Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Zlewu szukam :)

> 
Tuni
nie, 16 sty 2005 - 11:27
Szukam zlewu, najlepiej żeby był niedrogi i funkcjonalny jednocześnie. Wszelkie uwagi i porady w tej materii mile widziane. Osobiście wolałabym dwukomorowy, ale jak mnie któraś do jednokomorowego przekona, to ja chętnie;) Acha i najlepiej z mozliwością zamontowania w szafce narożnej. Poproszę o konkretne nazwy a najlepiej linki, żebym od razu pooglądać mogła icon_smile.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post nie, 16 sty 2005 - 11:27
Post #1

Szukam zlewu, najlepiej żeby był niedrogi i funkcjonalny jednocześnie. Wszelkie uwagi i porady w tej materii mile widziane. Osobiście wolałabym dwukomorowy, ale jak mnie któraś do jednokomorowego przekona, to ja chętnie;) Acha i najlepiej z mozliwością zamontowania w szafce narożnej. Poproszę o konkretne nazwy a najlepiej linki, żebym od razu pooglądać mogła icon_smile.gif
Mika
nie, 16 sty 2005 - 12:46
ATLANTIC LVA/2

INOVA

HARMONY LV 1,5 MOTYL

EMPIRE R15 PRAWY

zlewozmywali on-line wink.gif

Pyramis
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post nie, 16 sty 2005 - 12:46
Post #2

ATLANTIC LVA/2

INOVA

HARMONY LV 1,5 MOTYL

EMPIRE R15 PRAWY

zlewozmywali on-line wink.gif

Pyramis

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
moko.
nie, 16 sty 2005 - 16:52
My mamy zlewozmywak Amici, narożny, dwukomorowy, stalowy, lecz z powłoką nie- gładką,matową dzięki temu nie widać zacieków. Zlewozmywak ma tez pojemnik z płynem.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post nie, 16 sty 2005 - 16:52
Post #3

My mamy zlewozmywak Amici, narożny, dwukomorowy, stalowy, lecz z powłoką nie- gładką,matową dzięki temu nie widać zacieków. Zlewozmywak ma tez pojemnik z płynem.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Małgoś.dz
pon, 17 sty 2005 - 09:41
Ja mam zlewozmywak firmy Franke (ze stali szlachetnej, nie gładki, tylko z fakturą i półmatowy - na takich mniej zacieki widać). Generalnie jestem zadowolona. Aczkolwiek marzy mi się bardzo zlewozmywak z fragranitu, tylko jego cena... icon_confused.gif

Franke ma duży wybór zlewozmywaków, i droższych i takich tańszych (ok. 300 - 400pln), proste, narozne, jedno- i dwukomorowe, z nakładkami wszelakimi i bez. Do koloru do wyboru. icon_smile.gif

Zajrzyj sobie na stronę Franke. Po lewej stronie możesz klikać na poszczególne linie modelii.
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pon, 17 sty 2005 - 09:41
Post #4

Ja mam zlewozmywak firmy Franke (ze stali szlachetnej, nie gładki, tylko z fakturą i półmatowy - na takich mniej zacieki widać). Generalnie jestem zadowolona. Aczkolwiek marzy mi się bardzo zlewozmywak z fragranitu, tylko jego cena... icon_confused.gif

Franke ma duży wybór zlewozmywaków, i droższych i takich tańszych (ok. 300 - 400pln), proste, narozne, jedno- i dwukomorowe, z nakładkami wszelakimi i bez. Do koloru do wyboru. icon_smile.gif

Zajrzyj sobie na stronę Franke. Po lewej stronie możesz klikać na poszczególne linie modelii.

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Tuni
pon, 17 sty 2005 - 12:54
Mika, Małgoś, dzieki za namiary i zdjęcia.

Moko, czy mogłabyś podać konkretny model, to sobie go gdzieś spróbuję poszukać w necie, albo może mogłabyś wkleić zdjęcie? Nasłuchałam się że Amica ma ciekawe zlewy, ale na ich stronie jakoś zlewów nie znalazłam, stąd moje prośby o model lub zdjęcie.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post pon, 17 sty 2005 - 12:54
Post #5

Mika, Małgoś, dzieki za namiary i zdjęcia.

Moko, czy mogłabyś podać konkretny model, to sobie go gdzieś spróbuję poszukać w necie, albo może mogłabyś wkleić zdjęcie? Nasłuchałam się że Amica ma ciekawe zlewy, ale na ich stronie jakoś zlewów nie znalazłam, stąd moje prośby o model lub zdjęcie.
> Zlewu szukam :)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 03 maj 2024 - 05:47
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama