraz od groma i ciut ciut.
Wprawdzie nie mam pojecia jakie to firmy itp. ale ostatnio już za 3- 5 euro widziałam, wygladają całkiem dobrze, tyle że niebieskie icon_smile.gif
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
SkÄ…d: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post czw, 02 gru 2004 - 12:49
Post #17

Olaboga a u "nas" tych foremek teraz od groma i ciut ciut.
Wprawdzie nie mam pojecia jakie to firmy itp. ale ostatnio już za 3- 5 euro widziałam, wygladają całkiem dobrze, tyle że niebieskie icon_smile.gif

--------------------
Guśka mama Natalii
marghe.
czw, 02 gru 2004 - 13:08
W Ikei sie pojawiły. Na razie jest jeden rodzaj - do mufinek. Sztuk 6. Niebieska icon_smile.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 02 gru 2004 - 13:08
Post #18

W Ikei sie pojawiły. Na razie jest jeden rodzaj - do mufinek. Sztuk 6. Niebieska icon_smile.gif
Guśka
czw, 02 gru 2004 - 13:20
Zobacz Małgoś jakie ceny np.:



Jakbyś chciała, to mogę Ci tu jakąś zakupić i przesłać.
Przyjeżdżam do Polski na święta już 17 grudnia.
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
SkÄ…d: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post czw, 02 gru 2004 - 13:20
Post #19

Zobacz Małgoś jakie ceny np.:



Jakbyś chciała, to mogę Ci tu jakąś zakupić i przesłać.
Przyjeżdżam do Polski na święta już 17 grudnia.

--------------------
Guśka mama Natalii
Ev
czw, 02 gru 2004 - 13:30
Guśka,
a ja też bym mogła się dołączyć? blagam.gif
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post czw, 02 gru 2004 - 13:30
Post #20

Guśka,
a ja też bym mogła się dołączyć? blagam.gif

--------------------
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
> Formy silikonowe do pieczenia
Start new topic
Reply to this topic
14 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 01:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama