Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

uwaga na Larien!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

> 
amargo
nie, 12 cze 2005 - 14:51
Dziewczyny,

mam powody sadzic iz niejaka wyzej wymieniona LARIEN jest osoba majaca powazne problemy z glowa! kilka dni temu dostalam cynk od kumpeki ze uzywa ona mojej fotki w swoim emblemacie- fotka byla taka- moze jeszcze pamietacie

po upomniemiu przez owa kumpelke Larien usunela zdjecie

ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

na Wszym forum sa nalad zdjecia moje i mojego dziecka i owa kumpelka sympatyczna podaje je jako swoje

to moja corcia Amelka










a to cala nasza rodzinka, ktora Larien podala za swoja wlasna- ZENADA


a tu link
https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?...er=asc&start=15

jestem totalnie ZDEGUSTOWANA, zeby mie powiedziec zszokowana

uwazajcie na te osobe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amargo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 10 cze 05 - 22:28
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 3,249




post nie, 12 cze 2005 - 14:51
Post #1

Dziewczyny,

mam powody sadzic iz niejaka wyzej wymieniona LARIEN jest osoba majaca powazne problemy z glowa! kilka dni temu dostalam cynk od kumpeki ze uzywa ona mojej fotki w swoim emblemacie- fotka byla taka- moze jeszcze pamietacie

po upomniemiu przez owa kumpelke Larien usunela zdjecie

ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

na Wszym forum sa nalad zdjecia moje i mojego dziecka i owa kumpelka sympatyczna podaje je jako swoje

to moja corcia Amelka










a to cala nasza rodzinka, ktora Larien podala za swoja wlasna- ZENADA


a tu link
https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?...er=asc&start=15

jestem totalnie ZDEGUSTOWANA, zeby mie powiedziec zszokowana

uwazajcie na te osobe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



--------------------
Marta, mama Amelii (11 maja 2004)

user posted image
user posted image
Sun

Go??







post nie, 12 cze 2005 - 15:02
Post #2

icon_eek.gif
Coffee
nie, 12 cze 2005 - 15:54
Boze kto by pomyslal
ze jest jeszcze ktos , kto ma w swoim zyciu tak malo do zrobienia, ze jeszcze bierze sie za czyjes icon_rolleyes.gif
szok
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post nie, 12 cze 2005 - 15:54
Post #3

Boze kto by pomyslal
ze jest jeszcze ktos , kto ma w swoim zyciu tak malo do zrobienia, ze jeszcze bierze sie za czyjes icon_rolleyes.gif
szok

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Coffee
nie, 12 cze 2005 - 15:57
ty wogole znasz te dziewczyne ?
no i porod , ktory opisywala szczegolowo tez twoj byl? czy ona faktycznie po porodzie tylko zdjecia sobie pozyczyla, delikatnie mowiac icon_mad.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post nie, 12 cze 2005 - 15:57
Post #4

ty wogole znasz te dziewczyne ?
no i porod , ktory opisywala szczegolowo tez twoj byl? czy ona faktycznie po porodzie tylko zdjecia sobie pozyczyla, delikatnie mowiac icon_mad.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




madziarex
nie, 12 cze 2005 - 20:02
Taką osobę powinno się usunąc z forum RAZ NA ZAWSZE icon_exclaim.gif icon_evil.gif To kompletna wariatka /wariat .............. Skąd biorą się takie oszołomy icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_evil.gif


Amargo współczuję Ci kochana przytul.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 12 cze 2005 - 20:02
Post #6

Taką osobę powinno się usunąc z forum RAZ NA ZAWSZE icon_exclaim.gif icon_evil.gif To kompletna wariatka /wariat .............. Skąd biorą się takie oszołomy icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_evil.gif


Amargo współczuję Ci kochana przytul.gif

--------------------
Jalla
nie, 12 cze 2005 - 23:52
icon_eek.gif
Gdyby sprawa dotyczyła mnie i mojego dziecka to zgłosiłabym to na policji, żeby sprawdzili po numerze IP kim jest ta osoba i czy przypadkiem nie była karana.
Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




post nie, 12 cze 2005 - 23:52
Post #7

icon_eek.gif
Gdyby sprawa dotyczyła mnie i mojego dziecka to zgłosiłabym to na policji, żeby sprawdzili po numerze IP kim jest ta osoba i czy przypadkiem nie była karana.

--------------------
amo
pon, 13 cze 2005 - 09:18
CYTAT(Jalla)
icon_eek.gif
Gdyby sprawa dotyczyła mnie i mojego dziecka to zgłosiłabym to na policji, żeby sprawdzili po numerze IP kim jest ta osoba i czy przypadkiem nie była karana.
Tu juz raczej nie wejdzie, chyba, ze z innego IP... ale zgloszenie faktu na policje jest rzeczywiscie swietnym pomyslem. Moze jesli sprawe sie rozdmucha kazdy wariat najpierw pomysli zanim zacznie podawac sie za kogos innego.
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post pon, 13 cze 2005 - 09:18
Post #8

CYTAT(Jalla)
icon_eek.gif
Gdyby sprawa dotyczyła mnie i mojego dziecka to zgłosiłabym to na policji, żeby sprawdzili po numerze IP kim jest ta osoba i czy przypadkiem nie była karana.
Tu juz raczej nie wejdzie, chyba, ze z innego IP... ale zgloszenie faktu na policje jest rzeczywiscie swietnym pomyslem. Moze jesli sprawe sie rozdmucha kazdy wariat najpierw pomysli zanim zacznie podawac sie za kogos innego.

--------------------



Okruszek (+2010)
monikagcm
pon, 13 cze 2005 - 09:22
popieram zgłosić na policje wiadomo co w takiej główce jeszcze się wykluje
monikagcm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: sob, 20 mar 04 - 13:37
SkÄ…d: katowice
Nr użytkownika: 1,556

GG:


post pon, 13 cze 2005 - 09:22
Post #9

popieram zgłosić na policje wiadomo co w takiej główce jeszcze się wykluje

--------------------

Delfinka
pon, 13 cze 2005 - 09:42
Szok! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post pon, 13 cze 2005 - 09:42
Post #10

Szok! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

--------------------

oliweczkas
pon, 13 cze 2005 - 12:59
Koszmar! Dzięki za ostrzeżenie! Może usunąć ją za to z forum? icon_rolleyes.gif icon_eek.gif
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post pon, 13 cze 2005 - 12:59
Post #11

Koszmar! Dzięki za ostrzeżenie! Może usunąć ją za to z forum? icon_rolleyes.gif icon_eek.gif

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
Coffee
pon, 13 cze 2005 - 18:13
ja tez bym na pewno poszla na policje
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post pon, 13 cze 2005 - 18:13
Post #12

ja tez bym na pewno poszla na policje

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Diabełek
pon, 13 cze 2005 - 20:54
Też jestem w szoku. Ale wiecie co mi przyszło do głowy? że ta kobieta straciła swoje dziecko...i nie potrafi sobie z tym poradzić... po prostu oszalała... ja bym chyba nie potrafiła żyć juz bez mojego maleństwa... nie zmienia to jednak faktu, że jest to okropne. Chyba juz nie wstawię żadnego zdjęcia mojego Słoneczka.
Diabełek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,388
Dołączył: wto, 10 sie 04 - 20:39
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2,005

GG:


post pon, 13 cze 2005 - 20:54
Post #13

Też jestem w szoku. Ale wiecie co mi przyszło do głowy? że ta kobieta straciła swoje dziecko...i nie potrafi sobie z tym poradzić... po prostu oszalała... ja bym chyba nie potrafiła żyć juz bez mojego maleństwa... nie zmienia to jednak faktu, że jest to okropne. Chyba juz nie wstawię żadnego zdjęcia mojego Słoneczka.

--------------------
Delfinka
pon, 13 cze 2005 - 21:47
Diabełku, masz rację..może i tak być że Pani X nie dopuszcza do siebie takiej myśli i przeżywa tragedię...chociaż nie chciałabym nikogo wybielać bo równie dobrze może to być zabawa....może i z poronieniem rownież icon_rolleyes.gif
Smutne to icon_rolleyes.gif i raczej już się nie dowiemy co pchnęlo tą osobę do takiego postępowania...
Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post pon, 13 cze 2005 - 21:47
Post #14

Diabełku, masz rację..może i tak być że Pani X nie dopuszcza do siebie takiej myśli i przeżywa tragedię...chociaż nie chciałabym nikogo wybielać bo równie dobrze może to być zabawa....może i z poronieniem rownież icon_rolleyes.gif
Smutne to icon_rolleyes.gif i raczej już się nie dowiemy co pchnęlo tą osobę do takiego postępowania...

--------------------

NATI
pon, 13 cze 2005 - 22:00
Ja jestem za zgłoszeniem na policji.
Sam fakt przesłuchania i pobrania odcisków nią troche wstrząsnie.
Tak nie wolno robić .

Ale z drugiej strony jeżeli jest w szoku po stracie .... sama nie wiem.
Ale mi to nie pasuje -bo rozumiem że córka może jej przypominała ta ze zdjęć , ale co ma zdjęcie innej mamy (właśnie tej prawdziwej).

Swoją drogą bardzo ładna tworzycie rodzinkę i nie jest to sprawa, która warto psuć sobie piękne chwile z córeczką.

Może ta dziewczynza nie ma rodziny, może ją straciła .......
To tylko gdybanie.....

A może warto sprawdzic , bo to jakaś źle życząca koleżanka , którą znacie (i która wie że na tym forum jesteście)icon_smile.gif)
Może jakaś zołza , co sobie męża upatrzyła (wkońcu badź co dądź przystojny jest wink.gif ).
Wtedy warto wiedzieć kto to . icon_exclaim.gif
NATI


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,112
Dołączył: sob, 17 sty 04 - 23:16
Nr użytkownika: 1,339

GG:


post pon, 13 cze 2005 - 22:00
Post #15

Ja jestem za zgłoszeniem na policji.
Sam fakt przesłuchania i pobrania odcisków nią troche wstrząsnie.
Tak nie wolno robić .

Ale z drugiej strony jeżeli jest w szoku po stracie .... sama nie wiem.
Ale mi to nie pasuje -bo rozumiem że córka może jej przypominała ta ze zdjęć , ale co ma zdjęcie innej mamy (właśnie tej prawdziwej).

Swoją drogą bardzo ładna tworzycie rodzinkę i nie jest to sprawa, która warto psuć sobie piękne chwile z córeczką.

Może ta dziewczynza nie ma rodziny, może ją straciła .......
To tylko gdybanie.....

A może warto sprawdzic , bo to jakaś źle życząca koleżanka , którą znacie (i która wie że na tym forum jesteście)icon_smile.gif)
Może jakaś zołza , co sobie męża upatrzyła (wkońcu badź co dądź przystojny jest wink.gif ).
Wtedy warto wiedzieć kto to . icon_exclaim.gif

--------------------
Natalia , mama Bartoszka ur. 19 maja 2004 :))
user posted imageuser posted image
monga
pon, 13 cze 2005 - 22:11
Hmm, a ja nie wiem czy wyprawa na policję ma tutaj jakikolwiek sens. Nie wiem, czy wklejanie czyichś zdjęć i pisanie - to moja córeczka - jest czymś co podlega jakiemus paragrafowi - mam wrażenie, że nie jest to coś, co policja ściga icon_confused.gif A nawet jeżeli gdzieśtu zahaczamy o jakiś paragraf nie sądzę, by wykroczenie zainteresowało policję na tyle, by się tym zająć.

Bo tak sobie tu rozmawiamy, jakie to chore, każda jest w szoku (ja zresztą też jestem), ale tak analizując sprawę na spokojnie i na trzeźwo, bez emocji to z punktu widzenia prawa chyba nic się nie stało.
monga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,809
Dołączył: pon, 24 maj 04 - 15:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,781

GG:


post pon, 13 cze 2005 - 22:11
Post #16

Hmm, a ja nie wiem czy wyprawa na policję ma tutaj jakikolwiek sens. Nie wiem, czy wklejanie czyichś zdjęć i pisanie - to moja córeczka - jest czymś co podlega jakiemus paragrafowi - mam wrażenie, że nie jest to coś, co policja ściga icon_confused.gif A nawet jeżeli gdzieśtu zahaczamy o jakiś paragraf nie sądzę, by wykroczenie zainteresowało policję na tyle, by się tym zająć.

Bo tak sobie tu rozmawiamy, jakie to chore, każda jest w szoku (ja zresztą też jestem), ale tak analizując sprawę na spokojnie i na trzeźwo, bez emocji to z punktu widzenia prawa chyba nic się nie stało.

--------------------
Monika, Krzy? (22.07.2004) i Kasia (07.05.2007)


Jalla
pon, 13 cze 2005 - 22:17
Ja i tak bym się przeszła na policję i przynajmniej wypytała co i jak. Może do tej pory nie zostało popełnione żadne przestępstwo, ale jest też coś takiego jak prewencja.
Policja jest teraz szczególnie wyczulona na takie rzeczy, tym bardziej że Larien lubiła opisywać fizologiczne sprawy.
Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




post pon, 13 cze 2005 - 22:17
Post #17

Ja i tak bym się przeszła na policję i przynajmniej wypytała co i jak. Może do tej pory nie zostało popełnione żadne przestępstwo, ale jest też coś takiego jak prewencja.
Policja jest teraz szczególnie wyczulona na takie rzeczy, tym bardziej że Larien lubiła opisywać fizologiczne sprawy.

--------------------
Ptysiak
pon, 13 cze 2005 - 22:19
a ja uwazam ze duzo sie stalo, zrobienie czegos takiego jest dla mnie chore, a wklejenie czyichs zdjec i podanie jako swoich jest chyba naruszeniem praw autorskich
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post pon, 13 cze 2005 - 22:19
Post #18

a ja uwazam ze duzo sie stalo, zrobienie czegos takiego jest dla mnie chore, a wklejenie czyichs zdjec i podanie jako swoich jest chyba naruszeniem praw autorskich

--------------------
Patrycja i JaÅ› (29.03.2004)


amania
pon, 13 cze 2005 - 22:32
o ile te prawa autorskie są zastrzeżone icon_wink.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post pon, 13 cze 2005 - 22:32
Post #19

o ile te prawa autorskie są zastrzeżone icon_wink.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
monikagcm
pon, 13 cze 2005 - 22:46
Ja dalej obstaje za policją wydaje mi się że podawanie się za kogoś innego jest przestępstwem a w policji na pewno jest wydział który zajmuje się przestępstwami internetowymi moja kumpelka dostawała dziwne sms z Internetu zaczęła się bać i w końcu zgłosiła na policje gościa namierzyli i miał kupe nieprzyjemności Nie wiemy kto to jest i dlaczego tak postępuje myśle że warto to sprawdzić żeby wiedzieć czy ta kobieta nie mieszka gdzieś obok nas może faktycznie to jakaś zazdrosna znajoma ,albo chory człowiek a taki nie wiadomo co zrobi
monikagcm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: sob, 20 mar 04 - 13:37
SkÄ…d: katowice
Nr użytkownika: 1,556

GG:


post pon, 13 cze 2005 - 22:46
Post #20

Ja dalej obstaje za policją wydaje mi się że podawanie się za kogoś innego jest przestępstwem a w policji na pewno jest wydział który zajmuje się przestępstwami internetowymi moja kumpelka dostawała dziwne sms z Internetu zaczęła się bać i w końcu zgłosiła na policje gościa namierzyli i miał kupe nieprzyjemności Nie wiemy kto to jest i dlaczego tak postępuje myśle że warto to sprawdzić żeby wiedzieć czy ta kobieta nie mieszka gdzieś obok nas może faktycznie to jakaś zazdrosna znajoma ,albo chory człowiek a taki nie wiadomo co zrobi

--------------------

> uwaga na Larien!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 04 maj 2024 - 16:10
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama