Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Luty - marzec 2005

> 
akuka
nie, 06 lut 2005 - 21:32
Hej, dziewczyny!!!

Już trzy z naszego lutowego wątku ciążowego urodziły, następne dwie w szpitalu...pora zacząć wątki na rówieśnikach 2005, bo styczniówki coś się "przykleiły" do grudniówek 2004 icon_eek.gif

Opiszcie może swoje porody..., no w ogóle dajcie znać, jak i co, może i nam - reszcie - szybciej pójdzie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Czekam!!!
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post nie, 06 lut 2005 - 21:32
Post #1

Hej, dziewczyny!!!

Już trzy z naszego lutowego wątku ciążowego urodziły, następne dwie w szpitalu...pora zacząć wątki na rówieśnikach 2005, bo styczniówki coś się "przykleiły" do grudniówek 2004 icon_eek.gif

Opiszcie może swoje porody..., no w ogóle dajcie znać, jak i co, może i nam - reszcie - szybciej pójdzie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Czekam!!!

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
parasolka
pon, 07 lut 2005 - 19:28
dziewczyny trzymam za was kciuki
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pon, 07 lut 2005 - 19:28
Post #2

dziewczyny trzymam za was kciuki

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
amo
wto, 08 lut 2005 - 16:05
Fajnie, ze watek juz zalozony, ale pewnie bedzie musial jeszcze poczekac na relacje icon_lol.gif . Ja na razie korzystam z chwili czasu i przechodze przez forum jak burza.
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post wto, 08 lut 2005 - 16:05
Post #3

Fajnie, ze watek juz zalozony, ale pewnie bedzie musial jeszcze poczekac na relacje icon_lol.gif . Ja na razie korzystam z chwili czasu i przechodze przez forum jak burza.

--------------------



Okruszek (+2010)
Tusiol
wto, 08 lut 2005 - 23:13
Amo, GRATULACJE icon_exclaim.gif
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 08 lut 2005 - 23:13
Post #4

Amo, GRATULACJE icon_exclaim.gif

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
madziak75
śro, 09 lut 2005 - 08:37
Fajnie, że już się tu pojawiacie.
SERDECZNIE GRATULUJĘ WSZYSTKIM POJEDYNCZYM LUTÓWKOM icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

U nas na wątku grudniowo-styczniowym rzeczywiście tłoczno. Ale przecież w kupie raźniej. wink.gif
madziak75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 488
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 08:23
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 690

GG:


post śro, 09 lut 2005 - 08:37
Post #5

Fajnie, że już się tu pojawiacie.
SERDECZNIE GRATULUJĘ WSZYSTKIM POJEDYNCZYM LUTÓWKOM icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

U nas na wątku grudniowo-styczniowym rzeczywiście tłoczno. Ale przecież w kupie raźniej. wink.gif

--------------------
Mama Hani (11.12.2004) i Zosi (24.06.2002)
amo
czw, 10 lut 2005 - 13:57
No to bede pierwsza z moim opisem. PRZECZYTACIE GO TU
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post czw, 10 lut 2005 - 13:57
Post #6

No to bede pierwsza z moim opisem. PRZECZYTACIE GO TU

--------------------



Okruszek (+2010)
amo
czw, 10 lut 2005 - 15:43
Dziewczyny, jak znajdziecie chwilke to napiszcie jak sie czujecie.

Ja jestem pelna wigoru - mimo juz ponad tygodnia przerywanych nocy, no i najwazniejsze - moge chodzic i siedziec!!! To bylo nie do pomyslenia po pierwszym porodzie, wtedy nie moglam stac dluzej niz 2 minuty bez drzenia i bolu. Naprawde moja polozna spisala sie rewelacyjnie! Wlasciwie to chodzilam juz jak przywieziono mnie na sale poporodowa.

Probuje wgrac fotke mojej Asienki ale z powodu wirusa, ktory ciagle mamy w kompie nie wiem czy mi sie uda.

Co do Asi to wczoraj mielismy sadna noc. Przyczepila sie do piersi od 5 po poludniu i z niedlugimi przerwami wisiala do polnocy. Najgorsze, ze plakala przy tym co powodowalo, ze lykala powetrze no i ulewala w ogromnych ilosciach. Jak dodacie do tego kupki co godzina to macie obrazek zaplakanego noworodka. Zdaje sie, ze bylo to spowodowane mlekiem wyplywajacym w ilosciach, ktorych Mala nie nadazala polknac. Dzis troche lepiej.

Na razie zastoje mnie omijaja choc byly blisko, ale Asia sobie z nimi poradzila. Mam tylko ciagle popekane brodawki - na szczescie mniej niz przy Kubie. Mam nadzieje ze to kwestia 2 dni.
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post czw, 10 lut 2005 - 15:43
Post #7

Dziewczyny, jak znajdziecie chwilke to napiszcie jak sie czujecie.

Ja jestem pelna wigoru - mimo juz ponad tygodnia przerywanych nocy, no i najwazniejsze - moge chodzic i siedziec!!! To bylo nie do pomyslenia po pierwszym porodzie, wtedy nie moglam stac dluzej niz 2 minuty bez drzenia i bolu. Naprawde moja polozna spisala sie rewelacyjnie! Wlasciwie to chodzilam juz jak przywieziono mnie na sale poporodowa.

Probuje wgrac fotke mojej Asienki ale z powodu wirusa, ktory ciagle mamy w kompie nie wiem czy mi sie uda.

Co do Asi to wczoraj mielismy sadna noc. Przyczepila sie do piersi od 5 po poludniu i z niedlugimi przerwami wisiala do polnocy. Najgorsze, ze plakala przy tym co powodowalo, ze lykala powetrze no i ulewala w ogromnych ilosciach. Jak dodacie do tego kupki co godzina to macie obrazek zaplakanego noworodka. Zdaje sie, ze bylo to spowodowane mlekiem wyplywajacym w ilosciach, ktorych Mala nie nadazala polknac. Dzis troche lepiej.

Na razie zastoje mnie omijaja choc byly blisko, ale Asia sobie z nimi poradzila. Mam tylko ciagle popekane brodawki - na szczescie mniej niz przy Kubie. Mam nadzieje ze to kwestia 2 dni.

--------------------



Okruszek (+2010)
Myssia
czw, 10 lut 2005 - 15:58
Amo gratulacje!!!!!
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post czw, 10 lut 2005 - 15:58
Post #8

Amo gratulacje!!!!!

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


amo
pią, 11 lut 2005 - 21:57
Udalo mi sie w koncu "obrobic" zdjecia, wiec chwale sie icon_biggrin.gif

Oto Asia w szpitalu, jej druga doba zycia:




A to juz w domu, Asia ma 3 dni i wlasnie sobie drzemie na moim ramieniu czekajac na "odbicie"



A tu jeszcze starszy brat, jak zobaczyl swoje stare lozeczko to uparl sie, zeby w nim spac:



Dziewczyny, chwalcie sie swoimi pociechami. Sama mam tu sobie pisac?[/url]
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post pią, 11 lut 2005 - 21:57
Post #9

Udalo mi sie w koncu "obrobic" zdjecia, wiec chwale sie icon_biggrin.gif

Oto Asia w szpitalu, jej druga doba zycia:




A to juz w domu, Asia ma 3 dni i wlasnie sobie drzemie na moim ramieniu czekajac na "odbicie"



A tu jeszcze starszy brat, jak zobaczyl swoje stare lozeczko to uparl sie, zeby w nim spac:



Dziewczyny, chwalcie sie swoimi pociechami. Sama mam tu sobie pisac?[/url]

--------------------



Okruszek (+2010)
akuka
pią, 11 lut 2005 - 22:37
Amo śliczna ta Asieńka Wasza (i tu brak mi ikonki z serduszkami w oczkach icon_lol.gif )!!!

No, ja wstawię, wstawię, tylko niech się urodzi najpierw, bo my ciągle w jednym kawałku...

Nawet nie wiem, czy mam uprawnienia pisać w tym wątku icon_redface.gif icon_lol.gif
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post pią, 11 lut 2005 - 22:37
Post #10

Amo śliczna ta Asieńka Wasza (i tu brak mi ikonki z serduszkami w oczkach icon_lol.gif )!!!

No, ja wstawię, wstawię, tylko niech się urodzi najpierw, bo my ciągle w jednym kawałku...

Nawet nie wiem, czy mam uprawnienia pisać w tym wątku icon_redface.gif icon_lol.gif

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
Myssia
sob, 12 lut 2005 - 10:33
Amo jakie piękne dzieciątko! Śliczna Asia!!!!
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post sob, 12 lut 2005 - 10:33
Post #11

Amo jakie piękne dzieciątko! Śliczna Asia!!!!

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Gosia z edziecka
sob, 12 lut 2005 - 10:37
A mnie dopadło to co zwykle icon_sad.gif , chodzę i płaczę, łzy leją mi się strumieniami icon_cry.gif .
Gosia z edziecka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,811
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 22:22
Skąd: .
Nr użytkownika: 366




post sob, 12 lut 2005 - 10:37
Post #12

A mnie dopadło to co zwykle icon_sad.gif , chodzę i płaczę, łzy leją mi się strumieniami icon_cry.gif .
Pecia
sob, 12 lut 2005 - 17:13
Amo, cudną masz córeńkę icon_biggrin.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post sob, 12 lut 2005 - 17:13
Post #13

Amo, cudną masz córeńkę icon_biggrin.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
Edi Zet :)
sob, 12 lut 2005 - 17:26
Graga, no co się tak ociągasz?????????????
A może to już?????????
Czekamy icon_lol.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post sob, 12 lut 2005 - 17:26
Post #14

Graga, no co się tak ociągasz?????????????
A może to już?????????
Czekamy icon_lol.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
anonimowy

Go??







post sob, 12 lut 2005 - 19:37
Post #15

CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Graga, no co się tak ociągasz?????????????
A może to już?????????
Czekamy  :lol:


Jeśli to o mnie chodzi, to niestety nie już... icon_cry.gif
W ogóle dopadła mnie dziś jakaś depresja przedporodowa icon_sad.gif Juz prawie wszystkie dziewczyny z mojego wątku urodziły, tylko ja jakaś taka niedorobiona... już drugi raz nie mogę normalnie dziecka urodzić rycze.gif

No chyba, że może Granga też w ciąży i to w ogóle nie do mnie pytanie... 32.gif
akuka
sob, 12 lut 2005 - 19:40
eeeech, z tego ryczenia dzisiaj - nawet sie zapomniałam zalogować...

Ten jęczący wyżej gość to ja: gaga_vel_akuka,
pani nie_umiem_rodzić_dzieci icon_redface.gif
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post sob, 12 lut 2005 - 19:40
Post #16

eeeech, z tego ryczenia dzisiaj - nawet sie zapomniałam zalogować...

Ten jęczący wyżej gość to ja: gaga_vel_akuka,
pani nie_umiem_rodzić_dzieci icon_redface.gif

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
Edi Zet :)
sob, 12 lut 2005 - 20:00
Oczywiście, że do Ciebie pytanie. Do Gagi, a ja pomyliłam się w Twoim, Gago, nicku, za co bardzo przepraszam.....
Gaga, zacznij się dużo ruszać, jakieś mycie podłogi, szorowanie szafek w kuchni, tylko nie łaź po stołkach....
Dobrze robi kucanie przy ścianie z szeroko rozstawionymi nogami. Stajesz prosto plecami przy ścianie. Stopy stawiasz szeroko i po ścianie robisz przysiad.... I tak kilka razy. Oczywiście przy ścianie też wstajesz...
I co to za marudzenie??????? Jak to pani_dzieci_rodzić_nie_umie???????? icon_rolleyes.gif icon_confused.gif icon_biggrin.gif
P.S. Ostatnio byłam w Praskim. Kuzynka urodziła. Zadowolona jest z opieki. Ona rodziła z dr Czempińskim bodajże. B. go chwali.....
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post sob, 12 lut 2005 - 20:00
Post #17

Oczywiście, że do Ciebie pytanie. Do Gagi, a ja pomyliłam się w Twoim, Gago, nicku, za co bardzo przepraszam.....
Gaga, zacznij się dużo ruszać, jakieś mycie podłogi, szorowanie szafek w kuchni, tylko nie łaź po stołkach....
Dobrze robi kucanie przy ścianie z szeroko rozstawionymi nogami. Stajesz prosto plecami przy ścianie. Stopy stawiasz szeroko i po ścianie robisz przysiad.... I tak kilka razy. Oczywiście przy ścianie też wstajesz...
I co to za marudzenie??????? Jak to pani_dzieci_rodzić_nie_umie???????? icon_rolleyes.gif icon_confused.gif icon_biggrin.gif
P.S. Ostatnio byłam w Praskim. Kuzynka urodziła. Zadowolona jest z opieki. Ona rodziła z dr Czempińskim bodajże. B. go chwali.....

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
joannabo
nie, 13 lut 2005 - 10:26
CYTAT(Gośka z edziecka)
A mnie dopadło to co zwykle icon_sad.gif , chodzę i płaczę, łzy leją mi się strumieniami icon_cry.gif .


Gosia, dzisiaj lepiej? przytul.gif icon_biggrin.gif
joannabo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,230
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 10:00
Nr użytkownika: 207




post nie, 13 lut 2005 - 10:26
Post #18

CYTAT(Gośka z edziecka)
A mnie dopadło to co zwykle icon_sad.gif , chodzę i płaczę, łzy leją mi się strumieniami icon_cry.gif .


Gosia, dzisiaj lepiej? przytul.gif icon_biggrin.gif
parasolka
nie, 13 lut 2005 - 10:32
Dziewczyny sorki że w tym wątku, ale mam pytanie do Edi - widze że masz bardzo fajna różnicę wieku między dziećmi, napisz proszę /może być na priv/ jak było na poczatku - tzn jak Ty sobie radzilas - i jak dzieci dogadują się teraz
pozdrawiam
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post nie, 13 lut 2005 - 10:32
Post #19

Dziewczyny sorki że w tym wątku, ale mam pytanie do Edi - widze że masz bardzo fajna różnicę wieku między dziećmi, napisz proszę /może być na priv/ jak było na poczatku - tzn jak Ty sobie radzilas - i jak dzieci dogadują się teraz
pozdrawiam

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
akuka
nie, 13 lut 2005 - 10:49
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Oczywiście, że do Ciebie pytanie. Do Gagi, a ja pomyliłam się w Twoim, Gago, nicku, za co bardzo przepraszam.....


Edi, ja się absolutnie nie gniewam, po prostu jest kilka dziewczyn o podobnych nickach, dlatego pomyślałam, że to może niekoniecznie do mnie było...wiesz, to jest ta ociężałość umysłowa spowodowane ciążą, o którym Berek pisze icon_lol.gif
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Dobrze robi kucanie przy ścianie z szeroko rozstawionymi nogami. Stajesz prosto plecami przy ścianie. Stopy stawiasz szeroko i po ścianie robisz przysiad.... I tak kilka razy. Oczywiście przy ścianie też wstajesz....

Ech, to chyba niewykonalne, przytyłam tyle, że kolana mnie strasznie bolą... Kucnąć to może jeszcze kucnę, tylko kto mnie potem pozbiera wink.gif Poród w domu nie wchodzi w grę - nie zamówiłam odpowiedniej położnej wink.gif wink.gif wink.gif
Poważnie mówiąc - spróbuję Twoich rad, najwyżej z małym "oszukiwaniem" przy wstawaniu icon_cool.gif

CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
I co to za marudzenie??????? Jak to pani_dzieci_rodzić_nie_umie???????? icon_rolleyes.gif  :?  :D

Wiesz...wczoraj mnie dopadła "depresja przedporodowa" - jak ja to nazwałam icon_cry.gif Dziś już jestem w nieco lepszej kondycji psychicznej icon_lol.gif
Tylko dziób od wczorajszego płaczu mam spuchnięty wink.gif
Ale czuję się lepiej. Zaraz idę na KTG do Bródnowskiego ale szczerze mówiąc mam nadzieję, że jeszcze nic nie wyjdzie, bo rodzić chcę na Żelaznej i głupio by było zwiać z fotela i uciec do innego szpitala wink.gif
Na Żelazną idę jutro - i wtedy mogłabym już urodzić icon_lol.gif

a z tym, że pani_dzieci_rodzić_nie_umie - no cóż, coś w tym jest...jakaś zepsuta chyba jestem... icon_confused.gif
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post nie, 13 lut 2005 - 10:49
Post #20

CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Oczywiście, że do Ciebie pytanie. Do Gagi, a ja pomyliłam się w Twoim, Gago, nicku, za co bardzo przepraszam.....


Edi, ja się absolutnie nie gniewam, po prostu jest kilka dziewczyn o podobnych nickach, dlatego pomyślałam, że to może niekoniecznie do mnie było...wiesz, to jest ta ociężałość umysłowa spowodowane ciążą, o którym Berek pisze icon_lol.gif
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Dobrze robi kucanie przy ścianie z szeroko rozstawionymi nogami. Stajesz prosto plecami przy ścianie. Stopy stawiasz szeroko i po ścianie robisz przysiad.... I tak kilka razy. Oczywiście przy ścianie też wstajesz....

Ech, to chyba niewykonalne, przytyłam tyle, że kolana mnie strasznie bolą... Kucnąć to może jeszcze kucnę, tylko kto mnie potem pozbiera wink.gif Poród w domu nie wchodzi w grę - nie zamówiłam odpowiedniej położnej wink.gif wink.gif wink.gif
Poważnie mówiąc - spróbuję Twoich rad, najwyżej z małym "oszukiwaniem" przy wstawaniu icon_cool.gif

CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
I co to za marudzenie??????? Jak to pani_dzieci_rodzić_nie_umie???????? icon_rolleyes.gif  :?  :D

Wiesz...wczoraj mnie dopadła "depresja przedporodowa" - jak ja to nazwałam icon_cry.gif Dziś już jestem w nieco lepszej kondycji psychicznej icon_lol.gif
Tylko dziób od wczorajszego płaczu mam spuchnięty wink.gif
Ale czuję się lepiej. Zaraz idę na KTG do Bródnowskiego ale szczerze mówiąc mam nadzieję, że jeszcze nic nie wyjdzie, bo rodzić chcę na Żelaznej i głupio by było zwiać z fotela i uciec do innego szpitala wink.gif
Na Żelazną idę jutro - i wtedy mogłabym już urodzić icon_lol.gif

a z tym, że pani_dzieci_rodzić_nie_umie - no cóż, coś w tym jest...jakaś zepsuta chyba jestem... icon_confused.gif

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
> Luty - marzec 2005
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 05:31
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama