Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
29 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Dieta - nowy wÄ…tek.

> 
kasiarybka

Go??







post pon, 10 sty 2005 - 09:47
Post #1

Dziewczyny, mam taki pomysł.
Połączmy się w jednym wątku dietowym, żeby nie robić rozgardiaszu.
W kupie rażniej icon_wink.gif

Ps. Napiszcie co o tym myślicie...wtedy pozamykam wszystkie, inne dietowe wątki i zaczniemy pisać w tym jednym icon_smile.gif
mamami
pon, 10 sty 2005 - 09:58
Ja sie zgadzam icon_smile.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post pon, 10 sty 2005 - 09:58
Post #2

Ja sie zgadzam icon_smile.gif
moko.
pon, 10 sty 2005 - 10:12
ok proszÄ™ o propozycje diety icon_smile.gif
do chudnięcia cm a nie kg.
prosze o propozycjÄ™ icon_razz.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pon, 10 sty 2005 - 10:12
Post #3

ok proszÄ™ o propozycje diety icon_smile.gif
do chudnięcia cm a nie kg.
prosze o propozycjÄ™ icon_razz.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Agusiao
pon, 10 sty 2005 - 10:18
ja też jestem za icon_wink.gif
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post pon, 10 sty 2005 - 10:18
Post #4

ja też jestem za icon_wink.gif

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
mamami
pon, 10 sty 2005 - 10:23
moko to ino ćwiczenia pomogą, jak wyćwiczysz mięsnie to ci sie obwodzik zmniejszy wink.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post pon, 10 sty 2005 - 10:23
Post #5

moko to ino ćwiczenia pomogą, jak wyćwiczysz mięsnie to ci sie obwodzik zmniejszy wink.gif
moko.
pon, 10 sty 2005 - 10:39
mamami a dietu cud nie ma wink.gif wink.gif
ok prosze o zestaw ćwiczeń icon_smile.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pon, 10 sty 2005 - 10:39
Post #6

mamami a dietu cud nie ma wink.gif wink.gif
ok prosze o zestaw ćwiczeń icon_smile.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Arwena.
pon, 10 sty 2005 - 11:02
Ja tam dzis idę zakupić hula hop bo wyczytałam, że świetnie robi na talię.

Od dzis zaczynam dietę, ktora naraziej polega na nie jedzeniu słodyczy, jedzeniu mniej i nie po 18.00. Chcę jakies 4 kg zrzucić. Tyle mi wystarczy.
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post pon, 10 sty 2005 - 11:02
Post #7

Ja tam dzis idę zakupić hula hop bo wyczytałam, że świetnie robi na talię.

Od dzis zaczynam dietę, ktora naraziej polega na nie jedzeniu słodyczy, jedzeniu mniej i nie po 18.00. Chcę jakies 4 kg zrzucić. Tyle mi wystarczy.

--------------------
everybody lies
gosiak23
pon, 10 sty 2005 - 11:15
Œwietny pomysł!Pewnie że w kupie raŸniej icon_biggrin.gif Jak Wam idzie?Zapał jeszce nie zanikł?Ja już 4 dni nie jem słodyczy i na sam widok aż mnie trzęsie......
ale cóż....jakoœ chyba wytrzymamy wink.gif
gosiak23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 563
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 13:37
SkÄ…d: mazury
Nr użytkownika: 2,423

GG:


post pon, 10 sty 2005 - 11:15
Post #8

Œwietny pomysł!Pewnie że w kupie raŸniej icon_biggrin.gif Jak Wam idzie?Zapał jeszce nie zanikł?Ja już 4 dni nie jem słodyczy i na sam widok aż mnie trzęsie......
ale cóż....jakoœ chyba wytrzymamy wink.gif
galopek
pon, 10 sty 2005 - 11:29
Ja tu właśnie przeskoczyłam...od kilku dni mało jem i nic na wieczór...kurka ciężko!
Na wątku dietka wczoraj pisałam:
CYTAT
Właśnie siedzę i marzę od dwóch godzin o sledzikach,które są w lodówce kilka metrów ode mnie Laughing Oj nie wiem czy się powstrzymam....a ostatnie dwa dni naprwdę mało jadłam.Może jak pomyślę,że zjem na śniedanko,to wytrzymam Wink
U mnie gorzej z ćwiczeniami,jednak w domu nie mam wrunków i mobilizacji,będę musiała jednak w ten aerobik zainwestować i może taki podstawowy steper.Macie taki?Korzystacie?Daje efekty?

...a może jutro nagotuję tej zupy prezydenckiej Smile Smile Smile

Trzymajcie się laseczki!!!!!! I kciuki ściskajcie abym dziś tych śledzi nie pożarła smile

..śledzie tknęłam...ale minimalnie,bo mała mnie budziła w nocy i od północy do 2 się bawiłyśmy...nie dałam rady icon_cry.gif Myślę,że taka zupa prezydencka była by dla mnie zbawieniem jakby głód dopadł.

Co do ćwiczeń jak ktoś ma naprawdę chęci to polecam kasetę z Cindy,ćwiczenia na 45 min.proste do wykonania w domu (potrzebne ciężarki)efekt bardzo szybko zauważycie...ja mam taką kasetę przegraną od koleżanki.Aktualnie nie mam jak ćwiczyc,bo mamy kawalerkę,dlatego zastanawiam się nad steperem.Co o tym myślicie?
galopek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,222
Dołączył: nie, 03 paź 04 - 10:20
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 2,145

GG:


post pon, 10 sty 2005 - 11:29
Post #9

Ja tu właśnie przeskoczyłam...od kilku dni mało jem i nic na wieczór...kurka ciężko!
Na wątku dietka wczoraj pisałam:
CYTAT
Właśnie siedzę i marzę od dwóch godzin o sledzikach,które są w lodówce kilka metrów ode mnie Laughing Oj nie wiem czy się powstrzymam....a ostatnie dwa dni naprwdę mało jadłam.Może jak pomyślę,że zjem na śniedanko,to wytrzymam Wink
U mnie gorzej z ćwiczeniami,jednak w domu nie mam wrunków i mobilizacji,będę musiała jednak w ten aerobik zainwestować i może taki podstawowy steper.Macie taki?Korzystacie?Daje efekty?

...a może jutro nagotuję tej zupy prezydenckiej Smile Smile Smile

Trzymajcie się laseczki!!!!!! I kciuki ściskajcie abym dziś tych śledzi nie pożarła smile

..śledzie tknęłam...ale minimalnie,bo mała mnie budziła w nocy i od północy do 2 się bawiłyśmy...nie dałam rady icon_cry.gif Myślę,że taka zupa prezydencka była by dla mnie zbawieniem jakby głód dopadł.

Co do ćwiczeń jak ktoś ma naprawdę chęci to polecam kasetę z Cindy,ćwiczenia na 45 min.proste do wykonania w domu (potrzebne ciężarki)efekt bardzo szybko zauważycie...ja mam taką kasetę przegraną od koleżanki.Aktualnie nie mam jak ćwiczyc,bo mamy kawalerkę,dlatego zastanawiam się nad steperem.Co o tym myślicie?

--------------------
Madzik z OliwiÄ… (2003),MajÄ… (2007) i JulciÄ… (2009)
moko.
pon, 10 sty 2005 - 11:32
yh pod koniec miesiaca mają nam przywieźć nowy cud do ćwiczen. GAZZELE free style reklamowany w tv, babcia zamówiła sobie do ćwiczeń icon_smile.gif
znajac ją za niedługo zapomni o ćwiczeniach, zaś ja yhhhhhh moze coś zrzuce cm icon_smile.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pon, 10 sty 2005 - 11:32
Post #10

yh pod koniec miesiaca mają nam przywieźć nowy cud do ćwiczen. GAZZELE free style reklamowany w tv, babcia zamówiła sobie do ćwiczeń icon_smile.gif
znajac ją za niedługo zapomni o ćwiczeniach, zaś ja yhhhhhh moze coś zrzuce cm icon_smile.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
mamami
pon, 10 sty 2005 - 11:43
moko podstawowe ciwiczenie ma mięsnie brzucha to brzuszki icon_lol.gif i podnoszenie nóg w lezeniu (nożyce poziome na przykład), na mięśnie skośne, brzuszki skrętne czyli skłon w lezeniu do nogi przeciwej z równoczesnym uniesieniem kolana icon_rolleyes.gif Czy to jest w ogóle zrozumiałe icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post pon, 10 sty 2005 - 11:43
Post #11

moko podstawowe ciwiczenie ma mięsnie brzucha to brzuszki icon_lol.gif i podnoszenie nóg w lezeniu (nożyce poziome na przykład), na mięśnie skośne, brzuszki skrętne czyli skłon w lezeniu do nogi przeciwej z równoczesnym uniesieniem kolana icon_rolleyes.gif Czy to jest w ogóle zrozumiałe icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
moko.
pon, 10 sty 2005 - 12:41
zrozumiałe jasne, ale z moja kondycją"skłonową" kiepsko oj kiepsko...
i konsekwencji brak....wr sie namęcze......
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pon, 10 sty 2005 - 12:41
Post #12

zrozumiałe jasne, ale z moja kondycją"skłonową" kiepsko oj kiepsko...
i konsekwencji brak....wr sie namęcze......

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
e_Ena
pon, 10 sty 2005 - 13:45
CYTAT(Arwen)
Ja tam dzis idę zakupić hula hop bo wyczytałam, że świetnie robi na talię.

.



Hihi Arwen ale trzeba jeszcze umieć tym kręcić. Pamiętam, że w podstawówce to śmigałam, a teraz hula hop leży bo już kręgosłup mnie bolał od ciągłego podnoszenia hula-hop z podłogi icon_confused.gif
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post pon, 10 sty 2005 - 13:45
Post #13

CYTAT(Arwen)
Ja tam dzis idę zakupić hula hop bo wyczytałam, że świetnie robi na talię.

.



Hihi Arwen ale trzeba jeszcze umieć tym kręcić. Pamiętam, że w podstawówce to śmigałam, a teraz hula hop leży bo już kręgosłup mnie bolał od ciągłego podnoszenia hula-hop z podłogi icon_confused.gif
Arwena.
pon, 10 sty 2005 - 13:48
Ena własnie z nim wróciłam i całkiem nieźle mi idzie. Muszę tylko dosypać do środka coś ciężkiego bo podobno im cięższe tym lepiej.

A tak w ogóle to głodna jestem. icon_evil.gif
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post pon, 10 sty 2005 - 13:48
Post #14

Ena własnie z nim wróciłam i całkiem nieźle mi idzie. Muszę tylko dosypać do środka coś ciężkiego bo podobno im cięższe tym lepiej.

A tak w ogóle to głodna jestem. icon_evil.gif

--------------------
everybody lies
kasiarybka

Go??







post pon, 10 sty 2005 - 13:54
Post #15

Dziewczyny, bardzo dobrze na pośladki, uda i "oponkę" robi jazda rowerem i to najlepiej takim normalnym, nie stacjonarnym.
Pół godziny dziennie, dosyć szybkim tempem, a jeszcze lepiej dwa razy dziennie po pół godziny...rano i wieczorem icon_smile.gif

Bardzo polecam icon_smile.gif

Po takij wyprawie,wbrew pozorom wcale nie chce się jeść, tylko pić icon_smile.gif
e_Ena
pon, 10 sty 2005 - 14:11
CYTAT(Arwen)
Ena własnie z nim wróciłam i całkiem nieźle mi idzie. Muszę tylko dosypać do środka coś ciężkiego bo podobno im cięższe tym lepiej.

A tak w ogóle to głodna jestem. icon_evil.gif


No to ja siÄ™ chyba na lekcje do Ciebie zapisze icon_twisted.gif
próbowałam przez tydzień, miałam dwa rozmiary, jedno ciut większe, drugie mniejsze i nic z tego.
A jak Ty tam chcesz coś dosypać?

Kasiu rower mam, jeździć lubię, mam gdzie bo mogę po wsi, zresztą Puszcza Niepołomicka z trasą rowerową też blisko, ale kiedy?
No chyba że dzieci do koszyczków i tak w trójkę, haha
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post pon, 10 sty 2005 - 14:11
Post #16

CYTAT(Arwen)
Ena własnie z nim wróciłam i całkiem nieźle mi idzie. Muszę tylko dosypać do środka coś ciężkiego bo podobno im cięższe tym lepiej.

A tak w ogóle to głodna jestem. icon_evil.gif


No to ja siÄ™ chyba na lekcje do Ciebie zapisze icon_twisted.gif
próbowałam przez tydzień, miałam dwa rozmiary, jedno ciut większe, drugie mniejsze i nic z tego.
A jak Ty tam chcesz coś dosypać?

Kasiu rower mam, jeździć lubię, mam gdzie bo mogę po wsi, zresztą Puszcza Niepołomicka z trasą rowerową też blisko, ale kiedy?
No chyba że dzieci do koszyczków i tak w trójkę, haha
kasiarybka

Go??







post pon, 10 sty 2005 - 14:18
Post #17

Ena ja też mam dwójkę icon_smile.gif
Mój mąż do pracy jeżdzi też rowerem, z tym, że ma na 10:00, więc ja wyjeżdżam z domu około 9:00, zaraz po zaprowadzeniu Dośka do szkoły i wieczorem, około 19:00, kiedy Jacek jest już w domu po pracy icon_smile.gif
gosiak23
pon, 10 sty 2005 - 15:35
Nie wiem moko czy GAZELLE czyni cuda, ale mam jego starsza wersje-orbitreka(tez reklamowany jako cud do cwiczen kilka lat wczesniej icon_wink.gif )i czy działa...no cóż.....moze żadna rewelacja-w k8ilka dni nie da sie powrócić do figury modelki, ale przynajmniej trochę się napocić i zrzucić deko tłuszczu na pewno!na reklamie tv wyglšda to tak jakby te dziewczyny wogóle się nie męczyły podczas ćwiczeń-nic bardziej błędnego!!!Po kilku minutach wszystkie mięœnie "pracujš" i bolš okropniaœnie a to znaczy, że przyżšd działa icon_biggrin.gif i o to nam chyba chodzi!!!
A tak poza tematem................ale jestem glodna!!!!!!1 icon_evil.gif
gosiak23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 563
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 13:37
SkÄ…d: mazury
Nr użytkownika: 2,423

GG:


post pon, 10 sty 2005 - 15:35
Post #18

Nie wiem moko czy GAZELLE czyni cuda, ale mam jego starsza wersje-orbitreka(tez reklamowany jako cud do cwiczen kilka lat wczesniej icon_wink.gif )i czy działa...no cóż.....moze żadna rewelacja-w k8ilka dni nie da sie powrócić do figury modelki, ale przynajmniej trochę się napocić i zrzucić deko tłuszczu na pewno!na reklamie tv wyglšda to tak jakby te dziewczyny wogóle się nie męczyły podczas ćwiczeń-nic bardziej błędnego!!!Po kilku minutach wszystkie mięœnie "pracujš" i bolš okropniaœnie a to znaczy, że przyżšd działa icon_biggrin.gif i o to nam chyba chodzi!!!
A tak poza tematem................ale jestem glodna!!!!!!1 icon_evil.gif
Arwena.
pon, 10 sty 2005 - 16:27
CYTAT(Ena)
A jak Ty tam chcesz coś dosypać?


Zrobiłam w nim dziurkę i powrzucalam ziarenka grochu. Nastepnie dziurkę zakleiłam.

Cięższym łatwiej kręcić.

A na naukÄ™ zapraszam icon_smile.gif
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post pon, 10 sty 2005 - 16:27
Post #19

CYTAT(Ena)
A jak Ty tam chcesz coś dosypać?


Zrobiłam w nim dziurkę i powrzucalam ziarenka grochu. Nastepnie dziurkę zakleiłam.

Cięższym łatwiej kręcić.

A na naukÄ™ zapraszam icon_smile.gif

--------------------
everybody lies
Laura29
pon, 10 sty 2005 - 19:01
To i ja przenosze sie na ten watek.Widze ze całkiem sporo nas tu ale w sumie sie nie dziwie przeciez wiosna tuz tuz.
Ja dzisiaj sie zmobilizowałam i dzień całkiem udany.W chwili obecnej sumienie mam czyste i w 1000 kalorii sie mieszcze.Gorzej z ćwiczeniami,bo po piatkowych cwiczeniach ledwo ruszam nogami.Nie cwiczyłam ale z synkiem i mezem zrobilismy sobie niezły spacer prawie 2 godzinny,myslałam ze do domu nie dojde..
A co to za zupa kapusciana ,moze bym sobie zrobiła bo ja zupy to lubie i to bardzo.Zreszta co ja nie lubie hi hi.
Do konca dnia jeszcze troche zostało wiec muszę zabrac sie za jakies obowiazki domowe byle o zarciu nie mysleć.
To lece pa pa
Laura29


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: śro, 31 mar 04 - 11:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,621




post pon, 10 sty 2005 - 19:01
Post #20

To i ja przenosze sie na ten watek.Widze ze całkiem sporo nas tu ale w sumie sie nie dziwie przeciez wiosna tuz tuz.
Ja dzisiaj sie zmobilizowałam i dzień całkiem udany.W chwili obecnej sumienie mam czyste i w 1000 kalorii sie mieszcze.Gorzej z ćwiczeniami,bo po piatkowych cwiczeniach ledwo ruszam nogami.Nie cwiczyłam ale z synkiem i mezem zrobilismy sobie niezły spacer prawie 2 godzinny,myslałam ze do domu nie dojde..
A co to za zupa kapusciana ,moze bym sobie zrobiła bo ja zupy to lubie i to bardzo.Zreszta co ja nie lubie hi hi.
Do konca dnia jeszcze troche zostało wiec muszę zabrac sie za jakies obowiazki domowe byle o zarciu nie mysleć.
To lece pa pa
> Dieta - nowy wÄ…tek.
Start new topic
Reply to this topic
29 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 02:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama