Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

zielone kupki

> 
dorka74
śro, 14 gru 2005 - 21:28
Kacperek ma 5,5 miesiąca. Często robi zielone kupki, czasami śluzowate. Poza tym często ma wysypkę na buzi (smaruję elidelem). Karmię go piersią i dokarmiam bebikiem. Od dwóch dni bardzo trze oczka. Jak myślicie co to może być. Będę wdzięczna za podpowiedzi.
dorka74


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 14 gru 05 - 21:22
Nr użytkownika: 4,298




post śro, 14 gru 2005 - 21:28
Post #1

Kacperek ma 5,5 miesiąca. Często robi zielone kupki, czasami śluzowate. Poza tym często ma wysypkę na buzi (smaruję elidelem). Karmię go piersią i dokarmiam bebikiem. Od dwóch dni bardzo trze oczka. Jak myślicie co to może być. Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Marta L
śro, 14 gru 2005 - 21:39
To alergia lub nietolerancja. powinnaÅ› zmienic mleko na nutramigen lub podobne
Marta L


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: nie, 27 lis 05 - 21:02
SkÄ…d: Sandomierz
Nr użytkownika: 4,150




post śro, 14 gru 2005 - 21:39
Post #2

To alergia lub nietolerancja. powinnaÅ› zmienic mleko na nutramigen lub podobne
Dudek

Go??







post czw, 15 gru 2005 - 11:24
Post #3

Myślę że alergia niestety koniecznie do lekarza
Salsomaniaq
śro, 28 gru 2005 - 22:13
moja malusia ma 6tyg.
i przeważnie robi zielone kupki...
nie podaję nic oprócz piersi.

Co robć?
Salsomaniaq


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: śro, 28 gru 05 - 22:05
Nr użytkownika: 4,394




post śro, 28 gru 2005 - 22:13
Post #4

moja malusia ma 6tyg.
i przeważnie robi zielone kupki...
nie podaję nic oprócz piersi.

Co robć?
lilaroz
śro, 25 sty 2006 - 19:33
niedawno czytałam, że zielona kupka może być objawem niedożywienia. nie wiem czy tak jest naprawdę.
chyba nalepiej pokazać tą kupkę pediatrze.
lilaroz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 90
Dołączył: czw, 24 lis 05 - 16:45
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 4,118




post śro, 25 sty 2006 - 19:33
Post #5

niedawno czytałam, że zielona kupka może być objawem niedożywienia. nie wiem czy tak jest naprawdę.
chyba nalepiej pokazać tą kupkę pediatrze.

--------------------
user posted imageuser posted image
angela1
śro, 25 sty 2006 - 21:08
moje dziecię jest na bebilonie sojowym i robi zielone kupki, lekarka powiedziala mi iż to nic takiego ponieważ kolor wynika z reakcji jakie zachodzą w jelitach podczas trawienia, jeżeli nie ma śluzu a dziecko się dobrze czuje kolor nie jest istotny, jak mały był na piersi robił więcej kupek o kolorze żółtym a teraz jest na butelce i robi kupkę raz dziennie lub co dwa dni i wtedy jest zielona. Mam kontakt z położną z oddziału noworodkow która mi powiedziala iż jeżeli dziecko karmione piersią ma lekko śluzowate kupki to też nie jest powód do niepokoju. myślę że jeżeli maleństwo jest pogodne i nie ma żadnych innych problemow gastrycznych wszystko powinno być ok! co do wysypki w połączeniu z kupkami to może jest przyczyna w mleczku, radzę zmienić np. bebiko onmeo jest lepiej oczyszczone lub jakieś inne mleczko typu ha np. bebilon a z diety wyłączyć nabiał
angela1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 60
Dołączył: nie, 13 lis 05 - 18:23
Nr użytkownika: 4,042




post śro, 25 sty 2006 - 21:08
Post #6

moje dziecię jest na bebilonie sojowym i robi zielone kupki, lekarka powiedziala mi iż to nic takiego ponieważ kolor wynika z reakcji jakie zachodzą w jelitach podczas trawienia, jeżeli nie ma śluzu a dziecko się dobrze czuje kolor nie jest istotny, jak mały był na piersi robił więcej kupek o kolorze żółtym a teraz jest na butelce i robi kupkę raz dziennie lub co dwa dni i wtedy jest zielona. Mam kontakt z położną z oddziału noworodkow która mi powiedziala iż jeżeli dziecko karmione piersią ma lekko śluzowate kupki to też nie jest powód do niepokoju. myślę że jeżeli maleństwo jest pogodne i nie ma żadnych innych problemow gastrycznych wszystko powinno być ok! co do wysypki w połączeniu z kupkami to może jest przyczyna w mleczku, radzę zmienić np. bebiko onmeo jest lepiej oczyszczone lub jakieś inne mleczko typu ha np. bebilon a z diety wyłączyć nabiał

--------------------
angela
> zielone kupki
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 30 kwi 2024 - 20:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama